Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 340612 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #700 : 18 Prosinac, 2007, 15:46:50 »
Trtica više vozi skuter nego vježba svoju nogu. Mislim da se već sjeba i da neće moći normalno hodati  :nono: :nono: :nono:
Who's looking for punishment ??

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #701 : 18 Prosinac, 2007, 17:59:05 »
haha igor.sb stavio u profil zadar rulla haha loool   preobraceni lik iz slavnoskog broda

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #702 : 18 Prosinac, 2007, 18:17:29 »
haha igor.sb stavio u profil zadar rulla haha loool   preobraceni lik iz slavnoskog broda

jel ti smeta?  :frajer:

 :hello:

It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #703 : 18 Prosinac, 2007, 18:27:46 »
ne ...

kakv ste vi dojam o meni stekli da mi  je znati

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #704 : 18 Prosinac, 2007, 18:33:43 »
crno narančast dojam  :icon_thumright:

 :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #705 : 18 Prosinac, 2007, 18:40:17 »
evo i ja sam iz Zadra od sad  :toothy11:

btw....1. grad u kojem bi volio zivjeti na moru...zadar rullsss
Zašto Zadar,ako nije tajna :hello: :toothy11:

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #706 : 18 Prosinac, 2007, 19:38:41 »
evo i ja sam iz Zadra od sad  :toothy11:

...da nas ima vise...zajedno smo jaci  :frajer:



btw....1. grad u kojem bi volio zivjeti na moru...zadar rullsss

ma jel ne vidite da vas folira,ko igora ne kuži,samo se hoće uguzati za đabe na more

lol
MADE IN ITALY

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #707 : 18 Prosinac, 2007, 20:05:15 »
evo i ja sam iz Zadra od sad  :toothy11:

...da nas ima vise...zajedno smo jaci  :frajer:



btw....1. grad u kojem bi volio zivjeti na moru...zadar rullsss

ma jel ne vidite da vas folira,ko igora ne kuži,samo se hoće uguzati za đabe na more

lol
:laughing7: :laughing7:
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #708 : 18 Prosinac, 2007, 23:01:10 »
PRVO DA KAZEM KAKO SU SVI IZ ZADRA SA OVOG FORUMA KOJE IMAM NA MSN OBICNA GAMAD...NIKO ME NE VIRUJE DA SAM NAUCIO NA ZADNJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!GAMAD SMRDLJIVA RUZNA!!!!!!!!! evo ko god oce u ring sad samnom neka javi....
uglavnom...da ispricam cilu pricu

danas navece sam morao nesto ici obaviti za mamu...i javim se ja x-thugu na msn i pitam ga dali oce samnom...on kaze da ga sprdam jer nisam vidio kako je napisa da mu je motor na popravku a ja sam inzistira da ide samnom...i nakon sta mi je to objasnija ja krenem...odem do interspara...i pokupim neke pare sta je neka zenska trebala vratiti materi...i sad si razmisljam...vani je hladno...zima je...ruke su mi se smrzle...sam sam...sta da radim???dali da idem malo vjezbati dizanje ili ne???

i odlucim da ipak idem malo...i krenem ja...nisam isao kod bille jer su nas tamo uvatili...kao sto iz gore navedenog teksta znate...pa sam odlucio otici na igraliste moje skole...koje je dosta veliko jer je onom crvenom povrsinom (neznam sta je to...) spojeno sve...i sva igralista su od iste povrsine...pa je ka stvoreno za stunt...jer ima jako puno prostora...2 nogometna igralista...2 kosarkaska i jedno odbojkasko...i ima barem 100m za ravno rpeci bez ikakvih prepreka...

i sidem ja na igraliste...i pocnem...bilo me malo prpa da neko ne zovne panduriju al me ubrzo to proslo...prvo sam samo dizao kao i prije...sjednem natrag skroz do spojlera...idem 10km/h otprilike...i onda jako povucem gas i povucem volan prema natrag...al uvik sam ima strah...da cu natrag pasti pa i ako povucem natrag odma "guram" natrag da ne padnem...ili najcesce ne povucem dovoljno pa predem samo par metara...kolko mogu preci dok mi motor pada na pod sa prednjim tockom...

i tako ja pokusavam i pokusavam...i ne ide i ne ide...i ja pomalo ludim i ludim...i nista...i dalje probavam i ne ide i ne ide...i tako abr 15min...

i odjednom ja malo vise povucem i slucajno nadem vagu...i predem nekin 30m...DOSLOVNO!!!! i smustim se natrag jer nisam vise ima muda...i probam opet...ne ide...probam opet...i uspijem...i vozim i vozim i tako 30-35m kad odjednom dodam malo vise gasa i nenadano skliznem sa sica...zapnem sa spojler al svejedno ovaj put (i prije mi se to 2 puta desilo) predem sa guzom i preko njega...i motor padne sa prednji tockom na pod...i ansatvi ravno...ja ga u padu uvatim za spojler...al nisam ga moga zadrzati jer je isa 20 ako ne i vise km/h a ja sam prakticki "leza" na podu...i pustim ga...i on "zatetura" u jednu pa u drugu stranu i padne...i skroz mi se ogreba prednja donja plastika...(nista zmigavcu srecom) zadnja plastika koja ide oko sica sa obadvije strane...i na onom malom "usisu" za zrak pukne...iskrivi mi se jako zadnaj kocnica...i malo neke tekucine (valjda goriva) po filtru i bloku motora i na podu...neznam kako...valjda mi ne nije puka rezervar...nema razloga...

ja to malo pogeldam...i kazem...ma vot a hek...idam ja dalje...u stilu starih baba koje bi rekle...kud ide pita nek ide i tepsija... :toothy11: :toothy3:

i krenem ja...povucem ga kad ono tako jako cimne da sam se iznenadija...i onda sam skuzio foru...nasa sam vagu i presa sam preko 100m DOSLOVNO!!!!!!!!GARANTIRAM SVOJIM MOTOROM I SVIME STA IMAM!!!!!!!!! onda sam jos probava i uvjek mi je uspjevalo...i prelazija sam kolko god sam ima ravnoga...jedan ili dva puta sam malo u stranu pa sam se "prislino" spustija...al sam iance UVIJEK uspijeva kolko sam ima ravnoga...i onda sam tako 10min jos to vjezba...i naucio...i sad sam sretinji da sretiniji nemogu biti...


zao mi je samo sta nikoga nije bilo da mi posvjedoci...al dokazati cu to...pa makar mi to bilo zadnje...

uglavnom...ko zna kolko ce me kostati steta na motoru...i jako me boli trbuh...JAKO JAKO jer sam na njega blebnio na pod...al sam jednako tolko...ne, lazem ma duplo tolko SRETAN sta sam NAUCIO NA ZADNJI VOZITI

i sad neka sva ova gamad sere preko msn-a da ne viruje...i ako viruje vjerojatno zamisljaju i misle da sam pretira...al neka...vidit ce...al stvarno ste mi digli zivas sta ste se SVI pokupili iz razgovora i osti...samo ste svi ostavili avse LOL smajlice...GAMAD NEVJERNICKA!!!!!!!!!!!!!!al evo kazem vam...kad god ocete ja vam pokazem...(pod uvjetom da mi nije rezervar osa pa da nemam goriva!!!!!!!!!!!!)...a jednino mi je zao sta sad idem u nedilju u svicarsku pa necu moci vjezbati...AJME JEDVA CEKAM DA SE VRATIM!!!!!!!!!!CILI DAN CU SE VOZITI!!!!!!!!!!!!!!

i btw...moram samo reci da mi jednino cole i punisher nije reka da neviruje jer nisu bili online..iako bi i oni tako reagirali...dobro punisher nebi...on je skroz ok lik...svaka mu cast...sa toliko godina biti tako pristojan i covik na mjestu...


uglavnom...da se vratim temi...

PODSJETNIK: NAUCIO SAM SE VOZITI NA ZADNJEM KOLU A TO STO STE MOZDA LJUBOMORNI :laughing7: MENE BOLI KURBLA!!!!!!!



AJME AL SAM SRETAN...DANAS NEMA SRETNIJEG LIKA NA CILOJ ZEMLJI!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :hello:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #709 : 18 Prosinac, 2007, 23:07:02 »
100 metara moš mislit, ja sam isus onda!

aj viditi cemo mi još to...ide i meni bolje i bolje i bolje li baš 100 metara nema teorije ...ali pokazati ces nam ;)

a i ja bi moga malo to još bolje nauciti

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #710 : 18 Prosinac, 2007, 23:08:52 »
nije ti puka rezervar...vec san te zamislia kako se deres i pokusavas me uvjerit  :toothy10:  ja nevirujen nikom i nista dok to nevidim ili snimkom ili svojim ocima,ako si naucia svaka cast,al ako me zajebavas polomit cu ti sve prste live ruke osim palca
...........1...........8...........7...........

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #711 : 18 Prosinac, 2007, 23:10:53 »
 :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :prvi: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :biker2: :occasion18: :occasion18: :occasion18: :occasion18: :occasion18: :occasion18: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :jumping: :sign188: :sign188: :sign188: :sign188: :sign188: :sign188: :sign188: :sign188: :invasion: :invasion: :invasion: :invasion: :invasion: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :super: :super: :super: :super: :super: :super: :happy11: :happy11: :happy11: :happy11: :happy11: :happy4: :happy4: :icon_clown: :icon_clown: ;-) :lovanovac: :lovanovac:
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #712 : 18 Prosinac, 2007, 23:12:27 »
eto zna sam da ne virujete!!!!!!!!!gamad na kub!!!!!!!!!!!!!


al ajde miri od pocetka igralista tamo od kosa...pa do kraja di je kraj drugog nogometnog igralista...i di pocinej skola...evo pitaj dina na msn kolko ima m!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #713 : 18 Prosinac, 2007, 23:20:13 »
Živi bili pa vidili,ali ako lažeš,ja ću ti slomiti onaj palac na livoj ruci što x neće :laughing7:

Offline -Knight-

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 69
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #714 : 18 Prosinac, 2007, 23:27:22 »
ljudi...evo nam se s.w.a.t. nadrogira...sinko,na kojim si ti opijati'n???virujen da si uspia malo vise ali 100m....hm...ne bas,sutra kad buden isa u skolu cu viti razliveno gorivo na terenu...i otisak swatovog droba i sa strane iglu sa kojom se boa u zilu...salin se ja...kad nam pokazes cemo viti koliko je to...... virujem ti :punicemi: :evil6:
?URO JE MOJ IDOL ?URO PIJE ALKOHOL!!

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #715 : 18 Prosinac, 2007, 23:33:33 »
ma vi ste svi gamad...teska sugava gamad....nemogu virovati da neke osobe kojima ja vjerujem poput x-thuga i knighta meni sad ne viruju...e stvarno ste jadni...pa nebi napisa onaj post da nisam...al neka...akd viditi da mogu SMIJATI CU VAM SE U RUZNE SUGAVE FACE!!!!!!!!!!!!


al stavarno nempogu virovati da i ti knight mislis da serem...bas ti hvala...a mislia sam da si mi frend...a znas da je nebi sra frendu...al neka...
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #716 : 18 Prosinac, 2007, 23:38:16 »
aj ja virujem da si uspia 50m

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #717 : 18 Prosinac, 2007, 23:38:41 »
ljudi...evo nam se s.w.a.t. nadrogira...sinko,na kojim si ti opijati'n???virujen da si uspia malo vise ali 100m....hm...ne bas,sutra kad buden isa u skolu cu viti razliveno gorivo na terenu...i otisak swatovog droba i sa strane iglu sa kojom se boa u zilu...salin se ja...kad nam pokazes cemo viti koliko je to...... virujem ti :punicemi: :evil6:
Nije 100m,jer sva ona igrališta od tehničke zajedno imaju 60m,jer znam kad iz tjelesnog trčimo 60m.Trčimo od onog zida do tamo di je stajala ona umjetna trava tj. do tamo di počinje ona uzbrdica,ali sutra posli škole dolazim do tebe pa ćemo viditi kako ti voziš na zadnje :hello: :hello:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #718 : 18 Prosinac, 2007, 23:40:14 »
jbg nismo svi šesni ka i ti,od sad ce te morat pazit kako trcite da ne upadnete u rupu od njegovog droba...lol...
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #719 : 18 Prosinac, 2007, 23:41:10 »
ok vidit cete da je ono JAKO PUNO...al dobro...neka...sutra cete i blacknaranda i dino viditi...pa necete srati...


laku noc svima...

RAĐA SE ZVEJR ;)