Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: ZADAR chat  (Posjeta: 348936 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #600 : 10 Prosinac, 2007, 19:18:32 »
hehe tnx
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #601 : 10 Prosinac, 2007, 19:21:49 »
de koju sliku stavi,da vidimo pilu

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #602 : 10 Prosinac, 2007, 19:32:03 »
ajd evo baš da vidim , hehe dolazite do mene...ajd ici cu ja dir iako nemam maske svijetla niti registraciju na motoru radi radova lol

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #603 : 10 Prosinac, 2007, 20:15:54 »
Runner-pametan izbor  :headbang: Želim ti puuuuuuuuno pređenih km.Ajme prekrasan je,žuto-crni,sad sam i ljubomoran malo :laughing9: Da je bar bila ta kombinacija boja kad sam ja kupova skuter :sad1: ,ali nema veze,dobar je i ovako,glavno da je runner  :toothy12:

Offline Lav

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 684
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Cagiva mito 125 -Crvendac .,,.......
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #604 : 10 Prosinac, 2007, 20:20:19 »
Eh , ajd sretno ti sa novim skuterom , mozd dodem ali mozd pa se vidimo onda, nadam se da cemo nekud dir ic i da vas ja upoznam sa vasom dole domacom ekipom. :icon_thumright:
http://lrt-passion.forumotion.net/   Regajte se  forum za zezanciju i uživanje !!! 
LRT
Cagiva mito 125...-Crvendac

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #605 : 10 Prosinac, 2007, 21:11:17 »
joj e ovo je sada bio provod na motoru lool


ovako: ja bez svitala bez maski bez registracije...lol bez svega..SWAT voljan vježbanja da dizemo na zadnje i x voljan igrati vatala tj. željan vatati se po parkiralištu sa SWATON

i tako jeli mi se zajebavamo najprije dizemo i tako kad ono pandur na motoru sa strane parkirališta i vice on meni nesto ali ja ne kuzim...i jedva je docekao zeleno i opicio po gasu da nas uvati i napiše nam koju kaznu...no ja ga srecom skuzio na vrijme i javim ovoj dvojici i mi po gasu pobjegli kroz neke ulicice...i tako izvukli9 se i nakon 5 minuta se odlucili vratiti tamo...i tako dizemo mi jeli pa malo ova dvojica vatala igraju i tako a samo vidis kako policijski kombiji idu oko parkilarišta no njih nismo jebavali 2%, dok ja nisam poceo škripati gumama i onako kociti i ulaziti pod 90 stupnjeva...kad ono ja uletim pod 90 stupnjeva pred policajca u civilu...lol skuzio sam jer sam mu vidio znacku onu na ramenu di pise MUP, i vice on meni kroz prozor stani stani necu pisati ti ništa (ova dvojica vec nestala u mmedu vremenu svaki svojim putem)  a ja policaju:  "oprostite ali stvarno nemogu stati"  i po gasu..kroz ulicice neke i polako do kuce se dovukao, spremio motor i napisao ovo! :D

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #606 : 10 Prosinac, 2007, 21:14:21 »
ehehe, avanture..dobar provod :icon_thumright:

"stani stani necu ti pisat kaznu" ne nece uopste :jerk:
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #607 : 10 Prosinac, 2007, 21:32:21 »
eh bilo je dobro...
evo se i ja taman vratio...kad smo se tamo rastali nasli smo se ja i x pa smo isli jos dir...i onda ca...

al bas je fora igrati vatala na motoru...inace skvadro to je jedno parkiraliste od jednog trgovackog centra koj je uvjek prazan...a posto ima zapravo 2 parkiralista ovo se ni ne koristi...pa smo mi ZD-SFT odlucili to pretvoriti u nas mali poligon za vjezbanje stunta...
i tako vjezbamo tamo...ja vec 3-4 put vjezbam na zadnji...i bas mi je krenulo...uspio sam danas oko 20m...al sad ga vise ne dignem samo....nego i vozim...nekad manje nekad vise...naravno ne uspijem uvjek al definitivno mogu bolje nego iko drugi iz tima...(koj ne postoji vise "sluzbeno" nego samo se vozamo...bolje je tako, nema svadi)

i tako...iduci put cemo snimati...al garant...pa pokazati kako nam ide...al vise neidemo tamo...moramo naci neko drugo misto...

x se boji za vilice jer je njegov skut skut i od tate mu...pa ga razumijem...pa ga on digne al nezna i nemoze sa takvim postupkom...al neka...skuzit ce i on...
a BN(blacknaranđa) je kao probava danas prvi put...iako mislim da nije :laughing7: al ide mu pomalo...ne ka i meni...al ide...uostalom snimat cemo pa cete viditi...

a sto se tice ovog pandura...a neznam...mislm stvarno osobno ne razumijem jednu stvar...ok vjerojatno pretpostavljaju da nemamo vozacke sto je za sve i istina osim za mene...al zasto svima tolko smeta da ga dizemo u izoliranom prostoru od ceste...mislim ono...cesta je do al na nasipu...2 metra iznad tog parkinga...i najcesce NEMA NITI JEDAN auto...pa mi je stvarno glupo to sta stalno dolecu...iduci put ja cu ostati...i da vidim sta ce reci...jel im bolje da ta sranja radimo po cesti ili na takvom kolko tolko sigurnom prostoru...nemozemo NIKOME nauditi osim seba ako padnemo a to je moja stvar...nece mi plavac gurat nos tamo di mu nije mjesto...

eto tolko za sad...

a iduci put ja snimam...danas sam mislio nositi...al sam zaboravio... :redface:

 :hello:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #608 : 10 Prosinac, 2007, 21:39:01 »
ja mislim da sam ja bija tamo da bi sa onim blokadama brže od svih vas doša doma  :laughing9:
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #609 : 10 Prosinac, 2007, 22:46:58 »
ma daj swat,ako(AKO) ti preko 10m napraviš na zadnjem onda svaka ti čast...ali ne virujem ti :binkybaby: Nisam bio tu,tako da ne mogu komentirati,ali znaš li ti što je 20m,to ti je 10 parkirnih mjesta (ako je svaki širok 2m) ,a poznavajući tebe,mislim da ipak nisi toliko vozio na zadnjem  :laughing9: no h8 Ali biti ću tu u subotu pa ću viditi  :hello:

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #610 : 10 Prosinac, 2007, 22:56:41 »
hehehe do tada cu ja vec nauciti jako dobro tako da me vidiš u pravome izdanju =D    [na zadnje sa standard skutom i to sf2] lol mi smo profici a ne oni sa 180sp sto se kurce  na zadnje...neš ti ono samo se dize na zadnje

Offline !IMPACT!

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 29
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Makarska
  • Moj Skuter: <<TUNNED>>
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #611 : 10 Prosinac, 2007, 23:36:17 »
Ja nisam iz zadra lol
Gilera Runner SP 180 <<TUNNED>>

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #612 : 11 Prosinac, 2007, 00:48:27 »
vidi se...aj smanji spam
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #613 : 11 Prosinac, 2007, 11:01:34 »
Aj javite ako budete idući vikend isto stuntali (vatali se  :laughing7: ) tamo pa ću i ja doć da upoznam ostatak zasad neupoznate ekipe  :icon_tongue: i da vidim novog runnera od Cole. Koliko nas je sad uopće  :icon_scratch: (mene računajte ko pola jer nemam skuter :rofll: )
Who's looking for punishment ??

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #614 : 11 Prosinac, 2007, 12:34:46 »
onda nas je 1.5 čovika (ja i ti) te 3.5 starijih maloljetnika (dino je covik ipo,ne zato sta je dobar vec zato sta je takav  :laughing7: )
a ako racunamo IZd-a onda nas je 2.5
...........1...........8...........7...........

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #615 : 11 Prosinac, 2007, 12:55:56 »
onda nas je 1.5 čovika (ja i ti) te 3.5 starijih maloljetnika (dino je covik ipo,ne zato sta je dobar vec zato sta je takav  :laughing7: )
a ako racunamo IZd-a onda nas je 2.5
Cifra raste, to je glavno :rofll:
Who's looking for punishment ??

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #616 : 11 Prosinac, 2007, 13:52:16 »


e punisher punisher :D

nadje se po koja izgubljena dusa, ali se ne primecuje :D

p.s. ne vidi se bas ):
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #617 : 11 Prosinac, 2007, 14:06:06 »
smrade..a ja??   to znaci 3.5 :D
i ja sam prijavia onog gore spamera no boli k**ra* moderatore lol

Offline Cole#2

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • Zadar je u srcu mome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #618 : 11 Prosinac, 2007, 14:25:03 »

A VIDITE GAAAAAA
jea
Dolje Droga, Živili ?evapi!!!!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: ZADAR chat
« Odgovori #619 : 11 Prosinac, 2007, 14:35:39 »
dobar  :icon_thumright: :icon_thumright: