Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nove gume  (Posjeta: 9737 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: nove gume
« Odgovori #20 : 19 Siječanj, 2009, 11:17:17 »
preporućam bridgestone bt-30 u toj dimenziji a ako nemaš love onda barem prednja jer je važnija od zadnje

potpis: bridgestone battlax bt30

obje cca 800 kn

Ja sam plačao u molydonu 650 obje u 12"
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: nove gume
« Odgovori #21 : 19 Siječanj, 2009, 16:38:19 »
preporućam bridgestone bt-30 u toj dimenziji a ako nemaš love onda barem prednja jer je važnija od zadnje

potpis: bridgestone battlax bt30

obje cca 800 kn

Kakav je taj battlax. 2TDottore ima ML-50 i moram priznat da su vrhunske gume a k tome drže odlično po kiši (jer su kišne)  :drunken_smilie:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: nove gume
« Odgovori #22 : 19 Siječanj, 2009, 22:34:37 »
ML-50 je vrhunska guma ali kao što se vidi po profilu namijenjena je kišu i malo teže uvjete i čuo sam da je odlična za skliski dalmatinski asfalt

BT-30 je još bolja i po meni su jedine bolje gume sava racing soft koje su skoro 500kn/kom i troše se ko lude ali tako i drže
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #23 : 05 Veljača, 2009, 13:57:13 »
idem maloprije napravit đir i malo me zabaci kazem u sebi ma gume su pri kraju jbt stanem i vidim guma zadnja skroz prazna napunim na benziskoj ali cim sam makno pistolj sa ventila sav zrak ode i vidim da u ventilu nema one tockice sto ako oces sa prstom se stisne pa zrak ode van.......jel mogu kako osposobit gumu na 20 km samo da dojdem do hainzlove da kupim nove gume :help: :help: :help:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #24 : 05 Veljača, 2009, 14:33:34 »
prednju imaju battlax bt 30 zadnju ne koju da zadnju uzmem i dajte molim vas recite kako da dojdem do tamo jel ventil mi se sj#bo cim napunim gumu iscuri zrak imam oko 20km do ducana
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nove gume
« Odgovori #25 : 05 Veljača, 2009, 14:39:34 »
pogledaj di ti pusta, u ventilu imas sistem koji se moze odsrafati pa pogledaj da nije to... :dontknow: ili jednostavno pusta oko ventila...

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #26 : 05 Veljača, 2009, 16:00:27 »
probaj zategnuti tu iglicu koju, kako kažeš, možeš stisnuti i ispustiti zrak. ona se možda otegnula, ako je zategnuto i ispušta, ništa, novi ventil = 10 kn
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #27 : 05 Veljača, 2009, 16:46:21 »
probaj zategnuti tu iglicu koju, kako kažeš, možeš stisnuti i ispustiti zrak. ona se možda otegnula, ako je zategnuto i ispušta, ništa, novi ventil = 10 kn
ja te iglice uopce nemam wtf :dontknow:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #28 : 05 Veljača, 2009, 16:58:06 »
ošarafila se i iskočila. nađi neki stari ventil ili sa neke stare gume i zašarafi tu iglicu u ventil na svom motoru, napumpaj gumu i gas dalje.
možeš skinuti iglicu sa rezervne gume u autu, pa ju kasnije vratiš kada na motor staviš novi ventil.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: nove gume
« Odgovori #29 : 05 Veljača, 2009, 17:00:27 »
imam ja pitanje jedno u vezi guma....gdje u Zagrebu ima uzet Pirelli Evo 21 i Evo 22 za Runnera ??treba mi ima radnje ili broj telefona svejedno..da mogu nazvat i provjerit cijene...ajde hitno mi je ...
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2009, 22:22:40 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: nove gume
« Odgovori #30 : 05 Veljača, 2009, 22:21:48 »
znal iko ??Pirelli Evo 21,21 ?ime Ducana gdje se prodaju takve gume ....ali da je u Zagrebu...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #31 : 05 Veljača, 2009, 22:24:45 »
jel mogu napunit gumu brzo stavit samo kapicu i tako da odem do njih pa nek oni slazu kako zele......prednju uzimam bt-30 zadnju nemaju kazu, koju da cvaknem zadnju 130/70-12 ?
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #32 : 05 Veljača, 2009, 22:31:05 »
jel mogu napunit gumu brzo stavit samo kapicu i tako da odem do njih pa nek oni slazu kako zele......prednju uzimam bt-30 zadnju nemaju kazu, koju da cvaknem zadnju 130/70-12 ?

šTO???  ???
ma kakvi. nije badava ventil tamo.

što se tiče gume, naruči kod njih i zadnju bt30. šta nemaju, ako imaju prednju, znači da mogu naručiti i zadnju.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #33 : 05 Veljača, 2009, 22:36:27 »
kolko ce im trebat da naruce zadnju bt-30 jel pocelo je toplo vrijeme dolazit :toothy10: e stvarno me jebe taj ventil to mi se danas desilo i cim napusem zrak odma izleti van nemam onu iglicu iznutra samo je rupa :angry9: neki su govorili da stavim drugi ventil al jbt nemoze mi se ovaj odserafit il treba malo vise energije ulozit :icon_biggrin:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: nove gume
« Odgovori #34 : 05 Veljača, 2009, 22:58:22 »
a cemu mjenjat gumu zbog ventila,kada ce ti ventil svejedno ostat isti ???

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #35 : 05 Veljača, 2009, 22:59:57 »
ma gume su seriske i  presle su 9600km
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #36 : 06 Veljača, 2009, 04:23:47 »
ovako, ajd ako ne možeš skinuti iglicu sa nekog drugog ventila i staviti na ventil na motoru, otiđi po tu gumu autom ili nečijim motorom.
ventil se ne može kompletan skinuti izvana. on se skida kada je guma dolje, sa unutarnje strane felge.
kada budeš mijenjao gumu, kod vulkanizera traži i novi ventil koji je 10 kn. ja uvijek kada mijenjam gume stavljam nove ventile jer sam se jednom opekao zbog starih ventila i mogao poginuti.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #37 : 06 Veljača, 2009, 09:35:51 »
o.k.,hvala :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: nove gume
« Odgovori #38 : 06 Veljača, 2009, 12:11:33 »
Imam pitanje:

kupio bi gume kakve su serijske na novom Aeroxu, znači Pirelli EVO, prednja i zadnja. Kakve su gume po kvaliteti, kave po kiši, jer s ovim MC16 sam kamikaza čim je malo vlažnija cesta.  :laughing7: A ni po suhom nisu više baš nešto  :angry7:

Iskustva...?
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: nove gume
« Odgovori #39 : 06 Veljača, 2009, 12:29:37 »
Imam pitanje:

kupio bi gume kakve su serijske na novom Aeroxu, znači Pirelli EVO, prednja i zadnja. Kakve su gume po kvaliteti, kave po kiši, jer s ovim MC16 sam kamikaza čim je malo vlažnija cesta.  :laughing7: A ni po suhom nisu više baš nešto  :angry7:

Iskustva...?

znam da nije bas vezano uz pitanje,ali kupi si mc29 drze skoro pa isto i po mokrom i po suhom :icon_thumright:. az ove pirelli ne znam nisam ih nikad imao