Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: nove gume  (Posjeta: 9740 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline aerox92

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 797
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera Vxr 200
Odg: nove gume
« Odgovori #60 : 08 Veljača, 2009, 00:57:47 »
Michelin pilot sport  :headbang: :headbang: ... imam ih na Aerox-a.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #61 : 11 Veljača, 2009, 23:09:17 »
danas sam bio narucen da dojdem u hainzlovu po nove gume i odma montaza i dojdem tamo :laughing7: kad ono e sorry nisu nam stigle gume :angry9: pa jbt uzeli su broj i sve i da nisu mogli javit stvarno strasno kao do petka sigurno dolaze,eto ugodno su me ispratili kuci :blowjob1:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: nove gume
« Odgovori #62 : 11 Veljača, 2009, 23:15:57 »
Michelin pilot sport  :headbang: :headbang: ... imam ih na Aerox-a.
je, prvih 4-5 tisuća km, eno kod mene guma je odvozila oko 4500 km i otvrdnula već...nije čemu a cijena je nešto ispod 300kn
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #63 : 11 Veljača, 2009, 23:39:03 »
prednju sam platio zadnja stize kolko mogu kilometara proc normalne voznje sa ovim gumama
Bridgestone - BATTLAX BT-30
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Losinj

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1406
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Republika Losinj -- Rijeka
  • Moj Skuter: F15 Ducati 70RR
  • MojSetup: budzen
  • MojSpuh: Yasuni R BlackEdition
Odg: nove gume
« Odgovori #64 : 11 Veljača, 2009, 23:39:56 »
meni stigle jucer Bridgestonke ML50 na Dottore-ovu preporuku,sutra ugradnja valda :toothy9: :icon_thumright:
▀█▀ █ ▀█▀ ███ ™

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: nove gume
« Odgovori #65 : 11 Veljača, 2009, 23:56:22 »
ja imam Durex mx22  160.60/14      :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nove gume
« Odgovori #66 : 12 Veljača, 2009, 00:05:12 »
prednju sam platio zadnja stize kolko mogu kilometara proc normalne voznje sa ovim gumama
Bridgestone - BATTLAX BT-30

20 000

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #67 : 12 Veljača, 2009, 00:06:30 »
20 000
woooooow brijo sam manje al ovo je brutalno :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: nove gume
« Odgovori #68 : 12 Veljača, 2009, 00:09:53 »
20 000

Da ih rade od plastike, mogao bi i 100.000.


Katastrofa.

Guma (zadnja) koja traje dulje od 7-8 tisuca nije dobra.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nove gume
« Odgovori #69 : 12 Veljača, 2009, 00:21:56 »
alfa ovo sam rekao iz iskustva, imao sam ih toliko na skuteru ali sam ja te km napravio relativno u kratkom vremenu tako da recimo da mozes bez problema napravit 12-13 bez problema

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15001
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: nove gume
« Odgovori #70 : 12 Veljača, 2009, 00:35:14 »
Htio sam reci da ukoliko guma bude nepotrosena i nakon 7-8 tisuca km, onda je jednostavno pretvrda, a takva sigurno ne drzi kako treba.

Obicno zadnaj guma izdrzi 4000-8000 km i to je to. Prednja oko 12000-15000.

Meni zadnja Metzelerka na 5000 km bude potrosena 2/3, a prednja bude tako potrosena nakon 12000

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #71 : 12 Veljača, 2009, 01:34:05 »
ja imam battlax bt 30 i prešle su sada od 3000 - 4000 km i vidi se da su se počele trošiti. vozio sam na gotovo svim gumama i po meni su ove najbolje.

inače, ne moraju ti se one skroz potrošiti ni za recimo 8000 km, ali one više nisu toliko dobre. gube svoje svojstvo i ne drže više cestu kao prije, te se razbalansiraju itd. ja mijenjam obje gume otprilike svakih 6 - 7 tisuća km.

nisam vozio jedino na savi mc 29 sporty, a sve ostale su srednja žalost. jedine koje bi izdvojio kao solidne gume su metzeler koje su mi bile nešto malo lošije od bt 30, ali s obzirom da su nešto malo i jeftinije, to je ok ako nisi baš pri lovi.

pitaš koliko možeš prijeći sa gumama i dobio si odgovor 20 000 km. MOŽEŠ i znam ljude koji su toliko, a i više vozili na jednim gumama, ali ako ti je stalo do vlastite sigurnosti nećeš toliko čekati sa mijenjanjem.

igor.sb daj reci dečkima, iz vlastitog iskustva, kako je bilo voziti na savi mc 16 koje su pregazile 20 000 km.   :la:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: nove gume
« Odgovori #72 : 12 Veljača, 2009, 02:47:04 »
znam ali ja iz svog iskustva nemogu reci da one nakon 10 nisu drzale kao i prije...

btw vozio sam se i na nekoj pireli gumi koja je imala 25 i jos uvijek je isla do ruba... :laughing7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: nove gume
« Odgovori #73 : 12 Veljača, 2009, 07:30:33 »
igor.sb daj reci dečkima, iz vlastitog iskustva, kako je bilo voziti na savi mc 16 koje su pregazile 20 000 km.   :la:

Ne treba ti igor.sb  :nono: Ja sam u sezoni napravio s njima ajmo reć oko 8000 km od kad su kupljene prije godinu dana i gume su od prvog dana katastrofa. Teško ih je zagrijat i kad se zagriju drže i to samo po suhom. Po mokroj cesti ko da sam na led došel  :angry7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: nove gume
« Odgovori #74 : 12 Veljača, 2009, 08:26:49 »
ljudi ja neznam, svako svoju priču ima, jel znate šta zanači da guma drži cestu

meni guma drži cestu kad ja nakon 1-2 minute voožnje mogu slobodno potegnut kočnicu i provozat se po prednjem, a ne da moram mislit di kaj kakav je asvalt i to

naprijed ima bridgestone hoop, i sve pohvale, stara je dvije godine još uvijek se može na prednji
iduća guma naprijed je definitivno bridgestone još neznam na kaj da se odlučim jer ova hoop je dosta brza, stavio bi molasicu, znam da ću bit sporiji ali po kiši bolje drži
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #75 : 12 Veljača, 2009, 09:42:42 »
al dobro kojom ocjenom bi ocjenili ove koja sam ja uzeo od 1-10,nekuzim se pa pitam i ove sam kupio na vasu preporuku trazio sam neke da nisu bas najjeftinije al eto nadam se da nisam pogrjesio u odabiru :dontknow:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #76 : 12 Veljača, 2009, 15:40:37 »
Ne treba ti igor.sb  :nono: Ja sam u sezoni napravio s njima ajmo reć oko 8000 km od kad su kupljene prije godinu dana i gume su od prvog dana katastrofa. Teško ih je zagrijat i kad se zagriju drže i to samo po suhom. Po mokroj cesti ko da sam na led došel  :angry7:

istina. ja sam se vozio na 2 setupa tih guma. jedan je prvih 1000 - 2000 km držao do bola (kada se zagriju), a onda su bile za smeće. u te prve dvije tisuće nije bilo razlike u vožnji mokro -suho. bile su savršene za sve uvjete. drugi setup je bio šrot od početka. ne drže ništa i stajale su na motoru još jedno 2000 km. u te 2000 km sam ih min 4 puta krpao. katastrofa.

@ivan007 - te gume koje si uzeo, bridgestone battlax bt30 su, po meni, najbolje gume koje si mogao kupiti.  :icon_thumright:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: nove gume
« Odgovori #77 : 12 Veljača, 2009, 18:53:46 »
otiso po gume montirane su :icon_thumright: malo mi je cudno :confused5: neosjecam se ko kamikaza jbt gume su prestrasne :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: nove gume
« Odgovori #78 : 13 Veljača, 2009, 00:32:00 »
jami po prednjoj i vilice ćeš zakucat u zemlju.  :icon_thumright:  :winking:
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!