Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ditech 50 - Prijenos  (Posjeta: 3136 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Ditech 50 - Prijenos
« : 13 Listopad, 2008, 14:38:52 »
Ovako, stavim laser xpro i multivar 6,9 i skuter se trga do nekih 35km/h, čupa, diž na zadnji, ludnica...i onda dođe do 40 i tu stane, krene navlačit, okretaji padaju, katastrofa, sad mi je samo do faxa...dajte mi neki prijedlog ali za serijski vario jer multivar iude dolje, bolcna je kraća nego u serijskog variomata pa ga to jebe, stavio sam šajbice al nije to to.
E da, skinuta je blokada sa spuha, ja razmišljam stavit 6,3gr i crvene na kvačilo pa probat...šta kažete?
« Zadnja izmjena: 13 Listopad, 2008, 23:35:37 Benjamin »
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #1 : 13 Listopad, 2008, 18:45:50 »
da nije stvar u centralnom  :icon_scratch:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #2 : 13 Listopad, 2008, 18:47:09 »
Rekao bih pretvrd centralni.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #3 : 13 Listopad, 2008, 19:23:53 »
Rekao bih pretvrd centralni.

prije premekan  ::)

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #4 : 13 Listopad, 2008, 19:32:23 »
on ima premekan centralni i treba tvrđi jel to misliš ???

ja imo isti slučaj s bijelim i nikak od 40-60 da navuče i stavio tvrđi centralni i riješio problem... :laughing7:

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #5 : 13 Listopad, 2008, 19:56:00 »
A nije isto imat tvrđi, ili pretvrd. Ne valja ni premekano niti pretvrdo. Treba pronac onu zlatnu sredinu. Sad ne znam da ga jebes. ;D Meni je logicnije da mu je ipak pretvrd, nego premekan, al moze bit i jedno i drugo, najbolje nek proba.
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1317
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #6 : 13 Listopad, 2008, 19:57:52 »
ne ako imas bijeli onda stavi zuti centralni od minarellija da ti ne padaju okretaji
0981674245

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #7 : 13 Listopad, 2008, 19:58:34 »
A nije isto imat tvrđi, ili pretvrd. Ne valja ni premekano niti pretvrdo. Treba pronac onu zlatnu sredinu. Sad ne znam da ga jebes. ;D Meni je logicnije da mu je ipak pretvrd, nego premekan, al moze bit i jedno i drugo, najbolje nek proba.

ma sad sto posto ima premekan... aj koji imaš centralni, Iwo reci sam ???

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #8 : 13 Listopad, 2008, 20:01:04 »
A nije isto imat tvrđi, ili pretvrd. Ne valja ni premekano niti pretvrdo. Treba pronac onu zlatnu sredinu. Sad ne znam da ga jebes. ;D Meni je logicnije da mu je ipak pretvrd, nego premekan, al moze bit i jedno i drugo, najbolje nek proba.

 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:



Iwo: frend je imao slican problem i stavio je bjeli centralni, stanje se malo popravilo ali nije to to...

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #9 : 13 Listopad, 2008, 23:21:13 »
ma vidite, imam ja serijski centralni i serijske šuštice, sa tvrđim centralnim bi meni bila manja krajnja, ali meni je krajnja 80, al do tog mi treba navlačit znaš koliko, imam tu šugavu rupu do nekih 60 jer mi okretaji jendostavno padnu na nekih 35-40km/h,a ovaj spuh traži okretaja i okretaja a to mu nemogu omogućit jer koliko sam ja skontao trebao bi još lakše roline i tvrđe na kvačilo da skroz kasno odvoji da mi starta sa visokim okretajima i da te okretaje lakše roline uspiju održat...valjda
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: ZAĹ TO TUNIRATI MOTOR???
« Odgovori #10 : 13 Listopad, 2008, 23:33:45 »
Treba ti tvrdji feder definitivno... Ljudi kod mekanog federa remen brze propadne u polutke i okretaji padaju al ima vecu krajnju jer remen vise propadne nego u slucaju tvrde opruge!
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Ditech 50..uštelavanje
« Odgovori #11 : 14 Listopad, 2008, 00:09:26 »
A nije isto imat tvrđi, ili pretvrd. Ne valja ni premekano niti pretvrdo. Treba pronac onu zlatnu sredinu. Sad ne znam da ga jebes. ;D Meni je logicnije da mu je ipak pretvrd, nego premekan, al moze bit i jedno i drugo, najbolje nek proba.

 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Nemoj se smijat, tako mi cura objasnila...  :icon_biggrin:
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline ive_91

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1239
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: mjesto Luka
  • Moj Skuter: je dobar forum i por
  • Moja Kaciga: takachi tk170n
  • MojSetup: malo je 70
  • MojSpuh: zxulja
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #12 : 14 Listopad, 2008, 01:58:19 »
serijala vario 6.5 gr rolice graniće sa prevrtavanjem (to ti je orginal od carb modela)
ako imas orginal kvaćilo stavi si gore zute pedercice i to je to...

btw. dal bi prodao multivar
🙈

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #13 : 14 Listopad, 2008, 13:51:59 »
a ne, multivar će onda čekat kit-a ako ga skinem

Daj mi samo reci dimenzije, jel sad sam zbunjen, zovem servis ovi viču 15x12, na netu piše 17x12...niš mi nije jasno više...

a da, šta se tiče cetralnog mislim da nije do njega al ću probat, inače dok sam imao zx-a je išao sa serijskim setupom rolina i federa ko lud, valjda zx radi na manjim okretajima nego xpro
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Ghoul

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 320
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Facebook
  • Mjesto: Zagreb\Skut u Varaždinu
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP '03
  • Moja Kaciga: Nitro N-800V
  • MojSetup: Stage6 sport PRO
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #14 : 14 Listopad, 2008, 15:05:42 »
samo malo! ti imas ditecha? tak ti svejedno dal stavis gore serijski ili MHR spulju razlike nece bit, tj. hoce, ali neprimjetne!

jedino gdje tebi reza na ditechu moze imat efekta je da kupis od malossia kit i one mutave injektore i procesor koji simuliraju rad karba! kuis jer tebi smjesu i brzinu vrtnje odredjuje procesor, a ne velicina i propusnost karba i brzina rezonancije spuha!

tak da nije bitno koji spuh koristis trenutno, ocito ti se nes sjebalo ak je tolka razlika nakon promjene auspuha! jer ta dva spuha nisu toliko sad razlicita i bilo bi sumnjivo da i na karb modelu bude takva razlika kakva je tebi....  :drunken_smilie:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #15 : 14 Listopad, 2008, 16:06:25 »
a ne, multivar će onda čekat kit-a ako ga skinem

Daj mi samo reci dimenzije, jel sad sam zbunjen, zovem servis ovi viču 15x12, na netu piše 17x12...niš mi nije jasno više...

a da, šta se tiče cetralnog mislim da nije do njega al ću probat, inače dok sam imao zx-a je išao sa serijskim setupom rolina i federa ko lud, valjda zx radi na manjim okretajima nego xpro

j#bo te servis i laser :P

serijske role su 17x12,3, 15x12 je za minarelli
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #16 : 14 Listopad, 2008, 19:22:48 »
e a briem da sam ja kresnuo u multivar 17x12, a u multivar ide 16x13  :toothy12: :toothy12:
sutra ću uzet bilo koju marku pa makar moro i rms 17x12 i stavit u serijala vario, valjda će radit j#bo ga ja
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #17 : 14 Listopad, 2008, 19:26:35 »
e a briem da sam ja kresnuo u multivar 17x12, a u multivar ide 16x13  :toothy12: :toothy12:
sutra ću uzet bilo koju marku pa makar moro i rms 17x12 i stavit u serijala vario, valjda će radit j#bo ga ja

o majke tiii!!!!!!!!!!!! ahahahahaha  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #18 : 14 Listopad, 2008, 19:41:12 »
samo malo! ti imas ditecha? tak ti svejedno dal stavis gore serijski ili MHR spulju razlike nece bit, tj. hoce, ali neprimjetne!

jedino gdje tebi reza na ditechu moze imat efekta je da kupis od malossia kit i one mutave injektore i procesor koji simuliraju rad karba! kuis jer tebi smjesu i brzinu vrtnje odredjuje procesor, a ne velicina i propusnost karba i brzina rezonancije spuha!

tak da nije bitno koji spuh koristis trenutno, ocito ti se nes sjebalo ak je tolka razlika nakon promjene auspuha! jer ta dva spuha nisu toliko sad razlicita i bilo bi sumnjivo da i na karb modelu bude takva razlika kakva je tebi....  :drunken_smilie:
mislim da su krive dimenzije rolina u multivaru, sutra ću ja to rastavljat opet  :dontknow:
I da, imam ditecha i polini ventil, sa zx-om mene runner vx nije mogao stić do 30-40km/h kontaš, taj skuter je skidao sve serijale i 50tke s karbom koje su imale samo spuh i multivar...kaem ti,išao je ko lud...i da, imam visokotlačni, ali meni ne igra elektronika i kit sad trenutno, oću samo rezu uštelat da radi, i nisam je stavljao iz neke želje za tuningom nego zato šta mi je serijala spuh pucao 3 puta i odustao sam od varenja  :toothy3:
I bome su zx i xpro različiti u loncu i položaju lonca, to sam prvo pogledao kad sam ga izvadio iz kutije.
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ditech 50 - Prijenos
« Odgovori #19 : 14 Listopad, 2008, 19:42:23 »
e a briem da sam ja kresnuo u multivar 17x12, a u multivar ide 16x13  :toothy12: :toothy12:
sutra ću uzet bilo koju marku pa makar moro i rms 17x12 i stavit u serijala vario, valjda će radit j#bo ga ja

o majke tiii!!!!!!!!!!!! ahahahahaha  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:
znaš šta, te mi je roline prodao lik s ss foruma zajedno s multivarom tako da sma ja budala povjerovao, al sutra popodne vas izvjestim o svemu  :binkybaby:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka