Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: kit minarelli?  (Posjeta: 1447 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
kit minarelli?
« : 01 Rujan, 2008, 22:41:17 »
eto lagano počinjem razmišljati što da uzmem kroz mjesec dva, obavezno mora biti 12mm bolcna, karb bi bio ili dellorto 21 ili pwk24, uzeo bi i nosače pa da stoji pod 45 jer su mi ovi nosači u banani. radilicu ću vjerojatno opet uzet malossijevu jer sam s ovom super zadovoljan bio.. auspuh roost, vjerojatno će ići i overrange polutke pa da bude full overrange prijenos.. paljenje će biti ili malossi ili italkitovo.. e sad htjeo bi kolko je moguće da je kolko tolko izdržljivo a da ide dobro.. išao bi max do 300 eura sa carinom.. gledao sam metrakit sp2 ili tako nešto u tom rangu, da ne bude race kit pa se stvarno vozim jednom u dva tjedna.. pa eto može neka preporuka, makar što ste pročitali na netu jer mi se neda ići na one švapske i take forume..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #1 : 01 Rujan, 2008, 22:46:17 »
Cilinder kit Metrakit ProRace II 70ccm ili Cilinder kit Malossi MHR 70ccm... to je negdje na granici.. al je izvan 300€...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #2 : 01 Rujan, 2008, 22:47:36 »
nisu, ispod 300 eura su obadva...
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #3 : 01 Rujan, 2008, 22:48:13 »
al sa carinom mislim...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #4 : 01 Rujan, 2008, 22:49:48 »
a dobro tih sad 20-30 eura mi ne igra tolku ulogu, to sam postavio da mi ne bubne neko tcr ili fabrizi ili tak nešto
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #5 : 01 Rujan, 2008, 23:04:47 »
Cilinder kit Metrakit ProRace II 70ccm
ja mislim da taj blitzman ima na svom piaspeedyu

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #6 : 01 Rujan, 2008, 23:49:22 »
Ja bi i dalje razmisljao o TPR-u. Odgovara ostalim komponentama, a i dijelova ima za nabavit kod nas. Metrakit SP2 je vrlo dobar (jak) midrace kit, ali dok nabavis kariku za njega, prodje vremena. Ili da odmah kupis i 2-3 karike i barem 1 klip, ali to je financijski opterecenje.

TPR - a ako ti je preslab, lako se naturpija do stvarno bolesnih vrijednosti (ali je onda upitna upotrebljivost)


"Problem" je bolcna (10mm)
« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2008, 23:52:04 3alfa3 »

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #7 : 01 Rujan, 2008, 23:54:48 »
pa i ja sam razmišljao o tpr-u, al eto ta bolcna mi je problem, htjeo sam staviti radilicu s 12mm i rješit se te brige..

pa eto sve bi to uzimao preko čika haca, pa ne bi bio problem za zamjenske djelove :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #8 : 02 Rujan, 2008, 00:10:58 »
pa i ja sam razmišljao o tpr-u, al eto ta bolcna mi je problem, htjeo sam staviti radilicu s 12mm i rješit se te brige..

pa eto sve bi to uzimao preko čika haca, pa ne bi bio problem za zamjenske djelove :)

A cuj, ako su ti dijelovi za Metrakit SP2 lako dobavljivi, onda "go for it".
To je odlican kit.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #9 : 02 Rujan, 2008, 00:38:46 »
može neko reć zašto je toliko bolje imat kit s 12 bolcnom ne mislim na seriski već neki midrace il jače?
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline vasso123

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 325
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Umag
  • Moj Skuter: NRG
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #10 : 02 Rujan, 2008, 01:05:15 »
Trpi veca opterecenja ofkors
Kupujem vilice od VXR-a,VX-a,SP180,novi tip(teleskopske),a moze i oridjidji od NRG-a

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #11 : 02 Rujan, 2008, 07:08:17 »
metrakit SP 2 ili polini evo 2 bez razmišljanja,rotax ispuh tak da klipovi traju dosta duže nego na leptir ispuhu tipa tpr,mhr.nije problem za servisne djelove tipa dihtunzi,karike,klip......

Citat:
može neko reć zašto je toliko bolje imat kit s 12 bolcnom ne mislim na seriski već neki midrace il jače?

to je čista fizika,jbg.................nekak po pravilu kad se pređe granica od nekih 15-16 konja 10 mm bolcna i ležaj jednostavno ne mogu držat vodu
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #12 : 02 Rujan, 2008, 14:01:40 »
ok, nešto od tog dvoje što je hac preporučio, metrakita trenutno nema na stanju kolko vidim...

e sad za paljenje, kolko vidim ta paljenja od seletre nemaju predviđene navoje za šarafe za vodenu pumpu, našao sam neko mvt paljenje za 200 eura s kojim ostaju svjetla, kao drži do 15000 okretaja što mi se po njihovim spec čini ok. e sa ne dobije se bobina s time, a kolko vidim na SA nema posebno bobina za kupiti..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #13 : 02 Rujan, 2008, 23:57:57 »
mhr team 3 :laughing7: :laughing7:

metrakit + roost =  :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #14 : 03 Rujan, 2008, 09:46:43 »
raspitaj se na biolla motors kolko dodje polini evolution 2, zadnji put je bio 200 eura+postarina za hr 28eura....

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #15 : 03 Rujan, 2008, 12:00:34 »
šta je biolla motors?
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: kit minarelli?
« Odgovori #16 : 03 Rujan, 2008, 12:28:22 »
taljanski sajt na kojem prodaju dijelove za skutere dosta jeftinije od sa i sc........

http://www.biollamotors.it/