Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pomoć- instaliranje alarma  (Posjeta: 691 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline albin1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gradačac/Zg
  • Moj Skuter: Verti Oliver BD50QT-
pomoć- instaliranje alarma
« : 28 Travanj, 2013, 22:11:30 »
vidio ja na ebayu alarm na daljinski i reko da si kupim jedan, kad ono tri neke žičice...
crna i crvena ok to spajam na akumulator, al ova plava, ona sluzi za daljinsko paljenje, kud s njom, kako, zasto , gdje?
evo link takvog alarma: http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Scooter-Security-Vibration-Sensor-Alarm-System-Anti-theft-Remote-Cont-/390574855628?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5af01355cc
pomoc bilo kakva je dobrodosla, al mi je bed jer kad skinem prednju plastiku ima preko 100 žica , a jos sam i daltonist, tako da mi je pol njih iste boje  :dontknow:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: pomoć- instaliranje alarma
« Odgovori #1 : 28 Travanj, 2013, 22:13:36 »
ne , plava se spaja na bravu tako da kad netko doda kontakt alarm se automatski upali , ja sam taj alarm sebi ugradio na skuter i oke radi, onaj đek iza kod kljuca otvoris i samo napikavas zicu po zicu i  dodajes kontakt , kad zazvoni znas da si pogodio na koju spojit  :icon_thumright:


i preporucam da si ga stavis u volan jer kad je kod sica mozes prckat po skuteru da se ne upali  :drunken_smilie:
« Zadnja izmjena: 28 Travanj, 2013, 22:15:15 anabellas »
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline albin1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gradačac/Zg
  • Moj Skuter: Verti Oliver BD50QT-
Odg: pomoć- instaliranje alarma
« Odgovori #2 : 28 Travanj, 2013, 22:17:39 »
ne , plava se spaja na bravu tako da kad netko doda kontakt alarm se automatski upali , ja sam taj alarm sebi ugradio na skuter i oke radi, onaj đek iza kod kljuca otvoris i samo napikavas zicu po zicu i  dodajes kontakt , kad zazvoni znas da si pogodio na koju spojit  :icon_thumright:


i preporucam da si ga stavis u volan jer kad je kod sica mozes prckat po skuteru da se ne upali  :drunken_smilie:
znaci nista od daljinskog paljenja ili? pisalo je da ima i tu funkciju ... :dontknow:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: pomoć- instaliranje alarma
« Odgovori #3 : 28 Travanj, 2013, 22:20:06 »
ne , plava se spaja na bravu tako da kad netko doda kontakt alarm se automatski upali , ja sam taj alarm sebi ugradio na skuter i oke radi, onaj đek iza kod kljuca otvoris i samo napikavas zicu po zicu i  dodajes kontakt , kad zazvoni znas da si pogodio na koju spojit  :icon_thumright:


i preporucam da si ga stavis u volan jer kad je kod sica mozes prckat po skuteru da se ne upali  :drunken_smilie:
znaci nista od daljinskog paljenja ili? pisalo je da ima i tu funkciju ... :dontknow:

al nigdje ti ne pise da je daljinsko paljenje remote control znaci samo da je alarm na daljinsko upravljanje , nema veze sluzi svrsi  ;D
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!

Offline albin1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gradačac/Zg
  • Moj Skuter: Verti Oliver BD50QT-
Odg: pomoć- instaliranje alarma
« Odgovori #4 : 28 Travanj, 2013, 22:23:43 »
a dobro , nisam ja od ovog lika uzimo, al je jasno pisalo Remote engine start... al dobro manje vazno... pokusat cu to spajat kak si reko, ako ne uspijem slikat cu i stavit pa da mi detaljnije objasnis  :icon_biggrin:

Offline anabellas

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2783
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi rambla 300i
  • Moja Kaciga: HJC FG 17
  • MojSetup: Sve serijala
Odg: pomoć- instaliranje alarma
« Odgovori #5 : 28 Travanj, 2013, 22:38:45 »
ja sam ti odpojio taj đek i stavio u jednu rupu i samo onak seljacki zatvorio đek sa zicom unutra bez ikakvog lemljenja i rezanja i tako gađaš sve rupe dok ne pogodis onu na kojoj radi tako je najlakse za skuzit a nemres nista zeznut uspjet ces nije to problem nikakav  ;D
Mjenjam Speedfight za kuku od golfa.

ŠIFRA OGLASA: kuku meni kuku tebi!