Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: piaggio skipper st 125 vilice  (Posjeta: 495 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miha_nrg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: fire fox
  • MojSetup: due plus
  • MojSpuh: malossi mhr
piaggio skipper st 125 vilice
« : 24 Travanj, 2013, 23:02:58 »
cijenjeno društvo imam jedan problem sa navedenim skuterom.znači radi se o tim vilicama.to su one stare vilice kao šta su na nrg-u extreme ili mc2/3

uglavom vilice su mislim zablokirale

tokom vožnje pri brzini od 60 70 80 km/h prednji kraj doslovno počne skakat.znači vožnja je užasna

e sada.koje vilice se mogu ugradit umjesto ovih...dali pašu vilice od vxra ili vilice od novog runnera 50ke.

ili još bolje..ima li netko kakav trik kako ove vilice reparirati tj može li se to uopće


unaprijed hvala na odgvorima

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: piaggio skipper st 125 vilice
« Odgovori #1 : 25 Travanj, 2013, 00:04:32 »
nisan nikad rastavlja pa necu puno filozofirat sta pase..

imas po forumu tutorial rastavljanja tih vilica. privremeno rijesenje se nudi,da neki odvoje semering i unutra ubace grafitne masti, koja ce opet iscurit vani jer su neispravni semerinzi,al ce za to vrime vilica dobro radit, ja to radin malo drukcije, znaci namazen po tubovima manje sloj grafitne masti i malo "prosetan" vilice gore-dole, i onda ih uspijen dobit da prorade, dignen motor na nogaru i oslobodoin vilicu do kraja, da izade tub u punon hodu i namazen opet grafitnon masti cili tub i opet malo proradin vilicu gore dole, posli visak grafitne masti obrisen i to funkcionira,ovisno o voznji, koji tjedan ili msiec,pa ponovin postupak, najbolje privremeno rijesenje..

Offline miha_nrg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 513
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: fire fox
  • MojSetup: due plus
  • MojSpuh: malossi mhr
Odg: piaggio skipper st 125 vilice
« Odgovori #2 : 25 Travanj, 2013, 00:20:52 »
Duje puno hvala na odgovorz :)