Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Lakiranje plastika!  (Posjeta: 11661 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Lakiranje plastika!
« : 25 Siječanj, 2013, 15:34:25 »
Evo me sa jos par novih pitanja!
Danas svratio u radnju boja i lakova,auto tuning i skuter tuning i ostalo!I pitao sam koliko kosta sprickit i boja i lak i ostalo!
Kaze mi ovako zena lijepo moras osmirglat plastike tako i tako...To sam znao i sam e sad dalje.
Kaze plastik prajmer je 2eura moze ti biti 1 deci da uradis sve plastike plastik prajmerom i ok!Uopste nije skupo sto cak prejeftino je!
E sad deci voje je 5 eura ona mi kaze od prilike 3-3 deci ti treba za cijeli motor i to je ok ali sam pitao jel u tu  boju ide perla a ona je rekla da to mogu prelakirat lakom kasnije u koji se ubacuje perla!
E sad na vama je da mi kazete sta mislite o tom lakiranju dal je komplikovano?Mogul sta zabrljat sa tim lakom?Ovih dana cu otici motorom cim bude ljepse vrijeme pa da mi napravi boju plavu kao na skutu pa cu pokusati farbati neke dijelove na skuteru pa ako ne bude lose mozda cak i neke vece plastike :)
I da napomenem naumio sam to farbati pomocu kompresora.
 :hello:

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #1 : 25 Siječanj, 2013, 15:39:19 »
tesko da ce ti pogodit  istu boju jedino ako ima i za motore farbe jer je za motore i auto drugacije, polakiraj sve plave ona u isti farbu i gotovo, dosta ti je 6 deci za sve plave, spric kit uzmes i mal moras pokitat di su rupe i di zguljeno, i smirglin to si kupi i odnesi lakireru da ti to napravi, ovako ce ti se samo sve scjedit i s fusat ces
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #2 : 25 Siječanj, 2013, 15:40:05 »
sta vise moras slojeva, tj boja lak perlice i ostalo imas vise mogucnosti da sjebes  :icon_thumright: Ali ako si pazljiv nema problema. Ako ti je original boja na plastici koju farbas samo ju zamatiras a ako je vec farbana skidas do kraja. spric kit slajfas sa 180-300 da se boja ima na sta lovit, a nakon metalika ili perle znaci lakiras. laka krcaj koliko oces moze i cijedit jer se to sve polira kasnije, dok metalik nesmije cijedit a isto tako ni spric kit to moras sve izgladit  :icon_thumright:

edit: ridi meni je za cijelog aeroxa doslo 3 deca boje  :dontknow:
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #3 : 25 Siječanj, 2013, 19:27:15 »
dobro ti reko..i ne previse laka stavljat. jer onda dobi koru i nije dobro, moja farba ima jako puno perle i moram 3 puta farbat
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #4 : 25 Siječanj, 2013, 21:32:51 »
Ja sam prvo mislio pokusat na airbox koji je sad osmirglan i samo plastic prajmet i boja pa lak a ove gore plastike moram vidjeti prvo na sta ce liciti airbox pa tek onda da se usudim farbati ove maske sve!Pokusat cu da ispadne sto bolje i da pitam sad i drug hoce da mu farbam motor sad je zuti rox tj tacnije ovaj:


Hoce da farba sve zute plastike jer mu je na zanjoj bocnoj jedan dio zguljen zbog nepoznatih razloga pa hoce sve da farba!Sad dal sve smirglati ili dobro obrisati i odma boju nanositi ili kako?
Ali necu raditi dok ne testiram na nekim nebitnim plastikama pa da vidim na sta ce liciti pa tek onda se bacit na ozbiljniji posao!
I da jel moze ikako bez tog sprickita? I mozel neki link kako izgleda kit za kitanje plastika ili nekih vecih ogrebotina?
Dajte malo detaljnije posto ovo bas nikad nisam radio a zelim da sad za pocetak nekako sto jednostavnije bude :D
Stari cesto lakira ali drvo jer je stolar pa sad kontam da nema velike razlike u tome mozda on ima bolju praksu u tom nanosenju laka i ostalog! :D malo smaram al sta cu kad nemam drugog posla :D

edit:
I onda radnica tamo sto radi kao se razumije nesto u to i kaze da u boju direkt ne moze perla vec u lak samo pa sad nez jel to istina bas? :D


Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #5 : 25 Siječanj, 2013, 21:41:52 »
steta original plastika cisto nepotrebno  :dontknow:

a sad ostalo. bez spric kita mozes ali jedino ako farbas novu plastiku tj plastiku koja je ili ljepo pofarbana ili ima org boju i netreba nis popravljat. ako oces ja  mogu ic slikat kit i ostalo da vids kako izgleda. perlu nikad nisam farbo tako da neznam ali sve u svemu zajebancija...

moras kupit boju,spric kit(bolje na kompresor nego u spreju i ako je moguce isti proizvođač ko i boja), lak.
Ali ako se tek ucis preporucam da skuter farbas u jednostavno tj. obicna sjajna. onda za to treba samo 2k boja i puno puno je jeftinije.

Ovo sam ja poslo crazykureu kad me pito kako sam farbo pa mozda i to pomogne.

Nema problema,naci prvo ako ti je original boja je najjednostavnije  ...moras samo poslajfat da se pomatira, i onda ako imas doma kompresor bacit spric kit,vidit di su ti neravnine ili male rupice di si predhodno kito da ih popunis da sve to skupa ljepo izgleda, onda opet bacis spric kit i cekas da se osuši....drugi dan ili ako je suncano, a nije jer je pocela zima ahha     mozes nakon par sati, uglavnom vidices kad je suho.Nakon toga kupis boju koju oces (ja uzmem 2k,jer ju netreba lakirat   , isto tako je i spric kit 2k) pustis da se osusi i to je to, a ako ti je puno slojeva boje to je vec druga prica... ja sam na aeroxu kako se i vidi imo brdo slojeva... zelena, plava , metalik zelena, zlatna, crna, a nakraju i ljubicast koji je farban sprejem bez slajfanja... I nisam skido do plastike, nije mi se dalo. iako bi trebalo mozda, ja nisam , naspricat primer( kako cujem     ja nisam nikad ) pa mi je nakon 2 tjedna boja malo popucala, tj razdvojila se ne kutu jednom, skoro neprimjetno ali jebiga, tako da sam to popravljo i nisam koristio 2k spric kit nego sam neki najjeftiniji... uglavnom slajfas, kupis kvalitetan spric kit i farbu i onda ajmoooo ,nadam se da sam ti pomogo.. pozdrav   
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #6 : 25 Siječanj, 2013, 22:25:16 »
Jesi pomogao ali i dalje mi je nejasno par stvari :D
Oko tog spric kita i oko tog prajmera!
Znaci ako sam skuzio prajmer sluzi da bolje poveze boju i plastiku tj da ne spada boja i to..
A za spric kit i dalje ne kuzim...Evo ako sam ista skuzio to se radi ako je plastika hrapava pa se nanosi i smirgla?Sta ce cilj toga?
Kontam da se bez toga moze!
Moze li ova solucija ako budem bojao ovu zutu plasiku samo naspricam onaj prajmer i nakon nekog vremena farbam i to je to da ne smirglam?U kojim slucajevima se smirgla i koje su posljedice ako ne smirgla!Znaci zelim da izbacim taj spric kit skroz!
Jesam tele  :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #7 : 25 Siječanj, 2013, 23:10:41 »
bez spric kita prodjes jedino ako nista ne popravljas tj. ne popunjavas nikakve rupice i ostalo. Zaci prvo slajfas plastiku, onda jje popravis punis rupice i to, ondaprajmer,pa sprickit pa boja pa lak. ali prajmer ja nikad staavio kao ni lak jer farbam obicnu 2k.

Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #8 : 25 Siječanj, 2013, 23:34:36 »
Pa ja ne znam sad jel ovo u ovoj radnji 2k boja ili nez ni ja sta je u glavnom zena kaze obavezno prajmer :D ma u ostalom odleticu ovih dana ako ne i sutra pa jos malo vidjeti sa njom i da odnesem uzorak boje pa da mi zamjesa!I dal da bojim airbox i onaj nastavak u plavo ili crno ? posto vidite kakve su boje na skuteru pa procjenite kako bi legla plava boja? i sta bih jos mogao ofarbati od tih sitnijih dijelova? :)

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #9 : 25 Siječanj, 2013, 23:36:08 »
daj ti rade skini te dijelove kaj oces pofarbat skini i odnesi lakireru da ti to rjesi ovako ces sve samo sfusat..
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #10 : 25 Siječanj, 2013, 23:39:51 »
Zasto ste svi neki gotovani i ljencuge!
Pa jel tebi nije u cilju nista naucit i cut pametno i pokusat uradit!Meni da se nosi lakireru ja bih davno odnio i rijesio nebi cekao da mi ti to kazes!Akli ovo je tema i pitanje kako ofarbati  sam ja koji nikad nisam nista farbao pa makar to bilo nesto najruznije ali vrijedi pokusat i naucit nesto iz toga!Oces citav zivot bit gotovan i samo nosit majstorima i to a nikad nista naucit?Ne razumijem te bas ali ok :)

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #11 : 25 Siječanj, 2013, 23:43:49 »
Ja sebi sam farbam i sve radim sam..al daj uci na nekom smeco od plastika ili bilo di, sjebat ces si serijske plastike i vise nikad nece bit kak su bile, napravit ces samo gluposti i potrosit novce a nista napravit jos gore
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #12 : 26 Siječanj, 2013, 00:04:33 »
Pa u tom i jest fora procitaj gore da sam fino naveo da zelim za pocetak neke gluposti farbat kao sto je airbox i onaj nastavak i tako neke sitnice da vidim na sta ce liciti!Jer ne mogu rec ni da znam ni da ne znam dok ne pokusam!A ako bude dobro onda i dalje krenuti na posao!

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #13 : 26 Siječanj, 2013, 00:16:59 »
sta vise moras slojeva, tj boja lak perlice i ostalo imas vise mogucnosti da sjebes  :icon_thumright: Ali ako si pazljiv nema problema. Ako ti je original boja na plastici koju farbas samo ju zamatiras a ako je vec farbana skidas do kraja. spric kit slajfas sa 180-300 da se boja ima na sta lovit, a nakon metalika ili perle znaci lakiras. laka krcaj koliko oces moze i cijedit jer se to sve polira kasnije, dok metalik nesmije cijedit a isto tako ni spric kit to moras sve izgladit  :icon_thumright:

edit: ridi meni je za cijelog aeroxa doslo 3 deca boje  :dontknow:

ako mu završno brušenje bude sa 300 to će se vidjeti jebački risovi.... ja ispod 600 ne bi išao ni u ludilu... idealno 600-800-1000
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline sladjan94

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bos.Gradiska
  • Moj Skuter: Speedfight 2
  • Moja Kaciga: HJC Session
  • MojSetup: Mislite na kitu?
  • MojSpuh: ZX - carbon
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #14 : 26 Siječanj, 2013, 00:36:30 »
Imam vodobrusnog 1000 1500 i 2000 :D
Ali necu ni nanositi taj sprickit :D uzet cu onaj obicni kit sredit ako gdje bude trebalo i smao prajmer i boja i udri :D

Offline Mikac21

  • Tržnica : (+24)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1730
  • Spol: Muški
  • Na zadnji pa babi u tarabu
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Đakovo
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox 70ccm
  • Moja Kaciga: Uvex Ectrolon
  • MojSetup: Stage6 Streetrace i dvoja kolica đubreta
  • MojSpuh: Stage6 PRO
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #15 : 26 Siječanj, 2013, 00:46:09 »
pa moras nanositi sprickit,inace ce ti se crtice sve od smirglanja vidjeti :icon_scratch:
PRODAJA DIJELOVA BB 125ccm AC,Aerox dijelovi,tuning dijelovi,maske....peugeot,aprilia,neos dijelovi...
092-201-7541

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #16 : 26 Siječanj, 2013, 01:00:54 »
Imam vodobrusnog 1000 1500 i 2000 :D
Ali necu ni nanositi taj sprickit :D uzet cu onaj obicni kit sredit ako gdje bude trebalo i smao prajmer i boja i udri :D

600-800 je idealno, 1000 je samo ako imaš nekog extra, turbo, giga majstora da zna ošpricat, jer je kod 1000 već vrlo lako da se stvori curak itd iz razloga što je preglatko... znači 600-800 idealno....

baz špric kita i karambola nemoj ni radit, jer će se vidjet i rupice i crtice i tragovi od brušenja, pa čak i boja može reagirat, tak da si onda bzvz i radio
to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #17 : 26 Siječanj, 2013, 09:49:24 »
ja kad pročitam ovu temu dođe mi da se ubijem  :laughing6: :laughing6:

najbolje da pošmirglas sa granulacijom 40, tad će izgledat najbolje  ::)
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline MarinM

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2243
  • Spol: Muški
  • #NADOBUDNO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri,Okolica
  • Moj Skuter: Aerox, Runner
  • Moja Kaciga: HJC FG-14
  • MojSetup: 2 mid :)
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #18 : 26 Siječanj, 2013, 09:52:23 »
sa 300 se slajfa sprickit i onda zalijes bojom inace ti se boja skida s noktom  :dontknow: ja tako radim ispadne glatko a kod pitura koji mi je farbo auto je cijeli bok sjajfo sa 180...  Aeroxa sam slajfo sa 800 i skida se boja dosta lagano
Jednostavno tablu dole i gass...ak su brzi nisu luđi  :toothy12:

Offline mhr-team

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3030
  • Spol: Muški
  • zlato, srebro, DUCATI <3
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: MINKEN
  • Moj Skuter: KOSAČICA
  • Moja Kaciga: koliko?
  • MojSetup: polini evolušn prerađen na 1098 ccm
Odg: Lakiranje plastika!
« Odgovori #19 : 26 Siječanj, 2013, 11:22:59 »
momak sa 300 se šlajfa šprickit al na biciklu  :laughing7:
a sa 180 se jedino može kit šlajfat, na koji poslje dolazi šprickit, pa karamboli itd...

to ti je nas anto stazic ( mhr-team)
on je minken boy a mi smo njegovi :icon_biggrin: :toothy12:
.. bosancu njemačka u srcu !! :)