Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VXR 180 swap na SP,struja pitanje  (Posjeta: 3504 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« : 10 Studeni, 2012, 21:42:39 »
Prijatelj si hoce stavit na VXR 180 masinu od SP-a. Sad ga zanima:
-da li je nosac isti i kako ide s amortizerima
-da li bi to radilo da ostane struja od vxr,a masina sp? Ili je treba mjenjati?

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #1 : 10 Studeni, 2012, 21:46:52 »
Mora mijenjati nosac i mora mijenjati struju, znaci ide sve komplet od SP-a!  :icon_thumright:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #2 : 10 Studeni, 2012, 21:48:37 »
Nosač nije isti i uz to mašina od sp-a ne može na nosač od vxr-a. Može, ali ne možeš staviti auspuh jer smeta dio nosača. Amortizer mu treba od sp-a jer prihvat na bloku nije isti, a na ramu paše od sp-a. Instalacija nije ista i najbolje je staviti od sp-a.

Offline kileextreme

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 898
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg servis skutera 0977970315
  • Moj Skuter: NRG Extreme,Sp neki bijesni
  • Moja Kaciga: Agv Rossi
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #3 : 10 Studeni, 2012, 21:58:17 »
Ništa od navedenog :icon_thumright:

Offline walkay

  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5428
  • Spol: Muški
  • Dr. TGB
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: SP180, ZIP SP180
  • Moja Kaciga: Vemar vtx atlan
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #4 : 10 Studeni, 2012, 22:03:12 »
Najbolje kupiti cijelu ramu od SP-a, manje zajebancije ima.

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #5 : 10 Studeni, 2012, 23:35:27 »
gumy je to radio nedavno pa mos njega pitati sta sve treba..
koliko sam ja s njim pričao sam je rekao muka Isusova,bolje neka ni ne počinje to raditi jer ce se najebat zestoko...

a i po meni je to najveca glupost iskreno,sp masina po nicemu nije bolja osim sto ide malo bolje sve ostalo je na strani vxra

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #6 : 11 Studeni, 2012, 10:10:16 »
od 180 ide puno bolje. i šta je to na strani vxr-a, remen od 500 kn? Membrana od isto toliko? 2 različita svijeta osim što je vxr sporiji i skuplji.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #7 : 11 Studeni, 2012, 11:33:36 »
gumy je to radio nedavno pa mos njega pitati sta sve treba..
koliko sam ja s njim pričao sam je rekao muka Isusova,bolje neka ni ne počinje to raditi jer ce se najebat zestoko...

a i po meni je to najveca glupost iskreno,sp masina po nicemu nije bolja osim sto ide malo bolje sve ostalo je na strani vxra
Ocito nemas pojma o sp-u

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #8 : 11 Studeni, 2012, 12:21:00 »
šefovi,takav se situacija nije bas pokazala kako vi pričate...
kad su na crtu stali serijski vxr i serijski sp,ne znam koliko vama znaci da sp ide puno bolje ako je par metara ispred njega,zbog toga baciti tolike pare u vjetar?a krajnja je opet malo na strani vxr-a...

sta je sa potrosnjom ulja,benge i pouzdanosti?to 0 bodova a?

usporedujete tu remen i membranu koji mogu durati 15-20 tkm,ako je nekom to problem promjeniti u 2-3 sezone nek ni ne kupuje motor onda...
da me krivo ne shvatite nemam ja nista protiv sp-a cak naprotiv,gusti su gusti ali i sp-ovo vrijeme polako odlazi u povijest i to je to...

i opet dolazimo do toga,baciti tolike pare zbog nesto boljeg ubrzanja?da znate koliko posla ima ne bi mu to nikad savjetovali,jos ce imati 1 amortizer i masina ce biti uvućena zbog klackalice koja smeta i to ne izgleda bas lijepo

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #9 : 11 Studeni, 2012, 12:31:54 »
šefovi,takav se situacija nije bas pokazala kako vi pričate...
kad su na crtu stali serijski vxr i serijski sp,ne znam koliko vama znaci da sp ide puno bolje ako je par metara ispred njega,zbog toga baciti tolike pare u vjetar?a krajnja je opet malo na strani vxr-a...

sta je sa potrosnjom ulja,benge i pouzdanosti?to 0 bodova a?

usporedujete tu remen i membranu koji mogu durati 15-20 tkm,ako je nekom to problem promjeniti u 2-3 sezone nek ni ne kupuje motor onda...
da me krivo ne shvatite nemam ja nista protiv sp-a cak naprotiv,gusti su gusti ali i sp-ovo vrijeme polako odlazi u povijest i to je to...

i opet dolazimo do toga,baciti tolike pare zbog nesto boljeg ubrzanja?da znate koliko posla ima ne bi mu to nikad savjetovali,jos ce imati 1 amortizer i masina ce biti uvućena zbog klackalice koja smeta i to ne izgleda bas lijepo
Cini mi se da je duje pricao bas kontra ono sto ti sad govoris,realno s tim masinama prosao je vise nego ja i ti zajedno puta 10 i sam je rekao u smislu da ce prije stradat vxr masina nego sp masina

ja sa fx-om stanem na crtu sa x9 evo 250,ne znam jel ie il karb i malo mi pobjegne u prvih par metara i tako se drzimo,tako da dosta o tome.

ajmo dalje,kupis vxr od nekog starijeg covjeka koji nije navikao da se na skuteru mijenja ulje svakih 4-5.000 pa da vidimo sta ce bit kad odvozi s njim vise neg smije bez zamjene ulja,sta ces onda?
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2012, 12:33:52 Miki-speedy »

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #10 : 11 Studeni, 2012, 12:41:32 »
tema nije o tome koje je bolje ili losije nego kaj se sve treba napravit da se slozi sp masina na vxr..pa nek si autor teme sam procijeni dal se isplati ili ne.
da nebi tema prerasla u klasicno prepucavanje.

kaj se tice swapa najbolje je da se nabavi dio rame od spa di ide centralni selen pa se zavari na ramu od vxra i stave lackalice od spa..druga opcija je custom nosaci sa selenima..
instalacija komletja se mora skidat i stavljat od spa i nac masina u ok stanju i instalacija sa svim trosilima..
za tu lovu bi radje 'pojacal' i obnovil ovu vxr masinu pa dobil jednake pa cak i bolje nego na seriskom spu.
za remen ko i membranu postoje alternative.

de miki dobro je..nije mi jasno kak niko nemre bit objektivan..ako dulje duraju pokazi mi spa koi je napravil preko 50 tkm bez otvaranja i mijenjanja ikakvih dijelova osim servisa..e takvu masinu od vxra imam sad doma na stolu koja pali i ide ko i dok je imala 20 tkm i frenda koi ima x9 pa je nakon 50 i kusur tkm tek stavil na stol.
imal sam i sp i vxr pa znam nest iz prve ruke.
i btw x9 ima 60 70 kila vise nego tvoj sp.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #11 : 11 Studeni, 2012, 12:44:19 »
meni se čini kao da uspoređujete 50cc i 70cc tako se meni čini u praksi...(što se tiče performansi)i glupo je uspoređivat 2t i 4t koji je bolji svaki ima svojih mana i svako svoga konja hvali...
« Zadnja izmjena: 11 Studeni, 2012, 12:47:53 pajo »
lovac u mutnom team

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #12 : 11 Studeni, 2012, 12:47:13 »
tema nije o tome koje je bolje ili losije nego kaj se sve treba napravit da se slozi sp masina na vxr..pa nek si autor teme sam procijeni dal se isplati ili ne.
da nebi tema prerasla u klasicno prepucavanje.

kaj se tice swapa najbolje je da se nabavi dio rame od spa di ide centralni selen pa se zavari na ramu od vxra i stave lackalice od spa..druga opcija je custom nosaci sa selenima..
instalacija komletja se mora skidat i stavljat od spa i nac masina u ok stanju i instalacija sa svim trosilima..
za tu lovu bi radje 'pojacal' i obnovil ovu vxr masinu pa dobil jednake pa cak i bolje nego na seriskom spu.
za remen ko i membranu postoje alternative.

de miki dobro je..nije mi jasno kak niko nemre bit objektivan..ako dulje duraju pokazi mi spa koi je napravil preko 50 tkm bez otvaranja i mijenjanja ikakvih dijelova osim servisa..e takvu masinu od vxra imam sad doma na stolu koja pali i ide ko i dok je imala 20 tkm i frenda koi ima x9 pa je nakon 50 i kusur tkm tek stavil na stol.
imal sam i sp i vxr pa znam nest iz prve ruke.
i btw x9 ima 60 70 kila vise nego tvoj sp.
Dobro,sve to stoji al moras priznat da sam i djelimicno upravu..
moj sp ima 15ks i sve serijsko,x9 ima 4road i multivar i 22ks fabricki

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #13 : 11 Studeni, 2012, 12:52:16 »
ako imas volje, sve je to posao koji je relativno lagano za odraditi ako se unaprijed malo pripremis....
radite znanstvenu fantastiku jbt... pa ja sam na pezoa koji je 50 ccm ac, za par sati napravio nosac i vec se vozao sa piaggio 150ac masinom... tako da ono stvarno velik posao u pm...

sp ide bolje dosta od vxra


a to da se kvari, ono samo cu se nasmijati... ako je majstor ok, kvarova jednostavno NEMA... drugo je sto pola ekipe vozi grobove od masine i kolju ih pa spominju kvarove... ja sa svojom svako par tisuca promjenim svjecicu reda radi, ocistim filter zraka i podmazem zupcanik kurble...

nije ni to potrebno, ali barem sam ja mirniji.....

dok vxru lagano postic da pomijesa bengu i ulje, a dijelovi tipa membrana i remen su stvarno u rangu spa, mozes pola masine izmjeniti...
fush zamjenske dijelove nikad nisam ugradjivao niti planiram, pa necu ni komentirati njihove cijene


moj savjet je ako moze rijesiti vxr masinu neka ostane, a ako planira sp staviti , nije neki posao, ali nek prvo vidi jel masina uredna da nebi odmah bilo kako nevalja
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #14 : 11 Studeni, 2012, 12:52:52 »
šefovi,takav se situacija nije bas pokazala kako vi pričate...
kad su na crtu stali serijski vxr i serijski sp,ne znam koliko vama znaci da sp ide puno bolje ako je par metara ispred njega,zbog toga baciti tolike pare u vjetar?a krajnja je opet malo na strani vxr-a...

sta je sa potrosnjom ulja,benge i pouzdanosti?to 0 bodova a?

usporedujete tu remen i membranu koji mogu durati 15-20 tkm,ako je nekom to problem promjeniti u 2-3 sezone nek ni ne kupuje motor onda...
da me krivo ne shvatite nemam ja nista protiv sp-a cak naprotiv,gusti su gusti ali i sp-ovo vrijeme polako odlazi u povijest i to je to...

i opet dolazimo do toga,baciti tolike pare zbog nesto boljeg ubrzanja?da znate koliko posla ima ne bi mu to nikad savjetovali,jos ce imati 1 amortizer i masina ce biti uvućena zbog klackalice koja smeta i to ne izgleda bas lijepo
Cini mi se da je duje pricao bas kontra ono sto ti sad govoris,realno s tim masinama prosao je vise nego ja i ti zajedno puta 10 i sam je rekao u smislu da ce prije stradat vxr masina nego sp masina

ja sa fx-om stanem na crtu sa x9 evo 250,ne znam jel ie il karb i malo mi pobjegne u prvih par metara i tako se drzimo,tako da dosta o tome.

ajmo dalje,kupis vxr od nekog starijeg covjeka koji nije navikao da se na skuteru mijenja ulje svakih 4-5.000 pa da vidimo sta ce bit kad odvozi s njim vise neg smije bez zamjene ulja,sta ces onda?
Miki nemas bas nekih komentara u korist sp-a pa pises gluposti,iako moram priznati od tebe sam i očekivao gluposti ali sa ovim zadnji komentarom si iznad svake gluposti,nemam riječi za to evo iskreno...

ko da ja napisem,kupis sp-a od covjeka koji nije znao da treba točiti ulje u sp-a pa da vidimo sta ce biti kad taj sp dode u tvoje ruke  :headbang:

usporedujes se sa kramom od skutera,i sad jos kazes da ima multivar e pa ja cu ti prvi reći da muljas naveliko,stani sa mnom na crtu pa ces vidjeti disi...

ugl ja sam rekao sta se tu sve treba raditi i da je isplativost 0,vidio sam kako izgleda novi runner sa sp makinom i ne bi mi nikad palo ni na kraj pameti da se oslucim za takvu glupost,uostalom steef ti je sve rekao :*

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #15 : 11 Studeni, 2012, 12:58:19 »
trajat more i jedno i drogo i jedno i drugo ima pluseve i minuseve..to su 2 razlicita svijeta.
druga stvar,sad tek vidim da si napisal fx sa x9 250..prema tome onda fx dere vxra kaj se nikad nije dogodilo u seriskim izvedbama i prema tome znaci da sp 180 seriski dere 500-tke?
ocito jos nismo dovoljno zreli da bi priznali nest drugo osim onoga ko kaj ima doma i prihvatili druga misljenja i cinjenice.
kaj se tice sp vs. vxr imal sam rejs jednom seriski sp i frend na seriskom vxru samo kaj je frend bil duplo tezi nego ja ( doslovno) i ja sam mu pobjegel na startu za koju duzinu motora al prema krajnjoj me pocel stizat i rekel bi da je imal sigurno vecu krajnju nego ja tj sp.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #16 : 11 Studeni, 2012, 13:00:03 »
de pralas dobro je....
4t fanatik si postao... jel posjedujes BB skuter, jel ga odrzavas, znas li koje su mu mane i kako se ponasa u raznim uvjetima....

reci cu ti i da sam posjedovao  vxa i vxra i vozao frendovog spa dok je bio na otoku sezonski radio, a imam 150ac

stoji da 4t moze preci, vx je imao 62 tisuce  (moja aprilia sr50r nikad otvarana ima 68 974km na satu)
ali tvoje uspredbe su ono ajme meni, dodje mi da placem koliko si neinformiran

miki x9 je lijena krava... vozao sam neko vrijeme x9 250 sve serijsko, i imam dojam da bi ga base 70 naprao, vjerojatno bi spusio, ali onu lijenost je moguce jedino sa baotianom usporediti jbt

Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline pralas

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5982
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #17 : 11 Studeni, 2012, 13:07:33 »
de pralas dobro je....
4t fanatik si postao... jel posjedujes BB skuter, jel ga odrzavas, znas li koje su mu mane i kako se ponasa u raznim uvjetima....

reci cu ti i da sam posjedovao  vxa i vxra i vozao frendovog spa dok je bio na otoku sezonski radio, a imam 150ac

stoji da 4t moze preci, vx je imao 62 tisuce  (moja aprilia sr50r nikad otvarana ima 68 974km na satu)
ali tvoje uspredbe su ono ajme meni, dodje mi da placem koliko si neinformiran

miki x9 je lijena krava... vozao sam neko vrijeme x9 250 sve serijsko, i imam dojam da bi ga base 70 naprao, vjerojatno bi spusio, ali onu lijenost je moguce jedino sa baotianom usporediti jbt
Drnda nisam ja nikakav fanatik a vi sa vasim izjavama se mozete pokriti uskama i samo sutiti...
reci sta sam krivo rekao?da sp vise trosi benge i ulja?da sp ide malo bolje od vxr-a?

da je isplativo to ulaganje sa sp makinom?
ako mu nije zadovoljan sa vxr-om nek stavi multivar i ici ce kao sp sigurno...
i reci jednu moju usporedbu koja te potaknula na plakanje pa cu ti je jos detaljnije objasniti ako hoces  :-*

de ne da mi se s vama prepirati,steef vam je sve rekao i to je to

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #18 : 11 Studeni, 2012, 13:12:36 »
samo mi jos reci da i ti vjerujes u to da sp trosi 8-10 litara da umrem od smijeha  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

sp je 3x bolji za promet nego tromi vxr, prestizi malo s jednim i s drugim, sve ce ti biti jasno, ja recimo na vxu iznad 80 nemam sto razmisljati o prestizanju nekom, na sru bez problema i od 90 mozes krenuti u prestizanje, na vxru je to od nekih 90-100, dok na spu, mozes kad pozelis jer ima momenta uvijek...

na leaderu kad protuce radilica sto ces raditi, kakvi su lezaji na njima, koliko kostaju dijelovi, svako koliko se mijenja ulje, stelaju ventili...

ja po sezoni radim debelo preko 20 tisuca km... sad mi daj na papir cifre koje bih izmjenjao na 2 i 4t i shvatiti ces o cemu ti pricam...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: VXR 180 swap na SP,struja pitanje
« Odgovori #19 : 11 Studeni, 2012, 13:17:46 »
Drnda fakat daješ neke argumente ono
Ne uplićem se u koji je bolji ovo ono...
Nego- 1,1 l ulja i filter ulja kupiš u 4 tkm, to je 100 kn...
Neznam kolko sp troši ulja, al oko 1000 km je litra negdje :dontknow:
Znači to ti je oko 200 kn ulja na 4 tkm...
Sp nek troši gradske do 6 l, Vxr troši do 4l...
Kad bude radilica protukla,na 50tkm nema mm lufta...
Na 24-25 se štelaju ventili, a to je posel za pravog majstora od 2 sata max, usput da napravi i ostale stvari dok se skine mašina...
No nebitno, niti je ovo tema koji je bolji,jer svako ima svoj ukus...
Ja bi osobno i jedno i drugo,tak da nemam favorita :icon_biggrin:
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang: