Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Race Driver GRID  (Posjeta: 7889 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #20 : 03 Lipanj, 2008, 18:05:59 »
skontao sve, hvala veliko!   :icon_thumright: :icon_thumright:

Race grid downloading.....  :laughing9:
ja ga skidam preko torrenta i brzina mi je od 190 - 220 kb/s,cak i malo vise,ali ne pada ispod 190 :icon_thumright:
Pa daj čovjeku onda taj torrent da se ne zajbeva...ak mu sa ovima nejde kak spada! Ja sve skidam prek rapida tak da mi ide max brzina koju mi veza podržava ! Ovo sa torrentima je previše zajebancije :) !
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #21 : 03 Lipanj, 2008, 18:07:50 »
skontao sve, hvala veliko!   :icon_thumright: :icon_thumright:

Race grid downloading.....  :laughing9:
ja ga skidam preko torrenta i brzina mi je od 190 - 220 kb/s,cak i malo vise,ali ne pada ispod 190 :icon_thumright:
Pa daj čovjeku onda taj torrent da se ne zajbeva...ak mu sa ovima nejde kak spada! Ja sve skidam prek rapida tak da mi ide max brzina koju mi veza podržava ! Ovo sa torrentima je previše zajebancije :) !
brze ga skinem preko torenta jer ne cekam one dvije minute da vrijem istece i one mackice trazim,a ni vezu ne prekidam tako da sam nakon 6.39 Gb brzi za nekih 2-3h,a i ovako mi skida full brzinom

Offline pitaNS

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2154
  • Spol: Muški
  • samo gas
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novi Sad
  • Moj Skuter: JeTfOrCe,ApRiLiA SR
  • MojSetup: kako ono - high end?!
  • MojSpuh: prdekalica neka Roost
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #22 : 03 Lipanj, 2008, 19:12:22 »
ma eno bacio sam oko, skida mi oko 22 kb/s....ima da skida danima....  :sad1:
MHR 70..MHR radlica...Roost Sprint...PWK 21mm...Malossi Selletra...MHR OR prenos...itd itd

Offline tomica89

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: varaždin
  • Moj Skuter: gilera runner 50
  • MojSetup: u moru
  • MojSpuh: malossi mhr replica
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #23 : 03 Lipanj, 2008, 20:44:21 »
imam igru i jebeno je teška za igrat s volanom kad je force feedback uključen...... ps ako hoćete brzo skidat regajte se na neki privatni tracker (npr. torrent damage, zamunda....)

Twenty eight days, six hours, forty two minutes, twelve seconds

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #24 : 03 Lipanj, 2008, 20:59:53 »
imam igru i jebeno je teška za igrat s volanom kad je force feedback uključen...... ps ako hoćete brzo skidat regajte se na neki privatni tracker (npr. torrent damage, zamunda....)
ja je skidam sa torrent demage i brzina je velika :laughing3:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #25 : 03 Lipanj, 2008, 21:10:02 »
imam igru i jebeno je teška za igrat s volanom kad je force feedback uključen...... ps ako hoćete brzo skidat regajte se na neki privatni tracker (npr. torrent damage, zamunda....)

bitsoup...the best... :icon_tongue:
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #26 : 03 Lipanj, 2008, 21:34:22 »
igram s volanom, igrica mi se uopče ne sviđa.. podešavao volan, i nemoš dobit da čim malo skreneš da auto skrene, nego stalno motaš ljevo desno i zabijaš se okolo.. grafika i to sve 5, ali po ponašanju auta i realizmu nije ni blizu wtcc race 07..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline baotian500

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 387
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb(rakov potok)
  • Moj Skuter: piaggio free
  • MojSetup: serijala...
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #27 : 03 Lipanj, 2008, 23:47:59 »
ja koristim uglavnom torrent reactor,a za klijenta iam azureus vuze,i super mi je azureus,a sad cu probat prec na nesto drugo,mozda bude bolje skidalo
malossi fly clutch,zuti federi,zuti centralni,
polini 8.4g role

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #28 : 04 Lipanj, 2008, 07:36:45 »
igram s volanom, igrica mi se uopče ne sviđa.. podešavao volan, i nemoš dobit da čim malo skreneš da auto skrene, nego stalno motaš ljevo desno i zabijaš se okolo.. grafika i to sve 5, ali po ponašanju auta i realizmu nije ni blizu wtcc race 07..
Koji volan imaš?
Ako imaš neki smatbox ili tipa toga ( čtaj kineski ) drukcije i nemožeš skretati
taj sam

Offline tomica89

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 239
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: varaždin
  • Moj Skuter: gilera runner 50
  • MojSetup: u moru
  • MojSpuh: malossi mhr replica
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #29 : 04 Lipanj, 2008, 08:30:05 »
igram s volanom, igrica mi se uopče ne sviđa.. podešavao volan, i nemoš dobit da čim malo skreneš da auto skrene, nego stalno motaš ljevo desno i zabijaš se okolo.. grafika i to sve 5, ali po ponašanju auta i realizmu nije ni blizu wtcc race 07..
Koji volan imaš?
Ako imaš neki smatbox ili tipa toga ( čtaj kineski ) drukcije i nemožeš skretati


ja imam logitech pa isto imam problema sa skretanjem tak da....

Twenty eight days, six hours, forty two minutes, twelve seconds

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #30 : 04 Lipanj, 2008, 13:04:26 »
imam igru i jebeno je teška za igrat s volanom kad je force feedback uključen...... ps ako hoćete brzo skidat regajte se na neki privatni tracker (npr. torrent damage, zamunda....)
ja je skidam sa torrent demage i brzina je velika :laughing3:
Onda si to mogel odma reči a ne da si ja mislim kak tebi tak brzo torrente skida kad je nemoguće tolko, pogotovo za tak traženu igricu osim ak nisi na privatnom! :glasses9:

Možemo online igrat...ak nas se skupi dosta!
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #31 : 04 Lipanj, 2008, 19:58:59 »
aaaaaaaaaaaaaaaa meni ne radi,mislim sve sam instalirao i kad je pokrenem izbaci mi poruku da nemam shadera 3.0,a grafa mi je ati 9550 256 mb,joj kako sam lud...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #32 : 05 Lipanj, 2008, 01:13:15 »
logitech i thrustmaster.. i druge sve igre rade normalno, al u gridu je preglupo.. drko sam po onim postavkama u meniju i nemože se namjestiti..
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline stipe

  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2023
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 250
  • Moja Kaciga: Nolan N85
  • MojSpuh: 4road
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #33 : 05 Lipanj, 2008, 06:42:21 »
stavija skidat, al nikako nece priko 10tak kb/s...

popizdit cu, nece mi ovako nikako skinuti

jel itko igra LFS?

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #34 : 05 Lipanj, 2008, 07:49:26 »
stavija skidat, al nikako nece priko 10tak kb/s...

popizdit cu, nece mi ovako nikako skinuti

jel itko igra LFS?
Imam ja 
taj sam

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #35 : 05 Lipanj, 2008, 09:32:44 »
aaaaaaaaaaaaaaaa meni ne radi,mislim sve sam instalirao i kad je pokrenem izbaci mi poruku da nemam shadera 3.0,a grafa mi je ati 9550 256 mb,joj kako sam lud...

dat ces ti to meni danas pa cemo kod mene probat instalirat i igrat kolko cujem ovaj iz razreda ima slabiji komp neg ja pa moze igrat
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #36 : 05 Lipanj, 2008, 16:43:18 »
aaaaaaaaaaaaaaaa meni ne radi,mislim sve sam instalirao i kad je pokrenem izbaci mi poruku da nemam shadera 3.0,a grafa mi je ati 9550 256 mb,joj kako sam lud...

dat ces ti to meni danas pa cemo kod mene probat instalirat i igrat kolko cujem ovaj iz razreda ima slabiji komp neg ja pa moze igrat
prodao sam igricu

Offline speedburn2

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1925
  • Spol: Muški
  • U raju je ljepo, al u paklu je bolje društvo
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin (Oštarije)
  • Moj Skuter: sad vise nis i najbolje mi je
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: malo je sa strane kitan
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #37 : 05 Lipanj, 2008, 21:11:55 »
aaaaaaaaaaaaaaaa meni ne radi,mislim sve sam instalirao i kad je pokrenem izbaci mi poruku da nemam shadera 3.0,a grafa mi je ati 9550 256 mb,joj kako sam lud...

dat ces ti to meni danas pa cemo kod mene probat instalirat i igrat kolko cujem ovaj iz razreda ima slabiji komp neg ja pa moze igrat
prodao sam igricu

a sprzit ces ponovo
Bolje biti malo lud nego malo pametan


moji remixevi:  http://www.speedyshare.com/162452628.html. http://www.speedyshare.com/971695594.html.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #38 : 10 Lipanj, 2008, 10:23:30 »
ja igram an logitech volanu i sve 5 ...normala skretanje nije kao na F1...nego moras kad skreces malo zakocit i do kraja uvit i zabit gas da bi lijepo uso u krivinu ...igra je predobra ...i po meni realna je i sve...ne kao neke igre malo volan uvijek ono skrene koda formulu vozis....svako auto drugcije uvija u ovoj igri npr kad uzmes americka ona troma su i moras na ovja fazon uvijak da se zenese malo ...a npr kad vozis pro tunned i slicno ,japanska auta il inesto uvijaju dosta ostrije i ne mora se na onaj nacin uvijat ....a kad vozis formulu u igrici ...neka tamo serija nije f1 .....uvijanje je jbg...malo okrenes volan on se u mjestu okrene....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Mikygs

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Baotian BT 49QT-7
Odg: Race Driver GRID
« Odgovori #39 : 04 Srpanj, 2008, 00:17:32 »
stavija skidat, al nikako nece priko 10tak kb/s...

popizdit cu, nece mi ovako nikako skinuti

jel itko igra LFS?

Igram ja  LFS! I imam S2 licencu i u ozbiljnom sam timu najvecem Hrvatskom timu Cro Team Racing!
Ako si Demo vozac daj mi tvoj MSN ,SKYPE ILI XFIRE jer okupljamo demo vozace planiramo okupit ozbijne demo vozace koji zele vozit i napraviti demo ligu u kojoj pobjednik osvaja s2 licencu :icon_thumright: