Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Leonardo 150  (Posjeta: 3338 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Leonardo 150
« : 08 Svibanj, 2008, 17:34:44 »
Zdravo...ovak kupil sam Leonardo 150, 2001 godinu sa 17000 km......kupil sam od svojeg poznanika i znam da je njemu prije trosil max 4,5 i stajal je preko zime i na proljece meni troši 6 litri prosjek .....otfural sam ga majstoru i napravil mi je servis i kompletnog motora mi je pogledal i sve je u redu samo je moral ventile naštelati....i naplatil mi 850 kn ...svaka cast majstoru......majstor je fakat dobar.......i evo vec treci rezervar poslje popravka prejedem 140 km sa 8 i pol litri to je prosjek 6 litri opet potrosnja.....ja fakat neznam kaj bi moglo biti a ni majstor..... jer ima ko kakav savjet???

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #1 : 08 Svibanj, 2008, 18:53:15 »
jel poštelo ventile dobro???

a i 6 litri, nemaš se šta čudit ak se voziš žešće na njemu
..::4T Powaa::..

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #2 : 08 Svibanj, 2008, 20:51:34 »
stil voznje najvise utjece na potrosnju, a i sam znas da ubrzanje (agresivan start) najvise trosi...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #3 : 08 Svibanj, 2008, 22:52:48 »
stil voznje najvise utjece na potrosnju, a i sam znas da ubrzanje (agresivan start) najvise trosi...




Ma danas sam malo ogledaval i malo sam si ler gasal dizal pa sam usput proucaval na fergazeru postelavanje dovod goriva pa sam to malo okretal tog sarafeka i sad mi crkava dok je zdeni dok mu naglo gasa dam.....pa sad cu pokusato to vratiti kak je bilo.....jer ima kakvo pravilo ili? inace taj saraf ima male navoje tak da se moze puno put okretati..... unaprijed hvala

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #4 : 08 Svibanj, 2008, 22:58:47 »
ae se lipo predstavi...obavezno je :icon_thumright:

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #5 : 09 Svibanj, 2008, 16:12:52 »
ae se lipo predstavi...obavezno je :icon_thumright:


tu da se predstavim?

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #6 : 09 Svibanj, 2008, 16:16:19 »

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #7 : 09 Svibanj, 2008, 17:05:46 »

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #8 : 09 Svibanj, 2008, 18:29:12 »
velis kompletni servis.. po meni 6 litara i nije nesto strasno jer jebiga nemoze se na zrak vozit iako litru-litru i pol trosi previse
dali je fergazer očišćen kako spada.
Filter zraka cist..

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #9 : 09 Svibanj, 2008, 20:54:50 »
velis kompletni servis.. po meni 6 litara i nije nesto strasno jer jebiga nemoze se na zrak vozit iako litru-litru i pol trosi previse
dali je fergazer očišćen kako spada.
Filter zraka cist..


da sve je cisto.......

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #10 : 09 Svibanj, 2008, 21:29:42 »
meni runner troši 5L na 100km  :happy8:

Offline deba

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
  • may the force be with us
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: rijeka
  • Moj Skuter: trenutno samo auto
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #11 : 12 Svibanj, 2008, 15:00:47 »
ja vozim leonarda 150 i nisam primjetio da mi puno trosi jer ga i ne gazim do kraja jedimo je malo teze palio hladan zimi dok mi u servisu nisu ocistili karb sad je ok!a mislim da nisi trebao dirati po sarafima na njemu jer ako ga rastimas nece ti nikako raditi!moj savjet odi kod majstora koji postelavaju samo karburatore i neka ti go on pregleda

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #12 : 16 Svibanj, 2008, 20:44:58 »
ja vozim leonarda 150 i nisam primjetio da mi puno trosi jer ga i ne gazim do kraja jedimo je malo teze palio hladan zimi dok mi u servisu nisu ocistili karb sad je ok!a mislim da nisi trebao dirati po sarafima na njemu jer ako ga rastimas nece ti nikako raditi!moj savjet odi kod majstora koji postelavaju samo karburatore i neka ti go on pregleda

ma bio sam kod majstora i nastimal mi je karburatora i ocistil a on menio dalje puno trosi i jako tesko pali dok je hladni a neka nekad dok je hladni.....dok je hladni probal sam kak pali bez coka (otpojil sam ga) isto tako pali s cokom.......kolko kosta cok? novi ili rabljeni? eto full rezervar i prejdem 140 km

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #13 : 16 Svibanj, 2008, 21:38:00 »
ja vozim leonarda 150 i nisam primjetio da mi puno trosi jer ga i ne gazim do kraja jedimo je malo teze palio hladan zimi dok mi u servisu nisu ocistili karb sad je ok!a mislim da nisi trebao dirati po sarafima na njemu jer ako ga rastimas nece ti nikako raditi!moj savjet odi kod majstora koji postelavaju samo karburatore i neka ti go on pregleda

ma bio sam kod majstora i nastimal mi je karburatora i ocistil a on menio dalje puno trosi i jako tesko pali dok je hladni a neka nekad dok je hladni.....dok je hladni probal sam kak pali bez coka (otpojil sam ga) isto tako pali s cokom.......kolko kosta cok? novi ili rabljeni? eto full rezervar i prejdem 140 km

Čok košta tolko da se ne isplati kupovati (350+ kn ili 500 čak), budi pažljiviji sa gasom pa će ti i manje trošiti. Meni skuter troši od 4,0 litre laganica vožnje ili otvorene ceste, do 6,0 litara gradske jurnjave ili kad vozim još nekog gore. Još samo reci da si cca 30-40 kg teži od prijašnjeg vlasnika... Tvoja potrošnja je u granicama normale, ipak to i nije tak novi skuter.

Offline Goodspeed

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Okolica Koprivnice
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 150
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #14 : 16 Svibanj, 2008, 22:12:28 »
bok...ma nemam tolko kil cak imam i manje....nego tu definitivno  nesto ne valja kad mi nece paliti hladan  i dok mu naglo gasa dam crkne..najvjerojatnije je čok...stalno se cujem sa majstorom tak da se nadam da cemo uspijeti nesto rijesiti.....v

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #15 : 17 Svibanj, 2008, 00:59:10 »
bok...ma nemam tolko kil cak imam i manje....nego tu definitivno  nesto ne valja kad mi nece paliti hladan  i dok mu naglo gasa dam crkne..najvjerojatnije je čok...stalno se cujem sa majstorom tak da se nadam da cemo uspijeti nesto rijesiti.....v
Vuce zrak negdje, vidi prirubnicu ili filter zraka, mozda ne sjedi dobro.

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #16 : 17 Svibanj, 2008, 10:19:28 »
cutter gdje si ljudino nem,ate jako jako jako dugo na forumu.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline To3cutter

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Speed is just a question of money...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Beverly 125
Odg: Leonardo 150
« Odgovori #17 : 18 Svibanj, 2008, 21:31:20 »
Vise sam na nekim drugim forumima i po cesti, rijetko navratim tu, ionako tu prevladavaju ovi šta pilaju pedesetice ... sta ima? Kako kredenc? Jel ga jos ćeraš il' si ga na sveopce zadovoljstvo prodo'?  :laughing7: :laughing7:
« Zadnja izmjena: 18 Svibanj, 2008, 21:33:01 To3cutter »