Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gdje kupit dijelove za baotian  (Posjeta: 24204 )

0 Članova i 14 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #20 : 18 Ožujak, 2007, 12:40:05 »
Isto tak susjed kupio prošle godine baotian.Nakon par mjeseci prvo mu je izgorjela žarulja od svjetla, onda mu pokazivač benzina krepao, kad ga pali na anlaser neće mu upalit bez gasa...
Neki dan mi je rekao jednu glupost koju moram s vama podijelit: veli on da mu skuter S BLOKADOM ide prek 50 km/h.Pitam ga kak ti može ići brže od 50 ak nisi skinuo blokadu,a on kaže da ide i da nije skinuo blokadu :icon_biggrin:

da,nizbrdo ide...
zarulja je krepala...i sta sad...  i na ferrariju krepa zarulja.  ::)
nece upalit bez gasa jer nije postelan kao 99% baotiana. to dode u kutijama i odma u prodaju.

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #21 : 18 Ožujak, 2007, 15:50:45 »
cuj te ljudi možda kinez(baotian) je jadan i treba mu pun ku*ac do 80,al ja ga imam 1 god prešo sam 3000 kilometara  i nikad ništa, sad mu stavljam zvučnike ispod siza i  razmišljam o neonkama i diodam
 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :happy6: :happy6:

to se tek razradilo kak spada



nema u tome srece,po meni je taj skuter za jednokrtanu upotrebu

radje nebi kupio nikakav skuter nego taj,bezveze baceno par tisuca kuna

al ko voli,nek izvoli


Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #22 : 18 Ožujak, 2007, 16:31:43 »
po meni dobar za te novce, iako se sad pojavila luna pa...jaka konkurencija.
naravno daleko od nekih drugih skutera, al za novu stvar koja ce te prevest s jednog mjesta na drugo uz nikakvu potrosnju.

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #23 : 18 Ožujak, 2007, 20:24:18 »
ja sam imo baotiana danas sam ga prodo za ....600kn... :redface: ali bar sam se ga se rijesio sam mi je smetao u garazi... :glasses9: vozio sam ga oko 1god s njim sam proso svastaaaaa, bas nisam pazio na njega i jos je izdzo preko 20 padova ,vozikanje po nekakvoj njivi,izdrzao je teret od 4 osobe od 60 do 90 kg... tako da tko voli nek izvolli...nista posebno :toothy9: ::)


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #24 : 20 Ožujak, 2007, 18:22:13 »
sta se tice baotiana on nije tak los motor)po mojem iskustvu) jedino kaj nejde ali ima sad i za to rjesenje u ingkartu ima za njega kit koji mu dize snagu na 6KW a kosta 800kn

Offline el

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: gilera runner50
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #25 : 20 Ožujak, 2007, 18:28:11 »
sta se tice baotiana on nije tak los motor)po mojem iskustvu) jedino kaj nejde ali ima sad i za to rjesenje u ingkartu ima za njega kit koji mu dize snagu na 6KW a kosta 800kn
ali baotian nema velik disk ,zadnja kocnica mu je bubanj,skuter je mali i nije za velike brzine


ILLEGAL SCOOTER TEAM

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #26 : 20 Ožujak, 2007, 18:39:03 »
sta se tice baotiana on nije tak los motor)po mojem iskustvu) jedino kaj nejde ali ima sad i za to rjesenje u ingkartu ima za njega kit koji mu dize snagu na 6KW a kosta 800kn
ali baotian nema velik disk ,zadnja kocnica mu je bubanj,skuter je mali i nije za velike brzine

a znam da nije za velike brzine ali kaj on s tim kitom nemre ic preko 100 pa mislim da nebi bilo problema

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #27 : 20 Ožujak, 2007, 19:21:25 »
a slušaj,koliko para toliko muzike
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #28 : 20 Ožujak, 2007, 22:59:46 »
Eki dan se vozim po gradu a neki lik kupi na semaforu žmigavce poispadali mu od vjetra. :toothy12: :toothy12:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #29 : 20 Ožujak, 2007, 23:10:12 »
Eki dan se vozim po gradu a neki lik kupi na semaforu žmigavce poispadali mu od vjetra. :toothy12: :toothy12:

 :laughing6: :laughing6: :laughing6: :laughing6:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #30 : 20 Ožujak, 2007, 23:39:24 »
Eki dan se vozim po gradu a neki lik kupi na semaforu žmigavce poispadali mu od vjetra. :toothy12: :toothy12:

ajde necemo sad bas gluposti pricat ovdje. moderatori, ovo u OT.

Offline ryder on the storm

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 524
  • badtothebone
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • click here
  • Mjesto: pula
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70sp, Audi A6
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #31 : 23 Ožujak, 2007, 18:48:15 »
sta se tice baotiana on nije tak los motor)po mojem iskustvu) jedino kaj nejde ali ima sad i za to rjesenje u ingkartu ima za njega kit koji mu dize snagu na 6KW a kosta 800kn
ali baotian nema velik disk ,zadnja kocnica mu je bubanj,skuter je mali i nije za velike brzine

a znam da nije za velike brzine ali kaj on s tim kitom nemre ic preko 100 pa mislim da nebi bilo problema
s tim kitom opet ima gore ubrzanje nego npr runner,nrg ili sr
kit:Malossi mhr replica
auspuh:Malossi mhr replica
vario:malossi multivar
red sponge,... radilica i dell 21 comming soon

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #32 : 29 Ožujak, 2007, 12:57:32 »
ljudi nemojte skretati s teme....imamo mi i off topic.... :redface:   :glasses9:


btw...ima ko retrovizor za istoga za 50 kn???? :binkybaby:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #33 : 29 Ožujak, 2007, 21:55:54 »
sta se tice baotiana on nije tak los motor)po mojem iskustvu) jedino kaj nejde ali ima sad i za to rjesenje u ingkartu ima za njega kit koji mu dize snagu na 6KW a kosta 800kn
ali baotian nema velik disk ,zadnja kocnica mu je bubanj,skuter je mali i nije za velike brzine

a znam da nije za velike brzine ali kaj on s tim kitom nemre ic preko 100 pa mislim da nebi bilo problema
s tim kitom opet ima gore ubrzanje nego npr runner,nrg ili sr

on s tim kitom ide i nesto bolje od njih. ako su serijski...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #34 : 14 Svibanj, 2007, 13:29:37 »
Pa ovako baotian nije loš motorčič sam po sebi engo idioti koji ih slažu kod nas ih slažu masovno brzo i loše kvalitete. Ja imam onog 2006 god.  Model sa bjelim žmigavcima i ljepim auspuhom. Sa blokadom ej išo 65 a bez one u frgazeru i "roze žice " ide do 75 Sad se razletio ejl sam išo skroz od dubrave do jaruna full gas po autoputu bez prestanka i pukla je svječica i polupala sve u motoru. Treba novi klip cilindar karike glava oba dva ventila i radilica . Servis bi bio 2000kn a nedam tolko nema šanse :D. Tolko me nisu došli djelovi na za yamahu tzr 125  :toothy9: . Sad razmišljam o kitu 800kn u ing kartu i digne ga na 6 kw a mogu reč to je dosta. Još kad mu se izvade 3 rolice i izvadi bllokada iz auspuha on bi mogo dobro ič. Inače nsiam baš zaljubljenik u skutere više pratim 125-ice ležaljke što je sasvim dovoljno za moje godine  :dontknow: . Jedini skuter za koji aj mislim da ide je sr 50 . Bar od 50 ccm. Ostalo sve sam drao sa baotianom tko da  :headbang: . zanima me samo šta sve dobim u kitu za nejga . ZA klip cilindar i akrike znam a za glavu sa ventilima i radilicu nisam siguran. A i za frgazer nisam baš siguran. Inače motorič ej super i nebi se kvario da ja nsiam prčko po nejmu  :icon_biggrin: . zanima me kolko bi došlo i postavljanje kita da ja enbi oped nešto sprčko ko šta ej bregasta . Unaprjed hvala na odgovoru .

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #35 : 14 Svibanj, 2007, 15:29:38 »
ne dobijes ni radilicu ni frgu. to daj nekom ko se kuzi u te 4t jer nije tak jednostavno kao na 2t, treba i ventile namjestit.

Offline aco stunter_50

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 160
  • Spol: Muški
  • ko mi šta može
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Beli Manastir
  • Moj Skuter: Kymco Agility 50
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #36 : 14 Svibanj, 2007, 22:06:00 »
teško ćeš naći dijelove za boationa nema ih nigdije za kupiti  :dontknow:
Ko mi šta može

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #37 : 14 Svibanj, 2007, 23:38:24 »
Ma nije za djelove problem nego za pare  :laughing9: ,  Radilica je 400kn glava je 250 kn a ventili neznam kolko su . Kit je 800kn i postavljanje je jako skupo tako da....  Prije nije bilo djelova za baotiane ali to se je sad jako razvilo. Kolko bi moglo doč postavljanje?

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #38 : 15 Svibanj, 2007, 13:09:18 »
Evo upravo sam došlepo motor doma  :toothy12: .  Ovakvo je stanje : Glava treba nova komplet sa ventilima . Kolko koštaju ventili za njega dali zna neko???.  Glava je  250kn. klipa doslovno nema kolko je rastopljen   :icon_scratch: . Cilindar ima sitne ogrebotinice i mislim da su te ogrebotinice dovoljne da ne upali  :angry7: .  ali radilica je ko nova za nju me je htjeo zajebat  :laughing9: . čak je i klipnjača ko nova nije savijena ni malo . Znači treba mi 800kn za kit 250 za glavu i neznam kolko su ventili . i kad to složim odfuram ga naservis da mi samo poštela bregastu i ventile i to je to...

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: gdje kupit dijelove za baotian
« Odgovori #39 : 15 Svibanj, 2007, 16:04:47 »
ventili ako nisu sjebani jako onda se oni bruse,ne kupuju se novi.