Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio nrg mc2 stelovanje 70cc (Vase misljenje)  (Posjeta: 995 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MarshalNRG

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla/BiH
  • Moj Skuter: je moja djevojka
  • Moja Kaciga: Durex ultra thin
  • MojSetup: u: sam joj stavio
  • MojSpuh: sam joj uzeo odma
Piaggio nrg mc2 stelovanje 70cc (Vase misljenje)
« : 26 Veljača, 2012, 02:57:54 »
Cao djecaci a i djevojcice,naime sad kad sam skupio sve dijelove neke nove neke polovne,interesuje me prijedlog za stelovanje i na kraju konacni setup moje kante koja mi trga zivce vec godinama:

Skuter piaggio nrg mc2 2002g LC
Cilindar stage6 street race 70cc LC (NOV)
Karburator dellorto 17,5
Multivar malossi 2000
kvacilo piaggio serijsko
auspuh stage 6 pro replica
auspuh leo vince zx
Remen malossi special belt
Filter malossi red sponge
usis malossi s karbonskim lamelicama
prirubnica serijska (nova jer je stara pukla)
svjecica NGK 8
rolnice malossi raznih gramaza od 4,5 do 7,2 ( ne znam koje da stavim)
oprugice crene,plave,bijele,crne (serijske...isto tako ne znam koje da stavim)
centralni serijski (imam i bijeli koji mi se na serijali nije pokazao dobro)
radilica serijska (nisam dirao nit otvarao da vidim kakvo je stanje)
-serijski cilindar sam skidao za cudo nema riseva cak iako je presao preko 15 000km klip u odlicnom stanju za svoje "godine" malo ucrnio al nista strasno

NAIME,zanima me kako da ustelujem skut,ako iko zna odprilike odakle da krenem,koje rolnice i gramaza,koje oprugice na kvacilo,opruga na centralni,koja dizna na dellorto 17,5 itd...Fakat nemam prestave s cim poceti i kako jer sam oko 70tke cisti pocetnik  :binkybaby:

Svi (tj vecina ovih nasih balkanaca) mi govore da je stage6 odlican auspuh al ujedno i veliko sranje jer ga je tesko ustelovat,tako da ostanem na ZX a to svaki papak ovdje voza...
A od ovih stranaca po italiji njemackoj austriji francuskoj kazu s6 cilindar + s6 spuh = idealno...vecinom gledam da svi i voze nrg na tom setupu ali kako cu ja... I sta je s radilicom vecina govori ne moras je mijenjat to sto ja hocu je obicni base setup da serijska radilica ide bez problema i da mogu jedno vrijeme vozat pa kasnije promjenit lezajeve,drugi govore promjeni odma obavezno lezajeve itd itd ...

Pomagajte! :icon_thumright:

Offline zeezy

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 98
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Crikvenica
  • Moj Skuter: NRG Extreme LC 2000g.
  • MojSetup: Malossi sport 70
  • MojSpuh: LeoVince GP
Odg: Piaggio nrg mc2 stelovanje 70cc (Vase misljenje)
« Odgovori #1 : 26 Veljača, 2012, 12:12:00 »
drugu svjećicu BR9ES ili EG sa tanjom elektrodom,dizna oko 85 ovisi koji je model 17.5,vidiš po smjesi na ful gasu,centralna malossi zelena ili serijska nek ostane,radilica može ostat preporuka novi ležajevi i semerinzi,rolice neznam za tvoj spuh ja imam 7.2g u multivaru al nije rezo spuh,tebi vjerojatno lakše, krećeš od težih pa smanjuješ.Remen meni najbolji serijski probao sam i taj malossi,serijska spužva meni bolja nego red sponge,federi kvačila žuti malossi,
To ti je otprilike kako sam ja naštelao svoj base setup al naravno tvoj će se vrtit na nešto više okretaja pa probavaj nema pravila,poz

Offline MarshalNRG

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla/BiH
  • Moj Skuter: je moja djevojka
  • Moja Kaciga: Durex ultra thin
  • MojSetup: u: sam joj stavio
  • MojSpuh: sam joj uzeo odma
Odg: Piaggio nrg mc2 stelovanje 70cc (Vase misljenje)
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2012, 00:50:44 »
drugu svjećicu BR9ES ili EG sa tanjom elektrodom,dizna oko 85 ovisi koji je model 17.5,vidiš po smjesi na ful gasu,centralna malossi zelena ili serijska nek ostane,radilica može ostat preporuka novi ležajevi i semerinzi,rolice neznam za tvoj spuh ja imam 7.2g u multivaru al nije rezo spuh,tebi vjerojatno lakše, krećeš od težih pa smanjuješ.Remen meni najbolji serijski probao sam i taj malossi,serijska spužva meni bolja nego red sponge,federi kvačila žuti malossi,
To ti je otprilike kako sam ja naštelao svoj base setup al naravno tvoj će se vrtit na nešto više okretaja pa probavaj nema pravila,poz

Ok hvala na odg. ako jos ko sta napise prokontat cu i vidjeti kako i sta ce biti,najvise me brine sigurnost skutera znaci radilica,svjecica,smjesa,da ne bi fulno u osnovnim stvarima i sjebao sve  :hello: