Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: gilera runner sp180 - neke nove sitnice  (Posjeta: 17152 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
gilera runner sp180 - neke nove sitnice
« : 11 Ožujak, 2008, 21:22:06 »







kao što se vidi naprijed je maska od starog modela, ali imam i od novog samo ju nisam obojao (imam sranja jer svaki put kad bacim sloj filera mi se digne sve.. moram ošmirglati svaku trunkicu boje s nje  :mrgud  ), a istih problema imam i sa onom plastikicom kod svječice... ostaje prednji blatobran još za bojanje i to bi trebalo biti to onda :) .. plastikicu kod goriva imam, ali nisam stavio ...
planovi su mi kupiti neobojane grube plastike, ovaj greben u sredini, polastika volana oko sata i podnice :)
« Zadnja izmjena: 30 Ožujak, 2008, 23:28:57 :::Bruno::: »

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #1 : 11 Ožujak, 2008, 21:38:58 »
sta ti je sa stop svetlom?
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #2 : 11 Ožujak, 2008, 21:46:19 »
prebacilo ga

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #3 : 11 Ožujak, 2008, 22:02:01 »
šta će ti grube, meni ovako supr izgleda, samo da je crna recimo umjesto ove sive, siva baca nekako na tmurno,oblačno...kontaš

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #4 : 11 Ožujak, 2008, 22:08:14 »
šta će ti grube, meni ovako supr izgleda, samo da je crna recimo umjesto ove sive, siva baca nekako na tmurno,oblačno...kontaš

ma bruno oce serijsku komb boja

de stavi slike kakav je bio prije ovog
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #5 : 11 Ožujak, 2008, 22:25:29 »
@ marko p - nije me prebacilo.. nestuntam... nego mi je susjed uhvatio za štop kad je htio maknuti motor(bio je bez oklopa i nije kontao di da uhvati)
@ replcnt - ići će grube jer želim da izgleda totalno serijski =)
@ igor - to bi previše slika bilo "kako je sve izgledao"  :toothy12: , ali evo slika od prošlogodišnjeg lakiranja :)
evo našao več uplodano ipak pa od svake kombinacije po koja slika =P
kupljen ovakav

obmah prebojn ovako

bačen u filer


prebojan u crnu s plavom perlom, ali ostalo je mat..


pa mi to dosadilo i kupio malo crne i žute boje =)


...to je što se tiče izgleda motora i nakon toliko izmjenjenih izgleda čovjek shvati da je ipak serijsko najljepše ;) ... da nebi bilo da samo bojam i mašina je sređena (ne tunirana, "sređen" i "tuniran" su 2 potpuno različita pojma ;) ), jedini nedostatci su da mi sline semerinzi radilice, ali i to sredim uskoro... malo da se odmorim jer sam ovo lakiranje vukao 3 tjedna  :jerk:

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #6 : 11 Ožujak, 2008, 23:52:22 »
...jedini nedostatci su da mi sline semerinzi radilice, ali i to sredim uskoro...

Sredi hitno jer ne zelis da na njih ide zrak u blokove (hint: presiromasna smjesa).

Offline dbara

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 458
  • Spol: Muški
  • Do ruba pa nazad...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • - Dino Bara Photography -
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: Scarabeo 250 i.e.
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #7 : 12 Ožujak, 2008, 00:03:40 »
lipo izgleda zhut mi je preyeben i serijski izgled i mashina je ok ;D...
samo gas...


Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #8 : 12 Ožujak, 2008, 00:06:03 »
znam znam... dobro sam zapamtio to što si mi napisao u vezi semeringa u nekom topicu prije... a dovoljno ti govori da imam 64km na satu od 1.1.2008.g. tako da ga ni nevozim sada... za uskrs kad budem imao malo više love to zamjenim... sad mi se zaredala hrpa stvari koje sve koštaju pa nemam da odvojim za to... :/

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #9 : 12 Ožujak, 2008, 10:01:44 »
znam znam... dobro sam zapamtio to što si mi napisao u vezi semeringa u nekom topicu prije... a dovoljno ti govori da imam 64km na satu od 1.1.2008.g. tako da ga ni nevozim sada... za uskrs kad budem imao malo više love to zamjenim... sad mi se zaredala hrpa stvari koje sve koštaju pa nemam da odvojim za to... :/

j**** ti misa trebas manje od 100kn da bi stavio kvalitetne semeringe a ne trebas nista rastavljati samo skinuti sve sa radilice sa jedne i druge strane...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #10 : 12 Ožujak, 2008, 10:25:53 »
kad studiraš nekad toliko zna biti đžeparac za cijeli tjedan... a sada mi se zaredalo par rođendana, kirbaj i nekih eventa koji će me svaki koštati min 30-50kn... jebiga... teško je biti student...  :(

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #11 : 12 Ožujak, 2008, 11:46:44 »
evo.. bio do ivandije da se raspitam za semeringe i komad je oko 80-90kn ... pitao sam da provjeri koje su marke i rekao mi je da ništa nepiše koja je marka...  i da... kupio sam novi štop za iza i ovaj puta crveni  :headbang:

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #12 : 17 Ožujak, 2008, 15:51:55 »
evo danas mi stari u zg pa sam ga zvao da mi kupi red spondge pošto u osijeku toga nema i on se odmah ponudio da mi uzme i valjčiće ak trebam, tako da danas dobivam valjčiće, red spondge i kupio sam ngk svječicu danas :) ... sutra to montiram pa kažem dojam sa lakšim valjčićima... btw danas je runner završio na detektoru laži i ispalo se da je pun sranja - uhvatim, na ravnici u blizini, 135km/h po satu (max sam uspio 140 par puta) i dođem kući kad ono na gps-u mi piše 118km/h  ??? ...totalna pljuga .. sat sere previše, a motor još slabo ide :( ... sve je serijsko osim karbonskih lamelica u usisu...  :dontknow:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #13 : 17 Ožujak, 2008, 16:12:42 »
sviđa mi se skut...uredan!

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #14 : 17 Ožujak, 2008, 16:24:53 »
e da.. odnio sam izraditi naljepnice pa će i to ovih dana sjesti na njega :) ... replike serijskih nalji naravno... ne neke vatre i tribali  :toothy12:

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #15 : 17 Ožujak, 2008, 17:39:38 »
a bruno sta se cudis, vec je na ss-u netko stavljao brzinu i ispalo je pljuga

btw...koliko ti u knjizici pise, koliko se sjecam tako negdje 118-120

racunaj da je goran, sa malossi glavom, multivarom, seriskijskim karbom, novim remenom te onom kuceljovom replicom malossija punio puni sat 160, islo je i jos preko al kaze da se uplasio  :binkybaby:

btw...vrati vizir(vjetrobran) ici ce brze  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 17 Ožujak, 2008, 17:41:43 igor.sb »
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #16 : 17 Ožujak, 2008, 18:01:09 »

eto.. znači 120 mu je max.. ali iskreno ni netreba njemu vieča brzina jer stvarno se neosječam ugodno voziti ni sa tih 120... previše je to malo za te male točkove... veliki vizir je gore i ja mislim da je taj vizir jedan veliki minus pri bočnom vjetru... pri naletima bočnog vjetra često ga moram čvrsto držati jer se osječam nesigurnim

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #17 : 17 Ožujak, 2008, 19:02:46 »
vidis da je zajebano voziti i pri 120kmph... meni je danas punio puni sat 160kmph (valjda nekih 140kmph) (na autoputu iz sesv. kraljevca ka Ivanjoj reci) i desilo se sranje... Nisam stavio podlosku sa zarezom ispod matice i otpala mi selna na prigusivacu! Sada moram raditi novu selnu sto drzi prigusivac... cccc...

btw ne svidja mi se sa 13gr rolicama, previse ide u okretaje, vracam sada 15.5gr...  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline :::Bruno:::

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 188
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • graffiti
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: gary fisher opie
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #18 : 17 Ožujak, 2008, 21:44:08 »



evo šta me dočekalo danas :) ... sada jedino moram nači gdje kupiti neke dobre semeringe ležajeva radilice i onda sve to ide gore i odmah karburator da očistim i naštelam i to bi bilo to :)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: đžilera ranr
« Odgovori #19 : 17 Ožujak, 2008, 21:47:20 »
samo dalje s projektom, :icon_thumright: