Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pucanje gume  (Posjeta: 6091 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pucanje gume
« Odgovori #60 : 28 Listopad, 2011, 12:00:05 »
Zasto ne savu ja sam na baotiana stavio savu MC18


A Baotian je bas pila koja gumu moze dovest u krizu. Kako na snaznim ubrzanjima i kocenjima, tako i u ekstremnim nagibima  ;D

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: pucanje gume
« Odgovori #61 : 28 Listopad, 2011, 12:07:05 »
Zasto ne savu ja sam na baotiana stavio savu MC18 i nikad nikakvih problema, drzi cestu super i staje bez problema bas ukopa, po kisi je super ako se normalno vozi,dobro drzi Zapalit je nemos bas tako lako moras bas je ugrijat jer motor skakuce ko lud, dao sam za nju 220kn  :icon_tongue: , Al koju god da sam stavio bolja je od one njegove org. plasticne gume ono je smrt s onim nes stat nikad!!

puno si i dao, toliko me kostala metzelerka u vrijeme gumi pađena
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: pucanje gume
« Odgovori #62 : 28 Listopad, 2011, 13:40:35 »

A Baotian je bas pila koja gumu moze dovest u krizu. Kako na snaznim ubrzanjima i kocenjima, tako i u ekstremnim nagibima  ;D
nakitani baotian ide ko serijala iz piaggio grupacije (kako koji) , a kad vidim kolko se premisljaju sa takim skutercicima za gume ko da uzimaju gumu za r1 zasto nebi onda i na baotiana stavio dobru gumu? na baotianu je jos gore jer nemas osjecaj za nista  :icon_biggrin: skuzis da je proklizala tek kad pocnes padat haha zilo: ja sam sa kineskom gumom mogo centralnom nogarom strugat a po mokrom nisam smjeo ni pomislit..tak da ti ovo i nije neko mjerilo, al valjda je bolja od one napravljene od recikliranih casa za jogurt
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: pucanje gume
« Odgovori #63 : 28 Listopad, 2011, 17:28:19 »
nakitani baotian ide ko serijala iz piaggio grupacije (kako koji)

Mozda po ravnom. A i to je zapravo usporeni film. Pa serijale (Piaggio, Minarelli itd) jedva zaobidju kornjacu na cesti.
Ali zato po zavojima se ne mogu mjerit s Batinom jer su miljama bolji.


Al nije to bila moja poanta, nego cinjenica da Baotian u zavoj moze uc samo sporo jer bi inace strugao sa nogarom, plastikama itd.

Offline ziloryder

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Baotian
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: 72cc, Malossi 5.1g,
Odg: pucanje gume
« Odgovori #64 : 28 Listopad, 2011, 19:12:05 »
Ma o tome vam i govorim kad sam stavio gumu bolje mi lezi i u zavojima isto i sigurniji mi je od kineske gume, al ne grebe on tolko bas kako je distancer gore malo manje nego prije, Mene je i prijatelja jednom u zavoju zanijelo zadnji kraj bokom na izlizanom asfaltu i nakon 2 dana sam odma isao kupit novu i sad imam kolko tolko osjecaj sigurnosti radi samo jedne pisljive gume i distancera mozes popravit vozne karakteristike baotiana (bicikle) na 2 razinu  :icon_tongue: , kad bi naglo zakocio starom gumom samo cujes sustanje šššš i klizi nikad stat, a s ovom savom cujes bas ko u auta i ukopa u metar metar ipo  :icon_thumright:
Ne brže od života!!

Offline dusVu

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 576
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vu
  • Moj Skuter: vise nije moj..
Odg: pucanje gume
« Odgovori #65 : 28 Listopad, 2011, 21:47:59 »
alfa ma shvacam ja koja je poanta  :icon_thumright: ali jako puno se poprave vozne karakteristike distancerom i boljom gumom, nekazem ja da ce baotian kidat gume ali puno je bolje kad mozes normalno pratit promet po gradu bez straha da ces usporavat promet ili past u pola krizanja
benjamin_hawk : "mikijev nrg ide ko munja pa vi gledajte"