Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GOLF IV  (Posjeta: 3969 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline marin-w

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1961
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: SPEEDFIGHT 2 X-FIGHT
  • Moja Kaciga: LAZER VERTIGO ZEBRA
  • MojSetup: /
  • MojSpuh: ARROW EXTREME
GOLF IV
« : 27 Veljača, 2008, 10:33:42 »
1.4 16v PROBLEM kad je vani hladno,nece da pali,bio na servisu,mijenjali senzor i opet isto !! Nesto ga drugo j..!! Ima Mult-lock,stavio ga na komp,nije ni on problem !! Sad mi jedino osto anlaser,mozda ga hladnoca stisne pa nece da zavrti !! Inace da se upalit na gurku,kad se zagrije dalje pali !!
Pa ako netko nesto zna ????

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: GOLF IV
« Odgovori #1 : 27 Veljača, 2008, 17:00:51 »
pa daj nemoj bit lud i palit ga na guranje,jesi probao negdje drugdje dat da ti ga naprave,kad su zadnji ut mijenjane svijecice?

Offline HoX-Sr

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 127
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete
  • Moj Skuter: SR 70 ,SR 150, ZiP
  • MojSetup: nemam :)
Odg: GOLF IV
« Odgovori #2 : 27 Veljača, 2008, 18:13:25 »
bio je na servisu i opet ne pali... neki sportski servis.... lol......jel daje kakve znakove zivota kad palis auto , jel dimi , jel se cuje alnaser uopce ili samo onaj zvuk klik-klik , svijecice , razvodnik paljenja ....


p.s. da nisu mozda grijaci  :toothy12: :toothy9: :toothy12:
vti MVJ

Offline Fare

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nasice
  • Moj Skuter: Piaggio NRG Power DD
  • MojSetup: Seriala
Odg: GOLF IV
« Odgovori #3 : 22 Ožujak, 2008, 18:34:40 »
Taj motor 1.4 se jako prlja tj. nakuplja garezi na ventile i glavu motora. Njegov vjek trajanja je dosta dug ali na 100 000 - 150 000 obavezno slijedi skidanje glave i brusenje, nova brtva glave, slajfanje (poliranje) ventila, nove gumice ventila i kad to napravis opet ce paliti ko mina. Ja sam ih vec 3 komada tako radio jer druge pomoci nema. Dok je hladan nece upaliti zato sto se na ventilima nakupila garez i vise ne sjedaju na dosjede na glavi motora kako bi trebali i tu gubi kompresiju i zato nece upaliti.
« Zadnja izmjena: 07 Travanj, 2008, 22:16:10 Fare »

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: GOLF IV
« Odgovori #4 : 22 Ožujak, 2008, 20:31:54 »
pa kaj ti bi da kupiš vw benzinac,pa to svi znaju da nevalja,ja diesela pod svoj krov nikada a bome ni vw benzinac

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: GOLF IV
« Odgovori #5 : 19 Lipanj, 2008, 20:33:13 »
treba odvojiti alnaser i na hladno proverglati i u servisu ce odmah znati jeli do njega ili ne ako nije onda je do ventila 100% a moguce i da svijecice ne pasu..trebas provjeriti toplinske vrijednosti svijecica
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline I.D.I.O.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 298
  • Spol: Muški
  • e Kiza dobro je!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bELISCE
  • Moj Skuter: Yamaha R6 recesija edition
  • Moja Kaciga: I. Kiflica (25)
  • MojSetup: LOL, kit na R6!!! pa nije to SXV550
  • MojSpuh: ipak je Wings zakon
Odg: GOLF IV
« Odgovori #6 : 20 Lipanj, 2008, 18:55:43 »
Taj motor 1.4 se jako prlja tj. nakuplja garezi na ventile i glavu motora. Njegov vjek trajanja je dosta dug ali na 100 000 - 150 000 obavezno slijedi skidanje glave i brusenje, nova brtva glave, slajfanje (poliranje) ventila, nove gumice ventila i kad to napravis opet ce paliti ko mina. Ja sam ih vec 3 komada tako radio jer druge pomoci nema. Dok je hladan nece upaliti zato sto se na ventilima nakupila garez i vise ne sjedaju na dosjede na glavi motora kako bi trebali i tu gubi kompresiju i zato nece upaliti.

dakle kad ga upalis opalis jedan malo veci krug u blokadi (naravno u prvoj)  ;D  mozda ga malo propiris


salim se bit ce da je ovo sto phantom rekose!
fakin hondoholichar!!