Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: donuts  (Posjeta: 11213 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Yamaha_spy

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Novo ?i?e - Velika Gorica
  • Moj Skuter: Yamaha spy
Odg: donuts
« Odgovori #40 : 01 Ožujak, 2008, 14:41:04 »
Agil daj se ubij molim te. Sta ces ti rec. To ti koristis motor tako, ne znaci da i mi. To sto ima ekipe da su stunteri ne znace da se voze tak cim sjedne na motor. Meni je to vise kao hobi iako sam tehnicar za racunalstvo. Daj suti tko je opce reko da moras otvarat topic o stuntu. ofabraj si taj dio ekrana da ne vidis  :laughing3:
Yamaha-Spy

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: donuts
« Odgovori #41 : 01 Ožujak, 2008, 14:54:10 »
Ne slazem se sa Agilom! Stunt je sastavni deo voznje skutera, bilo to na prednjem ili zadnjem tocku, ili pak na oba! Svako se moze pohvaliti necim nocim sto je naucio, a to nije ruzno, i nije ruzno videti kojekakve vratolomije i ostale zezancije! Sta vise prija, nesvakidasnje je i neobicno! Ako tebi osobno smeta, ti ne moras pratiti taj deo foruma i citati postove! Postoji jos mnogo tema o drugim stvarima!
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: donuts
« Odgovori #42 : 01 Ožujak, 2008, 17:29:15 »
Poštovani moderatori...

mi, skuteraši, koji ispravno koristimo skuter za prijevoz od točke A do točke B, ili u najgorem slučaju kao picolovac, molimo da s ovog foruma izbacite članke o stuntu.....

Naime , njima je mjesto na nekom cirkuskom forumu, odnosno forumu o cirkusu, npr. www.moiraorfei.com/forum, zajedno s ženama od gume, brkatim ženama, dresiranim konjima i pudlicama.....

kakvi kotači smrti, donutsi...i ostale trice i kučine, nas smeta takva neodgovornost prema bubrezima (od skutera i onim mokraćnim ), kao i kršenje siguronosnih uvjeta vožnje ( ajde nek netko dokaže da je vožnja na zadnjem kotaču bez ruku sigurnija od vožnje po propisima !!!!

u kontroliranim uvjetima ( ambulantna kola, dežurni psihijatar, puno piljevine i zaštitna mreža ) još bi se takvo nešto moglo i dopustiti....

a šta ako neki mladac koji stunta ( i tako usmjerava testesteron dalje od podivljalih lojnica na licu ) uleti u kolonu djece koja se s izleta u prirodu vraća u dječiji vrtić....

Hočemo li svi mi biti krivi što smo ih podržali u njihovim ludorijama na ovom forumu...?????

dajte coviku nobela
...........1...........8...........7...........

Offline S.W.A.T.

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 658
  • Spol: Muški
  • *bFzd*Blacky
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: speed fight 2
Odg: donuts
« Odgovori #43 : 01 Ožujak, 2008, 22:49:30 »
a cujte...problem je to sta se nema di stunati...jer uvik sere pandurija...ja nikad nebi na cesti...radi svoje i tude sigurnosti...
al akd oden na parkiraliste ili PRAZNO igraliste za fuzbal onda mi dode pandurija i sere...pa di je tu logika??? :dontknow: :icon_scratch:
RAĐA SE ZVEJR ;)

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: donuts
« Odgovori #44 : 02 Ožujak, 2008, 07:40:11 »
ja se uopce ne slazem s agilom.dapace mislim da je takva taktika ispad 21. stoljeca.
maknite styling jer mislim da svi skuteri trebaju biti tvornicki lijepi,isto i tunning jer je sve kao serijala bolje,maknite i ostalo što se meni ne sviđa i eto ti forum u kur*u.

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: donuts
« Odgovori #45 : 02 Ožujak, 2008, 12:05:16 »
 :laughing1:  =   samo se šalim i smijem se vašim reakcijama

naravno, i ja se divim spretnosti i psihomotorici i mladosti i hrabrosti koja ti daje mogućnost da izvedeš na skuteru nešto što je za mene osobno neizvedivo.....

svima koji nisu razumijeli moj humor i našli se uvrijeđeni - izvinjavam se ( upišite u google - "dead parrot", ili, ako ne znate engleski "defemizam" )

kakobilo, malo ste pretjerali s vrijeđanjem početnika i dijeljenjem "banova", pa ste sami krivi što sam se umiješao....