Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: GENERIC XOR 50-Skidanje blokada  (Posjeta: 5579 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Odg: GENERIC XOR 50-Skidanje blokada
« Odgovori #20 : 11 Travanj, 2011, 13:19:22 »
Evo da se i ja uključim,da malo pomognem čovjeku iz vlastitog iskustva,a stečenog od vas koji znate,kupio sam kod Jureca set odblokiranu granu sa rolicama za 499kn(bačeno u vodu),motor neide više od 60km/h,bolje kupit polovan zx ili tt za tu lovu,to znam od majstora skuteraša sa foruma,a i od frenda koji je to stavio na crackera i njegov ide 75km/h,naravno to govorim kad su skinute blokade sa varia,sad kemijam dalje uz pomoć vas skuteraša,jer sam dosta naučio,(drugi remen,rolice,centralni feder,šustice,dizna veći broj,protočniji filter(red sponge),ispušni port isturpijat,da se izvuć iz njega ali i treba i novaca i vremena i znanja što je najbitnije,ako čovjek nezna bolje prepustiti majstorima sa foruma,jer tzv.registrirani serviseri su blagi užas,oderu te a nenaprave ništa.Što se tiče blokada kliže na nogarima po betonu kao što imbra12 kaže,ali u Motormania Velika Gorica kažu da imaju dva cdi-a,blokani i odblokani,pa sad ti vidi ja cdi nisam dirao,jer sam čitao i pisao po forumu,pa ima podijeljenih mišljenja.Ako sam šta krivo rekao ili koga (od majstora) uvrijedio,nije mi to bila namijera,unaprijed se ispričavam,samo želim pomoći,jer znam koliko sam dana i sati,proveo po forumu,te uz pomoć ljudi koji znaju i naučio dosta toga,hvala im na tome(pohvale).Evo link od motormaniahttp://www.motomike.eu/vertus/category/10300000000/vehicle/57828/?show=gallery

Offline imbra12

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Peugeot Jet Force
  • Moja Kaciga: Vemar
  • MojSetup: Serijski
  • MojSpuh: Serijski
Odg: GENERIC XOR 50-Skidanje blokada
« Odgovori #21 : 11 Travanj, 2011, 21:08:00 »
zanimljiv je ovaj cdi za 350 kn....budeš tri kupio taj cdI?

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: GENERIC XOR 50-Skidanje blokada
« Odgovori #22 : 12 Travanj, 2011, 00:33:13 »
s obzirom da u beta moto za lunu dodje 150kn, a decki s foruma mogu rijesit i neke popuste, zasto dat 3 puta vise novca za saku plastike?
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline ica

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Odg: GENERIC XOR 50-Skidanje blokada
« Odgovori #23 : 12 Travanj, 2011, 14:26:19 »
Ja trenutno pokušavam sa mehaničkim dijelovima,ali prvo mi je kupit auspuh zx polovan jer ako njega nestaviš nevrijedi ništa sa onim tvorničkim koji ima 5 kg,pogledaj po noći u ispuh,onu malu cijevčicu na ispuhu kako se sjaji koliko je užarena jel su plinovi prigušeni da neizlaze van,a samim tim i motor.