Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00  (Posjeta: 76642 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #240 : 09 Siječanj, 2012, 11:41:50 »
dancoo..evo ja sam od zovka kupil danas mi dosla reko je da nezna s kojeg je motora taj blatobran ja ga stavil i orginal mi pase sam moram nosace napravit a to opce nije tesko..jer vec ima rupe na plastika sam stavim lim i do kud i to to i pofarbam..trebas sam nabavit takav nekakav blatobran..i ja sam gledo tog za 60 eura j#bote skup je ko k**ra* i jos nejde prek cijelog kotaca...
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #241 : 09 Siječanj, 2012, 15:09:29 »
dancoo..evo ja sam od zovka kupil danas mi dosla reko je da nezna s kojeg je motora taj blatobran ja ga stavil i orginal mi pase sam moram nosace napravit a to opce nije tesko..jer vec ima rupe na plastika sam stavim lim i do kud i to to i pofarbam..trebas sam nabavit takav nekakav blatobran..i ja sam gledo tog za 60 eura j#bote skup je ko k**ra* i jos nejde prek cijelog kotaca...

Aj zakelji sliku, i daj saznaj sa kojeg je skutera, ni meni nije bitno kaj nema rupe, lako se to napravi...daj samo slikaj da vidim kak to izgleda :icon_thumright:

60€ je puno, puno previše za taj komad plastike.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #242 : 09 Siječanj, 2012, 15:11:01 »
dancoo..evo ja sam od zovka kupil danas mi dosla reko je da nezna s kojeg je motora taj blatobran ja ga stavil i orginal mi pase sam moram nosace napravit a to opce nije tesko..jer vec ima rupe na plastika sam stavim lim i do kud i to to i pofarbam..trebas sam nabavit takav nekakav blatobran..i ja sam gledo tog za 60 eura j#bote skup je ko k**ra* i jos nejde prek cijelog kotaca...

Aj zakelji sliku, i daj saznaj sa kojeg je skutera, ni meni nije bitno kaj nema rupe, lako se to napravi...daj samo slikaj da vidim kak to izgleda :icon_thumright:

60€ je puno, puno previše za taj komad plastike.
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Ridi77

  • Tržnica : (+15)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1309
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • Moja Kaciga: Airoh
  • MojSetup: Ne stane u rubriku :)
  • MojSpuh: Yasuni C16 City
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #243 : 09 Siječanj, 2012, 15:16:34 »
aha a pripaso sam na motor...moram samo odnest da mi posprica too..a neznam reko je da nezna od kojeg je motora a nis ne pise na blatoranu...imas kak mi stoji na skuteru u mojoj temi a sliku kak izgleda evo
http://imageshack.us/photo/my-images/651/img0049vsv.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/233/img0046vfd.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/576/img0047bq.jpg/
Da to sam i ja gledo...ima u scoter centru al preskupo je to..a ja sam ovo za 100 kuna slozil a i puno pomaze ovak mi sprica full kad nemam iza blatobrana orginalnog...
Yasuni C16 City, TP Due +, S6 HPC radilica, S6 Oversize variomat, S6 Oversize polutka, S6 remenica S6 Torque Control MKII, S6 bell R/T, Stage6 Double-Layer, S6 Oversize kevlar, Stage 6 Dellorto 21, Stage 6 Tassinari usis, S6 Vodena pumpa, TP cdi

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #244 : 09 Siječanj, 2012, 15:34:07 »
Imam ja taj sa Scooter Centra pukao na 2-3 mjesta bio kod mene na motoru 2 tjedna novi.
Uletilo nesta raspao se cijeli,treba ga napraviti a nemam volje uopce.
 :sad1: :sad1:

Imam ja blatobran od Kymca nekog zadnji trebalo bi ga mozda prepraviti da pase ali nemam slike!!!
 :icon_thumright:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
..
« Odgovori #245 : 09 Siječanj, 2012, 22:15:08 »
Msm da bi dobro legao zadnji blatobran od area 51. Msm da ga imam.

Offline pajo

  • ilegalac team
  • moderator
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3956
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #246 : 10 Siječanj, 2012, 00:00:42 »
od aprilije relly je meni bio zgodan dosta dugačak:
lovac u mutnom team

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #247 : 11 Siječanj, 2012, 22:49:28 »
Morete videti video u mojem projektu,

ono kaj me zanima je na samom kraju videa, malo se ćuje kak nekaj klopoće!

To kaj klopoće je kad se kotać lagano vrti su nove zadnje disk pločice. Sve sam ozračil kak treba, dobil natrag tvrdu ručku i koči kak spada, ali me jebe to kaj su labave te disk pločice, kao da imaju lufta 0.5mm, tek tolko da morem prstom pomicat gore dolje po disku, pa mm, kaj nebi klipić trebal to stisnut do diska pa da lagano struže, da mi ne klopoće tak.

Jer kad se vozim lagano u leru onda ćujem kak radi cin-cin-cin, svaki put kad se diskpločica digne i padne dole i tak ukrug.

Da se ne pišete da sam krivo složil, sve je složženo kak treba, samo eto klipić ne stiska u opuštenom stanju diskpločicu na disk. Nego je labavo :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Nije drugo nek me živcira, moram to nekak eliminirat :icon_scratch:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #248 : 11 Siječanj, 2012, 23:43:20 »
Lepo slozeno.. Volim taj pedantan rad  :icon_thumright:
Valja li cemu taj brzi gas?

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #249 : 11 Siječanj, 2012, 23:56:00 »
Dobar je brzi gas, ali ako zbilja nejdete na DRAG volan ili zbilja si ga ne zaželite ko ja onda ga nemojte kupovat(radi samog štelanja i zajebancije oko volana, barem je sjebano na aeroxu za druge ne znam :icon_thumright:).

Prvo sam se najebal s ručkom, tj još nije gotova, još se radi. Onda taj gas sad mora biti zakrenut zboog kantice sa uljem, jer smeta sajla, pa nemre biti onak ravno.

Treba, ga jedino podmazat dobro da još glatkije klizi.

Gas je zbilja kratak, sve je u zglobu, nemoraš sad ruku frkat ni niš, samo zglob i to je to. A doziranje je isto ko i na serijali, ak hoćeš malo gasa malo ga odvrneš i tak kak hoćeš, nije kak neki vele da ga nemreš dozirat.

Ali je full kratak...zbilja kratak i velim sve je u zglobu šake.

Nego me živcira glupa sajla, j****u stave 3 napinjača + kaj imaš 2 na karburatoru, znači imaš 5 NAPINJAČA a daju prekratku sajlu, tj sajla je duga sa bužirom, ali onaj dio koji ide u fergazer je skroz kratak, pa ga prvo na jedvite jade staviš u fergazer a onda skužim da mi je klipić dignut već na 1/3... i kaj sad, onda sam skinul jednu maticu sa napinjača fergazer onog vodića pod 90°...
    Velim, kaj nisu  onda mogli deti barem dužu sajlu kad ima tolko napinjača da se more napet, jer ja sad nemam kaj napinjat kad mi je sve napeto do kraja a svi napinjači odpušteni do kraja :BangHead: :BangHead:

Jebeno glupo. Ali dobro, gas je zakon, turiral sam ga samo 15 min iz gušta, e lovi gas ko nikad do sad...cima odma. Jedva čekam plastike...
« Zadnja izmjena: 11 Siječanj, 2012, 23:57:35 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #250 : 12 Siječanj, 2012, 01:20:48 »
sto se tice klapanja plocica, uzmi malo onaj bog sto ih drzi, sto izgleda kao slovo H, malo ga saviji po potrebi, namjesti, sve dok bude klapao, ne valja, moze i bolje
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #251 : 12 Siječanj, 2012, 01:25:34 »
koristio brzi gas sa 3-4 karburatora i nikad nikakvih problema, naštima se sve da radi ko sisa, dok sa serijskim o tom moš samo sanjat
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #252 : 12 Siječanj, 2012, 11:50:16 »
sto se tice klapanja plocica, uzmi malo onaj bog sto ih drzi, sto izgleda kao slovo H, malo ga saviji po potrebi, namjesti, sve dok bude klapao, ne valja, moze i bolje

Eeee, to te pitam, budem probal, mislil sam nekaj s tim radit, to je valjda ko neki napinjač ili graničnik, velim koči odlično i ručica mi je tvrda jedino me to klapnanje živcira.

@gumy

pa radi ko sisa ;D

ja imam 19mm karb, i ima onaj dugi feder u klipiću, a ta sajla koja je došla sa brzim gasom ima kratku sajlu na dijelu koji ulazi u karb, pa me to zato jebalo, moral sam jednu kontra maticu skinut na fergazeru da se klipić spusti do kraja, i sad je ko sisa kak ti veliš, jedino kaj nemam više kaj napinjat, jer i mikrometar napnem ler gas mi se diže. Klipić ide do kraja 100% gore.

Daj mi reci za kaj služe ona 3 utora u ručki, to isto za napinjanje sajle?
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #253 : 12 Siječanj, 2012, 15:01:59 »
moraš moći srediti da ti radi bez problema na bilo kojem karbu.

imaš na ručici 3 mjesta za podešavanje napetosti, imaš na pola sajle onaj navoj di moš španati, i na samim vodilicama koji sjedaju na karb možeš to poštimati tako da stvarno nemaš potrebe za ikakvim fuš metodama maticama i slično.
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #254 : 12 Siječanj, 2012, 16:54:47 »
ne, nisi me razmel, nije meni problem napeti sajlu, meni je problem popustit je, zato sam skinul onu maticu na čepu karburatora, ubiti to je kontra matica da kad se napne da se ne odvrće sama od sebe,

NIJE SAD BITNO, ona cjevčica pod 90° stupnjeva, nju sam odrezal tamo di ulazi u karburator za 1cm, i sad sve sjeda čak još imam viška malo sajle pa ju mogu napeti, nema fuš metode, nisam ja dobro okrenul u startu tu cijevčicu pa sam zato imal probleme...sad je sve kak treba biti :icon_thumright: gas je odličan i radi odlično, odaziv je super i gas lijepo klizi, u bužir sam još natočil malo ulja i ručku podmazal sa ltijevom masti da ne žulja.

Daj mi samo reci, koje sad ručke idu gore, standardne od aroxa fi 24mm...

Koje bi mi ručke preporučili, budem sad naručil prek webšopa kad ide nabava, more i sa SC-a i SA-a, samo da su mekane i da nisu glatke ko ove serijske...i da imaju nekaj žutog na sebi. Koja je dobra firma za ručke :dontknow:


E da kaj sam još htel pitati, kad spajam onu bijelu i crvenu žicu(sa stage6 ručke) na đek od anlasera, jel ima veze kak ih spojim, pošto su u đeku obe iste, tj plavo-bijele.

P.S.

i jel ovo dobro spojeno, jel ima veze koja ide kam?   Mislim da je dobro jer ova desna je oksidirala ko i desna na tanku pa sam po tome skužil koja je koja.
« Zadnja izmjena: 12 Siječanj, 2012, 16:59:36 danc00 »
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline Rox-Rab

  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5140
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rab
  • Moj Skuter: DrEvo 70c,Dell 19 BE
  • Moja Kaciga: MF Evo radilica
  • MojSetup: S6 Sport Pro vario,S6 R/T zvono,Malossi kevlar,Mf polutke
  • MojSpuh: Giannelli Rekord
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #255 : 12 Siječanj, 2012, 17:49:05 »
mislim da te zice za ulje nemaju veze kako s spojene jer sam ih spajao 15x svakako i uvijek je radilo a nemoguce je da 15x zaredom pogodis kako idu...
Dr-Evo 70ccm,Giannelli Rekord,Mf Evo radilica,Dell 19 BE,S6 R/T zvono,Malossi Kevlar remen,S6 Sport Pro variomat,S6 LCD pokazivač goriva,Mf linearna polutka

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #256 : 12 Siječanj, 2012, 18:46:23 »
mislim da te zice za ulje nemaju veze kako s spojene jer sam ih spajao 15x svakako i uvijek je radilo a nemoguce je da 15x zaredom pogodis kako idu...
Nema veze kako spajas!!!
Ako ima onda sam ja svoje 100 puta dobro spojio!!!
 :toothy10: :toothy10:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #257 : 12 Siječanj, 2012, 23:13:23 »
Haha  :icon_thumright:

a ove za anlaser :icon_scratch: :icon_scratch:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #258 : 29 Siječanj, 2012, 13:19:39 »
tko ti je farbal plastike onda?

Offline danc00

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3028
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krapinske T.
  • Moj Skuter: ZX-6R
  • Moja Kaciga: Airoh Pit-OneX
  • MojSetup: XD
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Aerox 46 (BASE -->MIDRACE) : danc00
« Odgovori #259 : 29 Siječanj, 2012, 13:25:04 »
A niko s foruma, prijatel iz Konjščine :icon_thumright: Mislim on je baš lakirer po zanimanju, hehe kad je videl kakve sam mu dal plastike ove kaj sam ja prije farbal samo se je smijal :laughing7: jebiga ima istrenirano oko i vidi svaku pikicu, jebiga čovek ima alat i zananje .

Sad ak ga oderem negde ili mi se skuter prehiti ili nedaj Bog padne plakal se bum od jada, jer sad je ljepši nego kad sam ga nvog kupil majke mi, ljepša je kombinacija a i nema ni jedne naljepnice...kad sam kupoval boju ovaj u dučanu mi je preporučil malo grublje zrno aluminija radi boljeg efekta!



Kaj veliš, u vezi naljepnica...ja sam mislil samo nabacit gore YAMAHA i 46...i možda THE DOCTOR...neke druge zmajčeke i crte i slično kak je prije bilo ne mislim ljepit...e da i GO!!!!! mora ići gore :notworthy:
2006.-2012.Yamaha Aerox 46, by danc00
2012.-2013 Gilera Runner VXR
2013- Kawasaki 636