Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Peogeot speedfight 2  (Posjeta: 10554 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gogo1987

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Peogeot speedfight 2
« : 02 Studeni, 2010, 18:04:09 »
Poštovanje svim korisnicima ovog foruma..ja sam sad se tek registrirao i imam problem oko peugeot speedfight 2 50ccm. Naime mojem skuteru treba nova radilica, novi klip , cilidar i vjerojatno i ostali djelovi koji još nisu definirani.. a od frenda sam nabavio komplet mašinu od gillere runner 50ccm.. pa me zanima ako koji dijelovi pašu na moj peugeot.. nisam baš upoznat s time.. pa vas molim za pomoć.. Zahvaljujem se na odgovorima..

Offline josip_93

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Gilera
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: vxr 200
  • Moja Kaciga: Grex,iXS
  • MojSpuh: Serdarevič
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #1 : 02 Studeni, 2010, 18:08:39 »
od piaggio masine na masinu od peugeota nisat ti nepase al bas nista  :nono:

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #2 : 02 Studeni, 2010, 18:10:17 »
nista ti ne pase to su dve razlicite stvari..koji imas problem napisi pa ce ti ljudi rec  :icon_thumright:

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #3 : 02 Studeni, 2010, 18:11:34 »
Najbolje ti je ako je gilerina masina kompletna prisarafit je na ramu, malo ce biti ukoso, ali ce bar skuter vozit :hello:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #4 : 02 Studeni, 2010, 18:13:18 »
potvrdit cu, ne pase ti nista. peugeot je totalno zaseban motor od drugih i sve je napravljeno interno u peugeotu, nista nije dijeljeno sa drugim proizvođacima od tih dijelova koji tebi trebaju. mozda se neke stvari mogu pripasat od samog skutera ali nista od tih dijelova motora sto si nabrojio...

Offline josip_93

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Gilera
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: vxr 200
  • Moja Kaciga: Grex,iXS
  • MojSpuh: Serdarevič
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #5 : 02 Studeni, 2010, 18:14:35 »
dobro ti je reko luna500rr samo sto bi moro pravit nosace  :glasses9:

Offline marin18

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1302
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RIJEKA
  • Moj Skuter: Gilera Runner SP
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Polini Alu 70
  • MojSpuh: Yasuni c16 city
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #6 : 02 Studeni, 2010, 18:21:05 »
ako ti se da kemijat oko nosaca da stavis tu masinu od frenda to bi bilo super ipak je to piaggio koji je puno bolji od peugeota i za serijalu i za tuning  :icon_thumright:

Offline gogo1987

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 6
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #7 : 02 Studeni, 2010, 18:24:52 »
pa s obzirom da sam tu mašinu od gillere dobio badava.. a vozim inace peugeot speedfight 2 koji je u dost lošem stanju.. napravio s njim 30 000 km mjenjao sam samo klip i cilindar na 15 000 km i 3 put rolice i vodilice pa sad vjerojatno opet moram mjenjat sve... a trebam i mjenjat armortizere i radilicu i prvu vilicu.. pa me to zanimalo dal bi mogalo uzeti od gillere klip radilicu i cilindar.. a sad vidim da ne mogu.. šta mi vi savjertujete?? kak da jeftino prođem??

Offline josip_93

  • Tržnica : (+10)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 879
  • Gilera
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: vxr 200
  • Moja Kaciga: Grex,iXS
  • MojSpuh: Serdarevič
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #8 : 02 Studeni, 2010, 18:27:07 »
ja da sam natvom mjestu samo bi satvio ovu masinu od gilere na peugeota i to je to :dontknow:

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #9 : 02 Studeni, 2010, 18:31:56 »
 :laughing9: da i ja bi da mi je do srafanja po skuteru cijelo vrijeme. ta rjesenja ne idu. ovisi sto ti hoces, skuter da ti sluzi ili da provodis dane sa gedorama i smisljanjem rjesenja za pripasavanje.

ja ti savjetujem da kupis polovne dijelove za speedfighta, koliko ljudi tu prodaje na trznici na forumu serijske dijelove za njega za male pare. mozes i negdje drugdje, nije bitno. moze se proc jeftino. nikad to nece bit to jer to su sasvim drukciji skuteri.

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #10 : 02 Studeni, 2010, 18:39:19 »
Ja ti kazem da vratis u serijalu sve.I da se vozis kao covijek a ono drugo radi ako volis stalno dr#at% po motoru nesta i sto ovaj ispred mene kaze to nikad vise nece biti to.A te neke prepirke Piaggio je bolji od Peugeota itd. to objesi macku pod rep.Sve zavisi kolko se brines o motoru i kako ga vozis.
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #11 : 02 Studeni, 2010, 18:47:26 »
pase pase biseri moji pase ti kvacilo i federi njanja uber kuler majstori odite rastavit pa onda kenjajte

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #12 : 02 Studeni, 2010, 18:51:35 »
pase pase biseri moji pase ti kvacilo i federi njanja uber kuler majstori odite rastavit pa onda kenjajte

a njemu treba...? procitaj prvi post.  :dontknow:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #13 : 02 Studeni, 2010, 18:57:46 »
a sto se tice pia masine na peugeot np ja sam stavio masinu od sr 150 na nosac slican serijskom samo duzi i bilo je sve ok dovoljno je iskopirat nosac kao serijski samo malo siri i duzi od serijsko cini mi se oko 10 cm ili manje i rjesili ste problem.ako netko treba nek se javi pravim za sitne pare super izgledaju i naravno cvrsti su ja sam ganjo po polju sktuer s tom masinom i nisa mu nije..sto se tice vibracija mogu reci da su super rjesene onaj centralni selen sa serijale je strava .da nebi bilo bisera aaa ovo fakat vibrira ko hiltika i tako .

evo ovak je to izgledalo


Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #14 : 02 Studeni, 2010, 18:58:56 »
pase pase biseri moji pase ti kvacilo i federi njanja uber kuler majstori odite rastavit pa onda kenjajte
Uber kuler majstore otkrio si Ameriku,nemoras tudje znanje podcijenjivat.Ako ti znas neke stvari ima puno njih koji su dosli vamo na forum da bi neke stvari saznali i naucili.I prije svega toga se druzili.Stoga brate ne ser... :nono: :nono: :nono:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #15 : 02 Studeni, 2010, 19:07:38 »
ma sve se da ali... njegovi uvjeti su pretpostavljam da to ide i da ga ne kosta zivaca, vremena i novaca. al kad se krene prepravljat nikad kraja. to sam ja sa autima dozivio. sve izgleda jednostavno kad razmisljas al kad krenes... on je rekao da nije bas upoznat s tim, pa ko ce mu to napravit da ga izađu male pare.

on misli da ce proc jeftinije jer je dobio masinu vec ali ispast ce ga skuplje nego da kupi original dijelove zbog prepravki, uvijek ispadne. ja glasam za original uvijek ili dijelove predviđene za njegov skuter bili to kit-evi ili bilo koji aftermarket dio koji pase na njegov skuter.  :dontknow:

Offline B.E.R.O.

  • Forumski Ginekolog
  • Tržnica : (+13)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3913
  • Spol: Muški
  • Ja ne patim od ludila,ja uzivam u njemu!!!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Žoope SPEEDFIGHTeR
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #16 : 02 Studeni, 2010, 19:10:22 »
ma sve se da ali... njegovi uvjeti su pretpostavljam da to ide i da ga ne kosta zivaca, vremena i novaca. al kad se krene prepravljat nikad kraja. to sam ja sa autima dozivio. sve izgleda jednostavno kad razmisljas al kad krenes... on je rekao da nije bas upoznat s tim, pa ko ce mu to napravit da ga izađu male pare.

on misli da ce proc jeftinije jer je dobio masinu vec ali ispast ce ga skuplje nego da kupi original dijelove zbog prepravki, uvijek ispadne. ja glasam za original uvijek ili dijelove predviđene za njegov skuter bili to kit-evi ili bilo koji aftermarket dio koji pase na njegov skuter.  :dontknow:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Nek se zna da na ovom forumu njegujemo zdravu mušku seksualnost ...!!!

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #17 : 02 Studeni, 2010, 19:19:37 »
gle ovaj oglas...

http://www.mojskuter.com/forum/index.php/topic,41731.msg604034/boardseen.html#new

uzmes sto ti treba i miran si i to ispod cijene.

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #18 : 02 Studeni, 2010, 19:25:36 »
potvrdit cu, ne pase ti nista. peugeot je totalno zaseban motor od drugih i sve je napravljeno interno u peugeotu, nista nije dijeljeno sa drugim proizvođacima od tih dijelova koji tebi trebaju. mozda se neke stvari mogu pripasat od samog skutera ali nista od tih dijelova motora sto si nabrojio...

SF2 masina je cista kopija honde, s honde pase pola djelova, od namotaja do usisa...
SF3 je druga stvar ali je gori od SF2 je ga rade kinezi...

A te neke prepirke Piaggio je bolji od Peugeota itd. to objesi macku pod rep.Sve zavisi kolko se brines o motoru i kako ga vozis.

I luna serijala je zaista dugotrajan i stedljiv skut al neide qurca, piaggio ima i brzinu i solidnu potrosnju i dugotrajnost, pezo trosi ko smuk, ide ko kinez a lutrija je naci skut kojem nece prdnit lezajevi, remen, rolice nakon 10tkm, a piaggio 99god negubi preformanse nakon godina drkanja...

Prisarafi masinu, vilice i kotace od gilere i vozi bez razmisljanja, kineze, pezoe i morinije zaobidji...

Offline sqt_driver

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 344
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Peogeot speedfight 2
« Odgovori #19 : 02 Studeni, 2010, 19:38:37 »
mislim da je vecina fulala poantu njegovog pitanja, a to je kako da prođe jeftino. te fore vilice, kotace od runnera, stavi masinu gore jer je bolja za tuning... mislim, nemam komentara. ja vozim pezoa vec 21 000 km i sad sam svojom voljom napravio generalku, nikakvih problema s njim, nikad me nije ostavio na cesti, nikakvi lezajevi nikakve gluposti. osim nekih slabijih tocaka koje ima svako vozilo bez obzira na proizvođaca i cinjenice da sam ja picajzla pa mora sve bit 100% funkcionalno nikakvih kvarova.


uglavnom misljenja su iznesena pa nek decko odluci...  :hello: