Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sportcity, motor se guši i troši 7L?  (Posjeta: 6566 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline scary

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovača
  • Moj Skuter: Gilera runner 50sp
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSpuh: Giannelli Extra
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #40 : 07 Listopad, 2010, 20:05:05 »
ak u auto salonima dobiju do 500kn max po prodanom autu od vrijednosti 20000€, kaj on može dobiti 150kn max.

da bas... na akcijama se cijene spustaju po 10kkn i vise, kad kupujes auto mozes se uvijek cjenkat i spustit za koju 1000kn (za toyotu auris nedavno u salonu tak spustena cijena za 1500kn i dobio nove gumene podmetace), da imaju zaradu od 500kn nema teorije da bi ti lipu spustili..

Online 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15008
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #41 : 07 Listopad, 2010, 20:05:12 »
od čeg bu zaradil plaću?? od prodaje skutera......za svaki prodani dobije smiješnu cifru.....

A pazi ovo...
Ja sam motor platio 56600kn, a zarada na njemu je ispod 5000kn, a koliko se takvih motora godisnje proda? Malo, vrlo malo.. Tako da ovi koji prodaju skutere zarade puuuuuuuuuuuuuno vise od prodaje. Pogotovo zato jer prodaju desetke puta vise skutera nego sto se motora proda...


Ali prodavaci motora racunaju na servis koji je puno skuplji od servisa skutera dok prodavatelji skutera zaradu traze u prodaji
« Zadnja izmjena: 07 Listopad, 2010, 20:06:45 3alfa3 »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #42 : 07 Listopad, 2010, 20:07:48 »
Meni su isto nudili taj plavi feder kao ovaj orginalni ti je premekani, nisam popušil :nono: :nono:
plavi je mekši od serijskog i predviđen da radi sa speedcontrolom a ne serijskim variom..

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #43 : 07 Listopad, 2010, 22:00:54 »
E sad sam isprobo voziti......... ide odlično :headbang:..........ubrzanje odlično bez rupe, :frajer: ko iz dućana samo puuunoooo brže, stajo je jedno sat i pol, i kad sam upalio i krenuo možda je zacukao na 10 sec i to je to, što je sasvim normalno(vani je već ispod 10'C)...........sve odlično ;D. Jedino kaj je krajnja isto 70km/h, a osjeti se po motoru i zvuku auspuha da bi mogo još brže.

Sve u svemu: Ivane care :notworthy: :notworthy: :notworthy:

RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #44 : 07 Listopad, 2010, 22:05:59 »
da bas... na akcijama se cijene spustaju po 10kkn i vise, kad kupujes auto mozes se uvijek cjenkat i spustit za koju 1000kn (za toyotu auris nedavno u salonu tak spustena cijena za 1500kn i dobio nove gumene podmetace), da imaju zaradu od 500kn nema teorije da bi ti lipu spustili..

To se odnosilo na prodajne predstavnike-znači na osobu koja je prodala auto ili motor, znači bonus na njegovu plaću
To se ne odnosi na zastupnike-koncesionare i vlasnike tih tvrtki  koji imaju cca oko 15-20% po prodanom autu, što isto nije baš tak kak vi mislite.....to znam iz pouzdanih izvora.
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©

Offline scary

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 53
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovača
  • Moj Skuter: Gilera runner 50sp
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSpuh: Giannelli Extra
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #45 : 07 Listopad, 2010, 23:09:47 »
po tvome sam ja razumio da autokuca zaradi 500kn po prodanom autu, po ovome sto sad pises ispada da prodavac zaradi ekstra 500kn na placu po prodanom autu sto je podosta..

Offline CoK

  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5259
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ...forum je prešel
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #46 : 07 Listopad, 2010, 23:22:23 »
U danasnje vrijeme oni *urca prodaju a isto to i zarade

prodavaci skutera ne dobivaju proviziju, on mora zaradit svoju placu a to je puno skutera za prodati, jako puno
Kolicina gluposti na ovom forumu je nemjerljiva, postedite me i bannajte zauvjek!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #47 : 07 Listopad, 2010, 23:47:22 »
E sad sam isprobo voziti......... ide odlično :headbang:..........ubrzanje odlično bez rupe, :frajer: ko iz dućana samo puuunoooo brže, stajo je jedno sat i pol, i kad sam upalio i krenuo možda je zacukao na 10 sec i to je to, što je sasvim normalno(vani je već ispod 10'C)...........sve odlično ;D. Jedino kaj je krajnja isto 70km/h, a osjeti se po motoru i zvuku auspuha da bi mogo još brže.

Sve u svemu: Ivane care :notworthy: :notworthy: :notworthy:


kratka je getriba a skuter je težak 100+kg, sa spuhom bi realno mogao ić 80km/h sa lakšim vozačem i niz vjetar

Offline maminjo

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 675
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Sportcity 2T
  • Moja Kaciga: HJC & Vemar
  • MojSetup: Dr.Evo 70ccm
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: Sportcity, motor se guši i troši 7L?
« Odgovori #48 : 08 Listopad, 2010, 08:17:04 »
po tvome sam ja razumio da autokuca zaradi 500kn po prodanom autu, po ovome sto sad pises ispada da prodavac zaradi ekstra 500kn na placu po prodanom autu sto je podosta..

Vidim da nisi razumio....auto kuća zaradi 15-20% po prodanom autu....što na 20000€ iznosi cca 3500€, a sami prodavač koji je to uspio prodati dobije cca 500kn (prodaš auto od 150.000kn dobiš bonus 500kn,smiješno), a naravno fiksna im je plaća uz to smiješna...a koliko se danas auti uopće prodaje bez obzira na popust i akcije..........slabo za popoizditi........

Uostalom dobro ti govori Cok
U danasnje vrijeme oni *urca prodaju a isto to i zarade

prodavaci skutera ne dobivaju proviziju, on mora zaradit svoju placu a to je puno skutera za prodati, jako puno

Čovjek radi u moto salonu pa nek ti veli
« Zadnja izmjena: 08 Listopad, 2010, 12:39:31 maminjo »
RESPECT@MALOSSI & POLINI Copyright ©