Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rep na Sf  (Posjeta: 3639 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Rep na Sf
« : 15 Listopad, 2007, 20:02:02 »
Evo ovako imam jedno pitanje,naime ona plastika gdje se stavlja registracija i gdje su sa strane dva zmigavca to bi digao pa jel zna netko kako ili jel to netko vec radio?? ja sam primjetio da sa strane unutra imaju kao neka dva sarafa pa jel njih samo treba odviti?

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #1 : 15 Listopad, 2007, 21:16:18 »
ima ti 5 šarafa . sad nemam sliku da ti objasnim di ali uglavnom jedan ti je povise registracije i po dva sa svake strane. Da bi to skinuo moras skinuti i zadnji kraj tj. onu plastiku što ti drzi štop svijetlo i onda je lako. I jos kad to odvidas moras plastiku povuci na onu stranu di je auspuh zato jer je uglavljena tamo povise gume blizu svjecice .... 

EDIT: evo mozda i ovdje skuzis ... ovo crveno su vide i tako imas s obe strane ..... a ovo zuto moras rjesit na neko drugo mjesto ako mislis stavljat undertail jer viri vanka a to ces i sam vidjeti ... uglavnom kad gledas zadnji kraj samo bez te plastike di je registracija ostane ti velika rupa ....
« Zadnja izmjena: 15 Listopad, 2007, 21:42:58 n0n4m3 »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #2 : 15 Listopad, 2007, 21:22:31 »
pogledaj malo ovdje kako to izgleda




Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #3 : 15 Listopad, 2007, 21:47:33 »
ja sam isto pokusavao da skinem,ali na toj plastici iznad svjetla imaju ko neki plasticni sarafi koji ih drze da se ne razdvoje,pa se bojim da ne razvalim to

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #4 : 15 Listopad, 2007, 21:49:07 »
ja sam isto pokusavao da skinem,ali na toj plastici iznad svjetla imaju ko neki plasticni sarafi koji ih drze da se ne razdvoje,pa se bojim da ne razvalim to
di su ti sarafi,ja znam da im asamo jedan i taj je na drugom mjestu,nemas sta razvalit,samo polako skidaj

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #5 : 15 Listopad, 2007, 21:51:25 »
iznad stop svjetla gdje se spajaju plastike,a jeli tesko skinuti onu gdje ima brava,odnosno kako se skida??

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #6 : 15 Listopad, 2007, 21:53:28 »
ima ti 5 šarafa . sad nemam sliku da ti objasnim di ali uglavnom jedan ti je povise registracije i po dva sa svake strane. Da bi to skinuo moras skinuti i zadnji kraj tj. onu plastiku što ti drzi štop svijetlo i onda je lako. I jos kad to odvidas moras plastiku povuci na onu stranu di je auspuh zato jer je uglavljena tamo povise gume blizu svjecice .... 

EDIT: evo mozda i ovdje skuzis ... ovo crveno su vide i tako imas s obe strane ..... a ovo zuto moras rjesit na neko drugo mjesto ako mislis stavljat undertail jer viri vanka a to ces i sam vidjeti ... uglavnom kad gledas zadnji kraj samo bez te plastike di je registracija ostane ti velika rupa ....
ovo zuto zaokruzeno  ti je bobina,a crveno ti je mjesto gdje je pricvrscen blatobran

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #7 : 15 Listopad, 2007, 21:54:28 »
iznad stop svjetla gdje se spajaju plastike,a jeli tesko skinuti onu gdje ima brava,odnosno kako se skida??
ma ona se ne razdvaja nego se cijela skida van,a sajlu bravice samo otkacis

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #8 : 15 Listopad, 2007, 21:57:03 »
ok,hvala na pomoci     :icon_thumright:

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #9 : 15 Listopad, 2007, 22:18:51 »
za oni zadnji kraj tj. što pokriva cijeli rezervar i sto drzi štop svijetlo ... on je spojen i ne odvaja se nego se u komadu povuce put nazad a za njega skinuti imate dvije vide ispod sica te sa strane na svakoj po dvije .... a za sajlu ... kao i na bicikli ili di vec sve ima samo skinete ... i pazite da vam se ne povuce pa ne odvoji na drugoj strani ... nemojte je gurati put brave (mislim tamo ispod sica, a di je plastika se bez problema skida i vrati)... i kad ste odvidali tih 6 vida + plus ona jedna povise tablice samo ga povucete nazad i ostaju vam 4 vide za blatobran ...

a mene zanima kako mislite izvesti undertail ..... i obavezno koja slika da vidin kako to ispada ....

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #10 : 15 Listopad, 2007, 22:32:38 »
ja si mislim kupiti original,koce njega praviti kod kuce samo zivce gubiti

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #11 : 15 Listopad, 2007, 22:47:00 »
mislis narucivati sa scooter-centra ili tako .... ili ima i negdje kod nas za uzet ? ako mislis narucivati ...heh .... naruci i meni pa cemo se dogovoriti .... meni je ovaj predobar http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=9196&cPath=4_22_242_3218

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #12 : 15 Listopad, 2007, 22:51:43 »
taj ti je 90 eura + postarina izade puno,nevjerujem da ima kod nas to za kupiti,neznam mozda i ima a ja neznam      :dontknow:

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #13 : 15 Listopad, 2007, 23:02:18 »
ili skombinireti ovaj undertail i ovo štop svijetlo sa žmigavcima .... da ne bušiš undertail ili plastiku da bi stavio žmigavce.
undertail http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=7424&cPath=4_22_242_3217
štop sa žmigavcima http://scooter-center.com/catalog/product_info.php?products_id=11100&cPath=4_22_242_3217
ispadne oko 90eura

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #14 : 16 Listopad, 2007, 11:04:16 »
ima ti 5 šarafa . sad nemam sliku da ti objasnim di ali uglavnom jedan ti je povise registracije i po dva sa svake strane. Da bi to skinuo moras skinuti i zadnji kraj tj. onu plastiku što ti drzi štop svijetlo i onda je lako. I jos kad to odvidas moras plastiku povuci na onu stranu di je auspuh zato jer je uglavljena tamo povise gume blizu svjecice .... 

EDIT: evo mozda i ovdje skuzis ... ovo crveno su vide i tako imas s obe strane ..... a ovo zuto moras rjesit na neko drugo mjesto ako mislis stavljat undertail jer viri vanka a to ces i sam vidjeti ... uglavnom kad gledas zadnji kraj samo bez te plastike di je registracija ostane ti velika rupa ....
E da to sam skuzio da ce mi ostati kao neka rupa kad bi dignuo tu plastiku pa onda nisam siguran bili je dizao zbog toga...ili se to moze nekako rijesiti? a moze li se ona nekako spustidi dolje jer sam u nekih vidio da im je registracija unutar,ono kao da su tu plastiku savili prema nazad...

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #15 : 16 Listopad, 2007, 12:45:10 »
mislis da ima je registracija uvucena ? ne virujen da su plastiku tj. blatobran krivili. a mozes skinuti i vidjeti kako izgleda pa ubacit koju plastiku ili neki tanki lim ili plexiglas .... probaj nesto . ili mozes kad skines plastiku odrezati onaj dio di je registracija , a ovo di su žmigavci mozes ostaviti ili i to odrezati .... meni su to ne svida ali vidio sam da su neki tako radili

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #16 : 16 Listopad, 2007, 19:38:22 »
evo skinuo sam registraciju cijelu i ne izgleda tako lose samo sto ima dolje rupu i ima lufta u stop svijetlu....i tu se stavi kao neki undetail i prode kitom ili kako vec pa kako li se to pravi ili imali se igdje kupit kod nas?

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #17 : 16 Listopad, 2007, 19:46:37 »
ja mislim da kod nas nema to za kupiti,narucis  si iz vana     

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #18 : 16 Listopad, 2007, 19:53:24 »
SF2osk ti je radio undertail za speedfighta pa potrazi !
vozi idiote vozi !!!!!

Offline Emperor

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rep na Sf
« Odgovori #19 : 16 Listopad, 2007, 20:51:55 »
SF2osk ti je radio undertail za speedfighta pa potrazi !
A odakle je taj lik? imas njegov msn?