Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Piaggio NRG 180  (Posjeta: 111133 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #520 : 30 Kolovoz, 2012, 16:49:10 »
Stigla BGM 55 radilica,distancer 2mm i 5mm,lezajevi,iglicasti,brezoni duzi,aerox felga,zadnji pleteni lajtung i poklopci farova

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #521 : 30 Kolovoz, 2012, 23:52:59 »
sad ti ne gine turpijanje cilindra.....čemu 55?

Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #522 : 31 Kolovoz, 2012, 00:03:38 »
sad ti ne gine turpijanje cilindra.....čemu 55?
A razmisljao sam 52 uzet novu i povratit pdv a nemam zivaca da se drkam s tim a i ova me izasla veoma povoljno tako da nema veze..
Spusticu kanale za tih par mm sto treba i to e to,samo da nadjem dovoljno dug nastavak
Ima l' svrhe na ovom setupu skinut 2mm s vrha cilindra?

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #523 : 31 Kolovoz, 2012, 00:14:15 »
nebi se štel mešat kad je u pitanju 55,ja sam uzo 54 sa normalnom klipnjačom....pa ni sam neznam kaj bi bilo najbolje napravit....
55 sa 110 klipnjačom je još veće zlo....  :toothy3:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #524 : 31 Kolovoz, 2012, 00:17:09 »
nebi se štel mešat kad je u pitanju 55,ja sam uzo 54 sa normalnom klipnjačom....pa ni sam neznam kaj bi bilo najbolje napravit....
55 sa 110 klipnjačom je još veće zlo....  :toothy3:
U kojem smislu?

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #525 : 31 Kolovoz, 2012, 00:23:44 »
u smislu da je previše zajebancije da se to složi tak da si ti izvuko sve kaj ta radilica nudi,znači maximum.....jer ak ne složiš kak spada isti setup sa 52 radilicom će te namazat!

visina tajminga,širit kanale,možda i kut paljenja drugi...sve je to sex bez ku*ca!  :dontknow:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #526 : 31 Kolovoz, 2012, 00:48:12 »
u smislu da je previše zajebancije da se to složi tak da si ti izvuko sve kaj ta radilica nudi,znači maximum.....jer ak ne složiš kak spada isti setup sa 52 radilicom će te namazat!

visina tajminga,širit kanale,možda i kut paljenja drugi...sve je to sex bez ku*ca!  :dontknow:
Ma joj malen sam,ne rastem nigdje...probao sam ga u dvoristu sa serijskom radilicom,serijskim rolnicama,nenastelanim karburatoro,serijskim variomatom i s takvim setupom sam se rasipao..pa ti gledaj kol'ko me to brine naravno potrudicu se da to slozim
A i jednostavnije da se ne zajebavam,mogu kupit vec prilagodjen cilindar,isturpijan
« Zadnja izmjena: 31 Kolovoz, 2012, 01:00:33 dugi13 »

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #527 : 31 Kolovoz, 2012, 22:52:57 »
Bas extra dan,povarim vanjske ruke,sve zavrsim krenem slagat skuter ker mi podere novu twin air gljivu,posle zablokira mi se gas uletim u ruze i kao slag vibrira u picku materinu,sto je najgore ne samo kad kvacilo hvata i otpusta nego konstantno :confused5:

Offline skipper_2t

  • Tržnica : (+18)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 911
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Baotian 180 2t
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #528 : 31 Kolovoz, 2012, 23:15:41 »
neznan sta bi ti reka osim hahahahahahah

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #529 : 01 Rujan, 2012, 00:40:04 »
neznan sta bi ti reka osim hahahahahahah
Klackalica je pretegnuta,to sam tek sad primjetio i nije pod uglom(nije savijena kao koljeno nego opruzena)
sutra cu sve opet prekontrolisat ako opet bude srao jebiga goni sve u k**ra*

Offline Josip

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
  • nikad ništa ne dovršim... ali radim na tome
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Seget D.
  • Moj Skuter: aerox nrg zip srr sp
  • Moja Kaciga: OGK FF3
  • MojSetup: dr evo, MF racing, due, s6r, mhr replica, mhr, team1
  • MojSpuh: c21,nardo,pro replica,tea
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #530 : 01 Rujan, 2012, 09:53:01 »
neznan sta bi ti reka osim hahahahahahah
Klackalica je pretegnuta,to sam tek sad primjetio i nije pod uglom(nije savijena kao koljeno nego opruzena)
sutra cu sve opet prekontrolisat ako opet bude srao jebiga goni sve u k**ra*

zao mi je sta je tako, ali vi nadobudni deckici uzmete 70 base, i i za toga odma 180 stoker, bilo je jos tih koji su isli slagat stoker pa nije bas islo kako se zamislilo

treba tu puno iskustva i znanja, i sto ti je males rekao ima da te namaze svaka dobro postelana 52-ojka, jer bez da si preradio cilindar to ce ic cak i slabije nego ovako

nekad treba poslusat i iskusnije koji su to vec probali  :icon_thumright:

cilindar koji je slozen za 55, da donekle valja neces kod nas nac nikad, pa ni tad  :icon_thumright:

sad malo nemoj radit nista oko mehanike, uhvati se plastika i stylinga, pa nastavi za neko vrijeme  :icon_tongue:

Offline MALES SR180r

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1960
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: zx6r '07
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #531 : 01 Rujan, 2012, 10:56:35 »
Bas extra dan,povarim vanjske ruke,sve zavrsim krenem slagat skuter ker mi podere novu twin air gljivu,posle zablokira mi se gas uletim u ruze i kao slag vibrira u picku materinu,sto je najgore ne samo kad kvacilo hvata i otpusta nego konstantno :confused5:

pas ti je sve reko,da ju nije on pojeo tebe bi pojeli susjedi kad bi svaku večer dolazio doma!  :klopa:

ti si jedan od onih šta dvaput sjednu na motor a triput padnu...  :opatuppp:

                                                         :icon_biggrin:
Volio bi' posijati dulum marihuane,cugat' neku brlju što je stigla iz Tijuane,
volio bi' da je para više nego manje i da svaki dan za ručak mezim sushi, jedem janje...

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #532 : 01 Rujan, 2012, 13:02:47 »
jooj miki nemj pisat takve postove na kraju cu jos i odustat od 180-tke  :S

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #533 : 01 Rujan, 2012, 13:18:04 »
miki, vibracije su zakon, ako volan ne trese tako da ne mislis da vozis 2t kross , onda to nije to  ;D
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #534 : 01 Rujan, 2012, 13:26:57 »
šta mislite da je to samo našarafiti i gas?

treba puno puno volje da se to sve složi da valja i da jebe mame, pogotovo sa stroker radilicom

ovo mi je četvrta godina da imam 180, a došao sam na: treći blok, 4 x sređivanje cilindra i klipa, četiri karburatora, usisa i prirubnica sam promjenio neznam ni sam kolko, 3 glave, dva variomata, itd itd. a što se ostalih stvari tiče da ne pričam, pločice prednje i zadnje svakih mjesec dana, sitnica ova sitnica ona i tako u nedogled, razlike u valjčićima su po 0.1-0.2 jer s 10.5 skuter leti, s 10.7 neide nigdje
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline fleky911

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1360
  • Spol: Muški
  • ok?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Aerox 180
  • Moja Kaciga: Premier Monza
  • MojSetup: hell of BB has come ;)
  • MojSpuh: Fabrizi
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #535 : 01 Rujan, 2012, 13:43:57 »
alii gami tvoj jebe mame jer je do bola sreden a gledajuci po tvom roxu najvise sta ce nasi jebat je jeza u leda :D



Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #536 : 01 Rujan, 2012, 14:36:02 »
neznan sta bi ti reka osim hahahahahahah
Klackalica je pretegnuta,to sam tek sad primjetio i nije pod uglom(nije savijena kao koljeno nego opruzena)
sutra cu sve opet prekontrolisat ako opet bude srao jebiga goni sve u k**ra*

zao mi je sta je tako, ali vi nadobudni deckici uzmete 70 base, i i za toga odma 180 stoker, bilo je jos tih koji su isli slagat stoker pa nije bas islo kako se zamislilo

treba tu puno iskustva i znanja, i sto ti je males rekao ima da te namaze svaka dobro postelana 52-ojka, jer bez da si preradio cilindar to ce ic cak i slabije nego ovako

nekad treba poslusat i iskusnije koji su to vec probali  :icon_thumright:

cilindar koji je slozen za 55, da donekle valja neces kod nas nac nikad, pa ni tad  :icon_thumright:

sad malo nemoj radit nista oko mehanike, uhvati se plastika i stylinga, pa nastavi za neko vrijeme  :icon_tongue:
Jebiga sta da kazem za radilicu,zajeb'o sam se sta cu sad,nije mi uopste palo napamet da je toliko komplikovano haj sta sad,slozit kako znam i gotovo :)
Ionako ne kontam sta ste se svi toliko nafurali da serete za 55icu kao da sam rekao idem na takmicenja s njim da derem sve redom :dontknow:


Males-bolje i u ruze nego u stanicu  :toothy11:

Drnda-trese boga mi pravo,nisu one sitne vibracije,nego one momacke,sidjem s njega drhtim ko pi*ka ;D

šta mislite da je to samo našarafiti i gas?

treba puno puno volje da se to sve složi da valja i da jebe mame, pogotovo sa stroker radilicom

ovo mi je četvrta godina da imam 180, a došao sam na: treći blok, 4 x sređivanje cilindra i klipa, četiri karburatora, usisa i prirubnica sam promjenio neznam ni sam kolko, 3 glave, dva variomata, itd itd. a što se ostalih stvari tiče da ne pričam, pločice prednje i zadnje svakih mjesec dana, sitnica ova sitnica ona i tako u nedogled, razlike u valjčićima su po 0.1-0.2 jer s 10.5 skuter leti, s 10.7 neide nigdje
Da sve ja to razumijem,al kad neko trazi pomoc to ne vidite,cim sam kupio pogresan dio svi ste tu da serete i pokazete da vi sve znate ::)
« Zadnja izmjena: 01 Rujan, 2012, 14:38:20 Miki-speedy »

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #537 : 01 Rujan, 2012, 14:44:56 »
a toliko puta se pricalo o stroker radilicama 54,55 duza klipnjaca k...palac  :dontknow:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline Miki-speedy

  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4570
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Nexus 250
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #538 : 01 Rujan, 2012, 14:53:00 »
a toliko puta se pricalo o stroker radilicama 54,55 duza klipnjaca k...palac  :dontknow:
A jebiga sta sad,daj mi samo ti reci oce ic losije od istog setupa sa serijskom radilicom,ako na 55ici samo dovedem kanale u ravninu s klipom i nista vise ne diram?
Ovu radilicu sam povoljno dobio,ni napamet mi nije to palo a serijska je jako sumnjiva i ne bi da se sve razleti eto razloga al sta je tu je idemo dalje

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Piaggio NRG 180
« Odgovori #539 : 01 Rujan, 2012, 15:02:12 »
Jel ta 55 nova?