Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: golf 6  (Posjeta: 15392 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: golf 6
« Odgovori #60 : 06 Siječanj, 2010, 10:45:26 »
svaka jebena tema o autima se zavrsi na isti nacin ....BMW je glavni...pljuju se svi ostali....Golf je najbolji..pljuju se italijani ....Mercedes je najbolji auto na svijetu pljuju se japanci ...i tako svaka tema o autima....stvarno mi ide vise na k takve stvari....

eh sad nesto na topic .....ja ne volim ni golfa ni opela ....nikad mi nisu posebno nesto zapadali za oko ..ali kad bi uzimo novo ...prije bi uzeo npr astru novu nego golfa ...ili Sirocca  bi uzeo..nebi golfa nikad jer cim cujem golf rijec odma se zgrozim,dizajn mi je 0 i svaki je isti samo ga malo promjene .....i da j**** ti ja auto kojeg ima svaki drugi stanovnik hr ili bih ....i slicno.....kad bi uzimo sta malo vise klase npr kad bi gledo pasata novog ...insigniu ....c5  ili tako sta...prije bi uzeo insigniu ,c5  ili 159 alfu npr ....nekog bmw u toj klasi a nikad nebi uzeo pasata...jer dizajn mi je bezveze...a siguran sam da nista losiji po kvaliteti i ostalim stvarima nije ni c5 ni insignia niti ostali u toj klasi ...samo su nijanse u pitanju ......eh sad da me mnogi nebi napali ....ja nisam reko niegdje da je golf lose auto ..pasat ili slicno....daleko od toga extra su auta....ali jednostavno mi je dosadan taj Volkswagen dizajn auti...svaki auto isti skoro samo malo promjene nesto (farove,stopove,prednju masku malo zaoble i tako,osim sirocca on je nesto posebno.........eh taj taj dizajn jednolik jest uspjesan i pali ..isto kao i aerox netreba se mjenjat jer je jos dobar ....ali meni je to predosadno ....npr kad vidim novog c5 ,insigniu i pasata ...dosta mi vise za oko zapadnu ova 2 gore nego pasat ....eh sad da se razumijemo ne volim ni opel ...ni citroen ni vw nista od toga....italijani su mi zakon ma koliko ljudi pljuvali po njima ja znam da nikad nisam imo problema sa italijanima koji su bili pod mojim rukama ....a bogami ni kod mene buraz itd ...a primjetio sam da svi isto pricaju ...ovi koji voze italijane ...joj golfovi se kvare ovo ono ..pokvari im se ono ovo ..vako nako..ovi sto voze njemce ..joj italijani sranje kvare se ovo ono tam vam ....ovi sto voze francuze ...joj ma nista drugo nevalja sve se kvari stalno vako nako.....i mislim da je ta prica preseravanje.....da ljudi izmisljaju pojedine stvari i tako ...cisto da se prica....ja garantujem da se i italijani i njemci i svi oni isto kvare....ja znam i vw auti novih koji nemaju vise od 5000 km pa se pokvare ..kvar bude po 20 k kn ....isto znam i italijana koji se pokvare pa bude kvar isto veliki a i francuza i svega....sva se auta kvare .....drug mi radi u jednoj od najveci servisa u BIH i znam gledo sam slike od audija novih,pasata,alfi,mercedesa ,bmw pa nadalje ...sve su kvarovi veliki i moraju slat auta u fabrike nazad jer su jos pod garancijom i slicno a kvar veliki neki ....a bilo je bogami mercedesa po 100-150k eura isto i bmw i slicno i svi se kvare....eto toliko ...sad se iskljucujem iz rasprave da nebi bilo svadje...
« Zadnja izmjena: 06 Siječanj, 2010, 10:47:00 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: golf 6
« Odgovori #61 : 06 Siječanj, 2010, 16:21:26 »
ovo da se golfovi kvare nebi bas potvrdio...dan danas mi stari ima 2 pasata i dva pola u firmi i imaju preko 200 soma i nikad nis nije bilo,osim redovnih servisa...pricam o dizel motorima,a za benzinca me niti ne zanima jer ga nikada necu kupit...

Offline yakov

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb,sesvete
  • Moj Skuter: Baotian
Odg: golf 6
« Odgovori #62 : 06 Siječanj, 2010, 16:32:14 »
moja preporuka za auto bio bi seat leon , po mogućnosti bijeli... ;D
VLAST I POLICIJA- MITO I KORUPCIJA

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15006
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: golf 6
« Odgovori #63 : 06 Siječanj, 2010, 16:32:30 »
Kad bi svi koji pricaju o autima na ovom forumu zaradili novce kojim ih se moze kupit, onda bi topik "malo" drugacije izgledao

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: golf 6
« Odgovori #64 : 06 Siječanj, 2010, 16:39:56 »
Kad bi svi koji pricaju o autima na ovom forumu zaradili novce kojim ih se moze kupit, onda bi topik "malo" drugacije izgledao
tocno...meni su starci jednim dijelom kupili auto i to me ne smeta...znam da ih ima puno ovdje koji misle svasta o takvima,ali zaboli me...


Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: golf 6
« Odgovori #65 : 06 Siječanj, 2010, 16:54:24 »
ovo da se golfovi kvare nebi bas potvrdio...dan danas mi stari ima 2 pasata i dva pola u firmi i imaju preko 200 soma i nikad nis nije bilo,osim redovnih servisa...pricam o dizel motorima,a za benzinca me niti ne zanima jer ga nikada necu kupit...
nemoj da lupas ..kvare se kao i svaki drugi auto...poznajem dosta ljudi koji rade po servisima ovlastenim VW ...i bogami dodje pokvareni i golfova i pasata cc i svaceg neceg ...isto koliko dodje nekih drugi auti ...cak i vise vw dodje na popravke ...ali to je ok jer ih je na cesti u vecem broju....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: golf 6
« Odgovori #66 : 06 Siječanj, 2010, 16:57:35 »
nemoj da lupas ..kvare se kao i svaki drugi auto...poznajem dosta ljudi koji rade po servisima ovlastenim VW ...i bogami dodje pokvareni i golfova i pasata cc i svaceg neceg ...isto koliko dodje nekih drugi auti ...cak i vise vw dodje na popravke ...ali to je ok jer ih je na cesti u vecem broju....


Potpisujem.

Ujna mi ima golf 4 SDI 1.9 i mijenjala je komplet kompjuter, par tisuća kuna popravak. Kumica si kupila novi Golf 5 čim je izašo, 1.9 TDI 90 KS i nakon godinu i par dana joj izgorila kompletna elektronika i nisu joj priznali garanciju iz nepoznatih razloga.  :dontknow:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: golf 6
« Odgovori #67 : 06 Siječanj, 2010, 17:01:38 »
ja ti kazem kakva je situacija kod mene doma sa VW autima...kao prvo svaki auto se kvari...ne postoji marka auta koja nije nekom rikla...bmw-a hvale da je najjaci itd...a k**ra*...zamisli si da uzmes novog cupea 330xd i nakon 5000km ti crkne turbina,pa ti na 20000km riknu xenon farovi itd...ima je od frenda stari taj slucaj tako da...proslo ljeto frend uzeo mazdu 3 mps i napravio 40000km i masina prolupala...nikad neznas sta moze bit...ali kod mene nije bilo problema sa VW i zato sam njega uzo...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: golf 6
« Odgovori #68 : 06 Siječanj, 2010, 17:11:14 »
Moze kljucanje teme jer ovdje nema nicega pametnoga? Samo prepucavanja "iskusnih" mladih vozaca.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: golf 6
« Odgovori #69 : 06 Siječanj, 2010, 21:58:21 »
ja ti kazem kakva je situacija kod mene doma sa VW autima...kao prvo svaki auto se kvari...ne postoji marka auta koja nije nekom rikla...bmw-a hvale da je najjaci itd...a k**ra*...zamisli si da uzmes novog cupea 330xd i nakon 5000km ti crkne turbina,pa ti na 20000km riknu xenon farovi itd...ima je od frenda stari taj slucaj tako da...proslo ljeto frend uzeo mazdu 3 mps i napravio 40000km i masina prolupala...nikad neznas sta moze bit...ali kod mene nije bilo problema sa VW i zato sam njega uzo...
to sam ja piso upravo gore..kvare se i njemci i istalijani i svi ....nekad imas srece pa uzmes najgore auto koje se u 95% slucaja kod drugih pokvari a kod tebe nikad problema nikakvi ...
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: golf 6
« Odgovori #70 : 06 Siječanj, 2010, 23:32:40 »
Evo da se i ja malo nadovezem na temu  :frajer:

Golf je super auto,ne kvari se ne trosi bla,bla,bla...ali bas kako je Rossi rekao da ga vozi pola Hrvata kaj nije daleko od istine...
Na tvom mjestu nebi uzeo 1.6 masinu zato jer je prastara,ok mozda to znaci da se nece tako puno kvarit,ali ces dat puuuno novaca za gorivo i jos vise za kazne zbog 3 ks.Gledao sam negdje na televiziji da je policija uzimala prejake aute mladim vozacima,tak da te upozoravam da neizgubis i malo vise od 1000 kn  :drunken_smilie:

A kaj se tice usporedbe kvalitete Golfa i Astre,mogu rec da sam imao priliku vozit se u golfu i sjest u Astru,na prvi pogled sve ok  :icon_thumright:
Ponuda motora za Astru i Golfa je slicna,prastari osnovni benzinci,pa super moderni 1.4 turbo benzinci,a kaj se tice dizelasa,u VW se ugraduju novo-razvijeni comon-rail dizelasi i VW koncern je novi u tome,pa ti motori nebi bili moj prvi izbor.A Astrini dizelasi su:1.3 CDTI(mislim da je Fiatov motor),1.7 CDTI(Opelov motor i po meni najbolji izbor) i najjaci 1.9 CDTI(isti Fiatov)

Kaj se tice ostalih autiju iz te klase imas fakat veliki izbor,npr. Megane,Leon,Auris,Civic(ako imas para)

Pa ti biraj  ;D

Offline dgeceg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: stage 6 racing
  • MojSpuh: stage 6 pro
Odg: golf 6
« Odgovori #71 : 07 Siječanj, 2010, 00:33:23 »
zar ti policija smije uzet auto, ako voziš jači nego što bi smio?i kad ti ga vrate ako je to istina?

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: golf 6
« Odgovori #72 : 07 Siječanj, 2010, 00:38:16 »
zar ti policija smije uzet auto, ako voziš jači nego što bi smio?i kad ti ga vrate ako je to istina?
neuzmu auto  :icon_biggrin:   sam ¨nesmijes otici ¨ sa autom ak ti napisu kaznu za konjazu dok oni neodu  :laughing6: :laughing6:  kad odu gass :icon_thumright:
tak su frenda  :binkybaby: :binkybaby:

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: golf 6
« Odgovori #73 : 07 Siječanj, 2010, 00:50:53 »
neuzmu auto  :icon_biggrin:   sam ¨nesmijes otici ¨ sa autom ak ti napisu kaznu za konjazu dok oni neodu  :laughing6: :laughing6:  kad odu gass :icon_thumright:
tak su frenda  :binkybaby: :binkybaby:
potpis
ma nece ti otici
cekat ce oni dok neko ne dode po auto....
sve ovisi kaki murjak...
 :toothy12:

Offline dgeceg

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovec
  • Moj Skuter: speedfight 2
  • Moja Kaciga: uvex
  • MojSetup: stage 6 racing
  • MojSpuh: stage 6 pro
Odg: golf 6
« Odgovori #74 : 07 Siječanj, 2010, 00:55:24 »
aha, to već ima smisla :)

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: golf 6
« Odgovori #75 : 07 Siječanj, 2010, 09:27:07 »
Za murju fakat ovisi,sjecam se 100 %,bilo je na Hrvatskoj uzivo ili tako nekoj emisiji:jedno vrijeme nije bilo zabrane na snagu za mlede vozace,pa je bila reportaza o nekoj curi koja je kupia Civica sa cca. 110 ks,uzeli su joj neko vrijeme auto i naplatili kaznu.Ta cura je valjda isla na sud tuzit drzavu da joj da neku odstetu jer je drzava uvela zabranu,pa ukinula,pa onda opet uvela...

Osobno poznam jednu curu od 19 god. koju je murja 2 puta zaustavila u Golfu 2.0 tdi sa 140 ks i nisu joj nista srali

U Hrvatskoj ima puno nelogicnosti,tako da sve ovisi o tome na kakvog policajca naletis  :sad3:

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: golf 6
« Odgovori #76 : 07 Siječanj, 2010, 11:18:15 »
mislim da tu ima i veze s ozbiljnošću...kad vidi klinca s 18 god koji gleda kroz volan a vozi auto s 140 ks hvala bogu da će kaznu spušit

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: golf 6
« Odgovori #77 : 07 Siječanj, 2010, 12:52:25 »

Potpisujem.

Ujna mi ima golf 4 SDI 1.9 i mijenjala je komplet kompjuter, par tisuća kuna popravak. Kumica si kupila novi Golf 5 čim je izašo, 1.9 TDI 90 KS i nakon godinu i par dana joj izgorila kompletna elektronika i nisu joj priznali garanciju iz nepoznatih razloga.  :dontknow:
Tebi i tvojoj rodbini cesto gori elektronika  :laughing7:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: golf 6
« Odgovori #78 : 07 Siječanj, 2010, 14:56:03 »
Evo da se i ja malo nadovezem na temu  :frajer:

Golf je super auto,ne kvari se ne trosi bla,bla,bla...ali bas kako je Rossi rekao da ga vozi pola Hrvata kaj nije daleko od istine...
Na tvom mjestu nebi uzeo 1.6 masinu zato jer je prastara,ok mozda to znaci da se nece tako puno kvarit,ali ces dat puuuno novaca za gorivo i jos vise za kazne zbog 3 ks.Gledao sam negdje na televiziji da je policija uzimala prejake aute mladim vozacima,tak da te upozoravam da neizgubis i malo vise od 1000 kn  :drunken_smilie:

A kaj se tice usporedbe kvalitete Golfa i Astre,mogu rec da sam imao priliku vozit se u golfu i sjest u Astru,na prvi pogled sve ok  :icon_thumright:
Ponuda motora za Astru i Golfa je slicna,prastari osnovni benzinci,pa super moderni 1.4 turbo benzinci,a kaj se tice dizelasa,u VW se ugraduju novo-razvijeni comon-rail dizelasi i VW koncern je novi u tome,pa ti motori nebi bili moj prvi izbor.A Astrini dizelasi su:1.3 CDTI(mislim da je Fiatov motor),1.7 CDTI(Opelov motor i po meni najbolji izbor) i najjaci 1.9 CDTI(isti Fiatov)

Kaj se tice ostalih autiju iz te klase imas fakat veliki izbor,npr. Megane,Leon,Auris,Civic(ako imas para)

Pa ti biraj  ;D
to je tocno,prvi su izbacili turbo benzince u ponudu,ali taj motor se ne prodaje tek godinu dana,oni se testiraju zadnjih  par godina,i nece vw pogrijesiti i dat u prodaju nesto sto nije temeljno provjereno

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: golf 6
« Odgovori #79 : 07 Siječanj, 2010, 17:28:26 »
evo da ja kazem nesto nevezano za temu ...vidim pricate o policiji u hr ...ma vasi su legende :D barem su prema meni bili a taman sam se usro ...ovako neki dan ti ja u Zagreb iso i sad silazim sa auto puta i placa se cestarina ...to je bilo kad sam se vraco iz zagreba ...i placam cestarinu i sad iza mene bmw neki svira jer je onaj u naplatnoj kucici ..dugo trazio sitno i slicno.....i on trubi meni i ja gas prva ,druga vec je bilo 95 km/h ......nigdje nije bilo table ogranicenja ....i na krivini ima pise desno orasje pravno tuzla i kod tog putokaza znak ogranicenja 40 ....a desno stoji policija ...nisam ja njih ni vidio ...nego on istrca iz auta i mase onim lizalom i prodjem ja jedno 20 m dalje i stanem i rikverc .....i kaze on meni dokumente tamo vamo ....a napolju puse vjetar ajde kaze u auto ovamo ...sjedem ti ja ...pokazuje on meni radar ...91km/h radar ...kaze znam da si sa auto puta i sve shvacam i tolerisemo inace do 70 km/h kad se ide ali gdje si ti pozurio :D reko ma iznerviro me ovaj iza za bmw ...glupan neki ...i govori on meni 1000 kn kazna ...reko jarane ja ti imam 20 eura ..20 tak kuna i maraka nesto....i imam kreditnu ako imas bankomat nije frka :D on se smije kaze uu jesi debel sa parama nema sta...reko sta ce mi imam karticu ..pun rezervoar goriva ...kaze koliko alfica ima konja ...reko 155 aha ..kaze lijepo lijepo idel ...reko ide :D koliko si vozio na autoputu reko 130 140 kako kad ....ajde kaze necemo se lagat ...jesi makar do 200 iso ..reko jesam jednaput samo pokuso da stignem porschea gt3 ljubicastog ...i kaze jesil ga stigo..reko jesam nema sta..ja idem 200 on ide jedno 260 i ode .....on se smije ....imas kaze 500 kn da ti pisem jos manju kaznu ...nemam reko jbg reko sam ti sta imam evo ti reko ako hoces za kafu 20 eura ....govori on ma necu nisam takav covjek ....ajde kaze idi sjedi i vozi za Tuzlu ...fin si mi ovako nisi glumio budalu pa ti necu nista..inace kaze imo sam dvije opcije..da ti naplatim kaznu i da ides ili da ti uzmem dokumente i nedam ti da ides nigdje...tako je kad si strani drzavljanin....i ja reko hvala ....vratim se ja opet reko da mu dam onih 20 eura jbg ...red je ...nece covjek da uzme a sam je u autu kolega napolju....govori ajde imas sta slatka u autu daj kakvu cokoladu ...nesto mi se jede slatko ....reko ima i ja dorinu veliku imo i dam ....i govori on eto sratno ..hvala za cokoladu ..polako do Tuzle...i izaso ja idem do auta...kad izbaci on glavu kroz prozor i govori kolegi ..jbg nije imo pare da plati kaznu pa sam ga pustio ...ali evo dobili smo cokoladu ajde pusti radar ...ajde ovamo da se sasladimo :D ....joj reko legende ljudi..jedan je mozda imoa 30 god drugi 25 ....eto stvarno svaka cast ...dokaz da nisu svi policajci pokvareni i slicno .....
Valentino Rossi 46!!!!!