Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: TGB 101R - prvih 1000km  (Posjeta: 17808 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #20 : 10 Kolovoz, 2006, 00:05:25 »
Bi ja da imam para i vozačku za motor!  :toothy9:


Ali ozbiljno mi recite kaj moram napravit da ide 90  :headbang:? Šta je najjeftinije?

hvala

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #21 : 10 Kolovoz, 2006, 00:37:56 »
koliko sam ja cuo auspuh je jako los,kao i moj, pa mozes od toga krenut.
ako ti se ne da dirat masina, stavi variomat, s tim ces vec dobit dosta u kombinaciji s auspuhom.
ja sam se za to odlucio i bez vecih zahvata imas ubrzanje i krajnju.  :glasses9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #22 : 10 Kolovoz, 2006, 03:29:04 »
samo polako... uzivaj u voznji. ja imam svoj peugeot odblokanu serijalu, ali stalno vozim neke testne 250/tice, upravo drzim apriliu atlantic. jest da one neusporedivo bolje idu od mog malog cvaje, ali u praksi, kada se putuje zagrebom od neke tocke A do tocke B i nema neke razlike... ne znam sto vam je tako vazna brzina  ???
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #23 : 10 Kolovoz, 2006, 05:14:55 »
OK, hvala to sam si i mislio....dakle spuh i variomat! Koliko to košta, cca.?

Nije mi toliko važna brzina (važnija mi je startnost), ali kada recimo moram u Samobor ili Zaprešić pa neću po Bolonji vozit 50 kmh!  :sad1:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #24 : 10 Kolovoz, 2006, 09:16:56 »
OK, hvala to sam si i mislio....dakle spuh i variomat! Koliko to košta, cca.?

Nije mi toliko važna brzina (važnija mi je startnost), ali kada recimo moram u Samobor ili Zaprešić pa neću po Bolonji vozit 50 kmh!  :sad1:

skuteri do 50 ccm su za gradsku vožnju, stoga na polaganje A kat, pa kupi za međugradsku :laughing7: :laughing7:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #25 : 10 Kolovoz, 2006, 10:43:06 »
u zg-u je samo bitno da mozes pratit promet,to se sa odblokiranom serijalom vec nekako moze, svakako je dobrodosao joskoji kmh vise.
ja sam za variomat i auspuh racunao oko 1500kn, ovisi koji auspuh. sto se auspuha tice tu sam izgubljen jer svako prica svoje.  :laughing9:

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #26 : 11 Kolovoz, 2006, 05:15:58 »
OK, najvjerojatnije će tako i biti....stavim spuh pa variomat i to je to, ostalo ne diram!
Samo je najveći problem u svemu tome što još nema tih skutera!! Katastrofa, vjerojatno ću se krenut vozit kad padne snijeg! :icon_biggrin:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #27 : 11 Kolovoz, 2006, 10:59:26 »
 :laughing7:  takva nam je i drzava  :laughing7:
sve se ja pitam hoce li to uopce doc...ako nije do sad...   :laughing9:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #28 : 13 Kolovoz, 2006, 07:03:47 »
nije drzava kriva, nego hebeni uvoznici, nali zmukleri koji samo misle na dobru zaradu, a prodaja, postprodajna usluga, sto ukljucuje servise, dijelove etc. ih suvise ne zanima. na kraju se sve svodi na to da samo nekoliko pristojnijih tvrtki ima i odgovarajucu popratnu mrezu... nema to veze ni sa imageom marke koju prodaju. neki dan sam bio kod pit stopa na staroj samoborskoj. ducatijev dućan i servis chiuzo zbog godisnjeg na par tjedana. a dukatisti neka se hebu, ako im se sto dogodi... primjerice, banalno pucanje gume na modelu sa stražnjim monoamortizerom, kojem se kota skida s gedorom 46, koju nema ni jedan vulkanizer u gradu, od kojih je polovina isto chiuzo!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline SandmanRI

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • akvarij.net
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #29 : 15 Kolovoz, 2006, 17:31:48 »
evo da dopunim TGB impresije s mojim TGB Excelsior 125:

dakle, nakon odvoženih 400 km mogu dati neke početne i početničke impresije za sve one koje zanima...

s obzirom da sam "elegantno prepunjen" (115 kg žive vage) moram priznati da sam iznenađen kako me veselo i živahno vuče sa svojih nepunih 9 konja! U vožnji se na njemu osjećam prilično sigurno jer i kočnice odrađuju svoj posao iznenađujuće dobro - već sam nažalost bio u 2 situacije gdje sam bio prisiljen ispitati njihovu učinkovitost! Nisam primjetio ikakve poteškoće s gumama, dobro drže...
Ne znam koja mu je maks. brzina, ali bez problema je potegnuo do 90 km/h na ravnom (prema njegovim uricama, naravno)... onda me je već bilo lagano strah, pa sam popustio, ali imam osjećaj da bi mogao i mrvicu više...

Potrošnja je zadovoljavajuća... oko 3,6 l/100 km... s obzirom na moju težinu i konfiguraciju terena u Rijeci gdje se uvijek negdje penješ, ja sam zadovoljan...

e da ne bi ispalo da sam sasvim zadovoljan, pokude idu na malen spremnik ispod sica (ne stane mi kaciga!!!... jest da imam glavu ko balun i XL kacigu, ali da je mali, mali je) i nevjerojatno ružan volan... kao da su ga dizajnirali u petak u kvarat do 5... i najgluplje od svega, od volana ne vidiš signalizaciju žmigavaca na komandnoj ploči... sva sreća pa ima dovoljno glasnu zvučnu signalizaciju žmigavca...
Rijeka
previše ljudi premalo misli

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #30 : 15 Kolovoz, 2006, 20:03:55 »
Lijepo, baš mi je drago zbog tebe da si zadovoljan!  :headbang:

Ja svog još čekam (303r - 50ccm), nikako da dođe!

P.S. volan je stvarno ružan  :-X

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #31 : 15 Kolovoz, 2006, 21:48:20 »
super, ako bude moguce i slike nam stavi  :toothy9:
ajde da i taj 303 docekamo, bas me zanimaju dojmovi.
a mogli bi i dogovorit neki vlastiti test svih serijala, sto se tice brzine,snage itd...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #32 : 15 Kolovoz, 2006, 23:48:31 »
to s testom mi se cini super..

jer onaj test na koji se svi pozivaju je nekako "sumnjiv"  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #33 : 16 Kolovoz, 2006, 18:34:55 »
vise nego sumnjiv, neka muljancija je tu 100%  :angry7:

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #34 : 16 Kolovoz, 2006, 21:42:08 »
Evo danas se čuo s frajerom u Mim moto, i kaže u petak!!  :headbang:

Što se testa tiče, vrlo ću rado podijelit iskustvo s vama čim sjednem na njega!  :icon_thumright:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #35 : 18 Kolovoz, 2006, 18:01:45 »
jel stigo?  :blob1: :wav:

Offline Baptista

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #36 : 19 Kolovoz, 2006, 08:56:46 »
Je stigo je u ZG, ali ja ga ne vozim!! Frajer sad ima problema s bankom....nema ugovor o kreditu sa RBA bankom a "mislio" je da ima  :icon_scratch:.....veća sam lud ko batina. Naime, sve je trabalo ići preko RBA (kako je on rekao) i ja sam nabavio svu potrebnu formulaciju ali se on sjetio da mu je ugovor istekao....sad čekam da ponovo obnovi ugovor sa bankom i tek onda ga ja dobivma na ruke... Užas, kaj da ti pričam!  :laughing7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #37 : 19 Kolovoz, 2006, 09:25:03 »
..ma kakav ugovor.....  jojjojjoj  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline r.e.!

  • forumski penzioner®
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2246
  • Spol: Muški
  • Vespa-institucija na dva kota?a
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gospi?
  • Moj Skuter: Vespa PX150D Vespa GTS250i.e.
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #38 : 19 Kolovoz, 2006, 09:27:54 »
Stvarno, danas svakom jebivjetru može past napamet da prodaje motore. :dontknow:
Nije za vjerovati.
Što ne digneš nenamjenski kredit?
"Sembra una vespa"
BELLA MACCHINA
Ja ne znam Eladiove planove

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: TGB 101R - prvih 1000km
« Odgovori #39 : 19 Kolovoz, 2006, 09:32:56 »
kredit je vec trebao biti pred kraj postupka , ono, papiri predani dok se ceka skuter  :dontknow:


uff.. jako lose
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!