Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: sto nakon kita 125-170 ccm?  (Posjeta: 3261 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline jozy

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: exc 525
sto nakon kita 125-170 ccm?
« : 24 Studeni, 2009, 21:56:46 »
Dakle situacija je ovakva...
Yamaha maxter (majesty) 125 4t vodeno hladenje, nabili smo mu gore polinija 172 gus.
Ubrzanja su se dramaticno poboljsala, ali krajnja bas i ne.. ostala je oko 100 kmh realnih, al je napuni jako brzo
Sad bi mene interesiralo koje bi modifikacije najbolje popratile taj kit, cini mi se da je non stop u malo previsokim okretajima, pa razmisljam o tezim rolicama, koliko teze bi trebale bit otprilike?
takoder dali bi bilo potrebno stelat karb da se obogati smjesa malo?
mozda neki protocniji filter zraka?
auspuh takoder nije diran..
eto raspisite se jer nemam bas iskustva s tunitanjem tih 4t masina...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #1 : 24 Studeni, 2009, 22:42:47 »
a s cin se ti bavis :laughing6:.. ti si ono uza slidera od mikija?

normalno da ti je krajnja ista kad ti je getriba ostala ista.. vidi jel pase od majestija 250 getriba i koliki je omjer zubaca,i onda ces po tome dalje minjat kugle,iako ti je za pocetak bolje stavit teze kugle da ne ubijas tako motor s okretajima.. i vidi bili od 250 bia predug prijenos iako majestx ima manje kolo,a maxter vece,pa treba vidit omjer getribe i izracunat konacni omjer..

Offline jozy

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: exc 525
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #2 : 25 Studeni, 2009, 11:04:41 »
hehe, jesan ja san ga uzeo, sustavno ga razjebajem skoro vec dvi godine i nece da popusti  :laughing7:
reci mi za pocetak, koliko bi teze rolice bile neki optimum? gram? dva?
e da i cut cemo se uskoro za neke djelove, slazen sr-a 150 za stunt, a vidin da imas felge neke od runera i to...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #3 : 25 Studeni, 2009, 14:48:17 »
hehe, jesan ja san ga uzeo, sustavno ga razjebajem skoro vec dvi godine i nece da popusti  :laughing7:
reci mi za pocetak, koliko bi teze rolice bile neki optimum? gram? dva?
e da i cut cemo se uskoro za neke djelove, slazen sr-a 150 za stunt, a vidin da imas felge neke od runera i to...

ok za dijelove..ma slider je zakon :D

neznan napamet za kugle treba vidit koje su serijske i uzet jos koji set pa kombinirat..nego reci mi jesi ti kupia tog maxtera blokanog :)

Offline jozy

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: exc 525
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #4 : 25 Studeni, 2009, 16:22:38 »
blokanog? hmm to ti nebi zna rec, polovan je kupljen, godiste 2001, do kita je isa uzbrdo slabije nego slider s trophyjem, a po ravnici bi ga prelazio, di su te blokade?

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #5 : 25 Studeni, 2009, 16:28:01 »
blokanog? hmm to ti nebi zna rec, polovan je kupljen, godiste 2001, do kita je isa uzbrdo slabije nego slider s trophyjem, a po ravnici bi ga prelazio, di su te blokade?

koje blokade?

ma nije nego ovo lito kad san radia u yamahe smo imali jednog maxtera sta je osta bez ulja,pa je covik odlucia da mu je preskupo radit ga,pa ga je skupia s prikolicon i odnia ca,a covik je iz makarske negdi brela tu negdi di si i ti,pa san mislia da si tog uzea i skombinira ga s kiton..

Offline jozy

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: exc 525
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #6 : 25 Studeni, 2009, 16:37:01 »
aha, nije to taj.. ja san te skonta da ima neke blokade  ;D pise za  rolice vako MAJESTY 125cc 20x12 11.8 to bi tribalo bit to, ja kontan uzest gr teze, jeel to puno?
taj je bice crni bio...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: sto nakon kita 125-170 ccm?
« Odgovori #7 : 01 Prosinac, 2009, 14:24:39 »
aha, nije to taj.. ja san te skonta da ima neke blokade  ;D pise za  rolice vako MAJESTY 125cc 20x12 11.8 to bi tribalo bit to, ja kontan uzest gr teze, jeel to puno?
taj je bice crni bio...

mislin da je crni.. a neman ti pojma koliko grama da stavis..uzmi koji set vise pa pokusaji :D