Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vx novi vs stari  (Posjeta: 12026 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
vx novi vs stari
« : 20 Studeni, 2009, 13:42:23 »
zanima me ako netko ima iskustva sa gilerom vx125 ovom novom i starom,koja je pouzdanija,koju bi vi radje kupili...
planiram dat nekih 2000eu za skuter,pa se dvoumim izmedju novog i starog vx-a,ne znam sta bi kupio
razmisljam ako uzmem staru,onda mogu ulozit jos da napravim iz nje 200 ili kupim samo spuh
pa sad ne znam sta da napravim,ako ima tko pametni prijedlog neka kaze i ako zna za nekog dobro vx-a da se prodaje neka kaze

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #1 : 20 Studeni, 2009, 14:05:47 »
zanima me ako netko ima iskustva sa gilerom vx125 ovom novom i starom,koja je pouzdanija,koju bi vi radje kupili...
planiram dat nekih 2000eu za skuter,pa se dvoumim izmedju novog i starog vx-a,ne znam sta bi kupio
razmisljam ako uzmem staru,onda mogu ulozit jos da napravim iz nje 200 ili kupim samo spuh
pa sad ne znam sta da napravim,ako ima tko pametni prijedlog neka kaze i ako zna za nekog dobro vx-a da se prodaje neka kaze
stari definitivno stari model ko moj,puno mi je ljepsi,a imam ti jos jednu vxr masinu sa svime,

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #2 : 20 Studeni, 2009, 15:41:34 »
stari definitivno stari model ko moj,puno mi je ljepsi,a imam ti jos jednu vxr masinu sa svime,

potpuno se slazem s kolegom.. stari model..

imam ti ja jednog vx 200 za prodat :laughing6:

Offline istipa622

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1026
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Duga Resa
  • Moj Skuter: NRG MC2 & Hornet 600
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSpuh: Leo Vince & Akrapovič
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #3 : 20 Studeni, 2009, 17:28:13 »
svi kažu stari a nitko zašto...
a kaj se tiće izgleda meni je novi ljepši,pogotovo stražnji kraj  :dontknow:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #4 : 20 Studeni, 2009, 18:16:14 »
potpuno se slazem s kolegom.. stari model..

imam ti ja jednog vx 200 za prodat :laughing6:
imas kakvu sliku ili nesto
znaci to je 125vx preradjen u 200? jer mi je bitno da je u papirima 125

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #5 : 20 Studeni, 2009, 18:17:45 »
svi kažu stari a nitko zašto...
a kaj se tiće izgleda meni je novi ljepši,pogotovo stražnji kraj  :dontknow:
mene isto zanima razlog,meni su lijepi i jedan i drugi
razlika u cijeni je nekih 2000kn
nasao sam par dobrih straih vx-a po 12000kn
i nasao sam par novih 2006-08g neki sa po 5tkm za 14tkn tako da mislim da je tu bolje kupit novi ako je razliku u njima samo po izlgedu

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #6 : 20 Studeni, 2009, 18:31:01 »
mene isto zanima razlog,meni su lijepi i jedan i drugi
razlika u cijeni je nekih 2000kn
nasao sam par dobrih straih vx-a po 12000kn
i nasao sam par novih 2006-08g neki sa po 5tkm za 14tkn tako da mislim da je tu bolje kupit novi ako je razliku u njima samo po izlgedu

gle masine su ti iste,kupis si vx i imas cijelu maisnu sa instalacijom i armontizerima za 250 €,ja ti znam i di imas,ja tu nisam uzeo jer mi to sve ne treba,stari ti ima i veci rezervoar,a neznam,meni je jednostavno preruzan novi model :dontknow:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #7 : 20 Studeni, 2009, 18:31:37 »
imas kakvu sliku ili nesto
znaci to je 125vx preradjen u 200? jer mi je bitno da je u papirima 125

nemam slike..bolestan san kuci lezim..jos smao plastike treba rijesit....bia je crveno sivi, al je ima jedan pad..pa san se odlucia na onu svenovu kombinaciju mat sivu,,ona mi je daleko najlipsa.. pa cim ozdravin moran ih odnit pituru da posprica..uglavnon u papirima ti je 125 naravno..2003 godina,.prva rega 2mjesec 2004
na njemu je zamijenjena kompletna masina,znaci nikakvi upgradovi sa 125 na 200 nego kompletna masina 200 je stavljena od novog runnera 2008 u kombinaciji sa serijskim auspuhoin bez katalizatora sa 9000km
obe su nove gume regan je do 2og mjeseca novi filter ulje svjecica..uglavnon motor je boca..i u papirima 125..garantiran da je motor 1 kroz 1 mos ga sloboodno odvest u koji oces servis na pregled svega i svacega i otvaranja dekla i mjerenje kompresije i sta os i ravan je  :icon_thumright:

cijena 12 000kn :)nadji ovako urednog 125 pribacen na 200 za te pare :icon_biggrin: s ovon kilometarzon tesko.. znaci nemas nikakvih ulaganja do servisa na 12 000km di se mijenjaju remen ui kugle..

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #8 : 20 Studeni, 2009, 18:33:47 »
gle masine su ti iste,kupis si vx i imas cijelu maisnu sa instalacijom i armontizerima za 250 €,ja ti znam i di imas,ja tu nisam uzeo jer mi to sve ne treba,stari ti ima i veci rezervoar,a neznam,meni je jednostavno preruzan novi model :dontknow:

a ta masina za 250e..kako mos znat u kakvon je stanju i koliko km ima..dok je ne upalis i slicno to je opet kupovanje na nevidjeno..

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #9 : 20 Studeni, 2009, 18:39:18 »

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #10 : 20 Studeni, 2009, 18:40:28 »
a ta masina za 250e..kako mos znat u kakvon je stanju i koliko km ima..dok je ne upalis i slicno to je opet kupovanje na nevidjeno..
gle nije iz hrvatske,a i znam sta je i kakva je masina,definitivno je best buy,ja cu imati dijelova od vx,pa ako nekom slucajno zatreba nek se javi,sutra se skida s rame :happy8:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #11 : 20 Studeni, 2009, 18:53:32 »
gle nije iz hrvatske,a i znam sta je i kakva je masina,definitivno je best buy,ja cu imati dijelova od vx,pa ako nekom slucajno zatreba nek se javi,sutra se skida s rame :happy8:

jbg zato se u mene moze poslusat i provjerit cili motor i masina i sve :D ijos mogu rijesit servsinu knjizicu da se vidi kilometraza  :icon_thumright:

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #12 : 20 Studeni, 2009, 19:08:58 »
imas kod mene cilindar i klip s karikama od vxr-a nije presao ni 5tkm,i spuh imam

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #13 : 20 Studeni, 2009, 19:33:23 »
momak pita koji je bolji .. a svak svoga konja hvali ovdje .. i svi koji su se javili su napisali imam ti ja ovo za prodat ja iman ono i tako .. ovaj masinu .. ovaj motor .. ovaj klip cilindar ..

jednostavno ko zna neka napise zasto i kako je koji bolji i  to je to  :toothy12:

meni se ne svida polozaj sjedenja na novom vx-u  :icon_biggrin: stari je puno bolji

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #14 : 20 Studeni, 2009, 19:37:30 »
momak pita koji je bolji .. a svak svoga konja hvali ovdje .. i svi koji su se javili su napisali imam ti ja ovo za prodat ja iman ono i tako .. ovaj masinu .. ovaj motor .. ovaj klip cilindar ..

jednostavno ko zna neka napise zasto i kako je koji bolji i  to je to  :toothy12:

meni se ne svida polozaj sjedenja na novom vx-u  :icon_biggrin: stari je puno bolji
vozio sam oba,stari mi bolje lezi i ne umara toliko nakon duze voznje

Offline paprikash

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gracanica
  • Moj Skuter: benelli491, cpi, cbr
  • Moja Kaciga: šark
  • MojSetup: je polovan
  • MojSpuh: giannelli extra chrome
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #15 : 20 Studeni, 2009, 20:00:12 »
sto se mene tice,stari mi izgleda agresivnije  :icon_thumright: samo mi prednji kraj,di su vilice izgleda malo skromno,ali to custom blatobran rjesava :icon_tongue:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #16 : 20 Studeni, 2009, 20:11:49 »
znaci ipak vidim da vam se stari vise svidja
duje kad rijesis te pšlastike i sve,posalji par slika pa se dogovrimo,ja jos moram rasprodat svoju srku i imam te pare,pa se dogovrimo,svejedno sad dolazi zima pa imam vremena za nac nesto
ali zasad duje ovaj tvoj mi  se najvise dopada,jer sam svejedno mislio radit 200,a tu vec imam gotovo,jos i ako ce bit na novo polakiran super,dog cemo se mi za to :icon_biggrin:

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #17 : 20 Studeni, 2009, 20:19:15 »
znaci ipak vidim da vam se stari vise svidja
duje kad rijesis te pšlastike i sve,posalji par slika pa se dogovrimo,ja jos moram rasprodat svoju srku i imam te pare,pa se dogovrimo,svejedno sad dolazi zima pa imam vremena za nac nesto
ali zasad duje ovaj tvoj mi  se najvise dopada,jer sam svejedno mislio radit 200,a tu vec imam gotovo,jos i ako ce bit na novo polakiran super,dog cemo se mi za to :icon_biggrin:
to ti se isplati,ili da nadjes ko ja ovak nesto pa da radis sam,a vjerujem da te prosla volja za tim ko i mene,ne da mi se skinut masinu uopce dole :sad1:

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #18 : 20 Studeni, 2009, 20:21:35 »
to ti se isplati,ili da nadjes ko ja ovak nesto pa da radis sam,a vjerujem da te prosla volja za tim ko i mene,ne da mi se skinut masinu uopce dole :sad1:
nebi to delal vise nema sanse,zato i prodajem ovo moje cudo jer mi se neda vise slagat
ocu kupit skuter pali vozi i toci bengu to je sve
duje kad to rijesi cemo se cut
a sad idem proslavit sta smo prosli na svjetsko :icon_biggrin:    :cugaa: :occasion14:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: vx novi vs stari
« Odgovori #19 : 20 Studeni, 2009, 20:32:52 »
nebi to delal vise nema sanse,zato i prodajem ovo moje cudo jer mi se neda vise slagat
ocu kupit skuter pali vozi i toci bengu to je sve
duje kad to rijesi cemo se cut
a sad idem proslavit sta smo prosli na svjetsko :icon_biggrin:    :cugaa: :occasion14:

da da,jos samo plastike..tako da u optimisticnin prognozama tamo iducu nedilju,a pesimisticnin ona nedilja za 2 tjedna :D