Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: shitfajt 2 setup??  (Posjeta: 1331 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
shitfajt 2 setup??
« : 07 Studeni, 2009, 11:02:39 »
koji setup sloziti za nekih 500-600 eura ???  :toothy12:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #1 : 07 Studeni, 2009, 12:05:10 »
mozes lagani midrace sklopiti. A ako ces raditi to. U mene mozes uzeti kit lagani i najjaci midrace i karb 19 malosijev bas za pezo. Spuh nabavi yasuni ili polovno neki u tom rangu
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #2 : 07 Studeni, 2009, 21:58:26 »
ja sam mislio ovako nesto....
kit:http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/M318640/Racing+cylinder+68cc+MHR.aspx
spuh:http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/TP9917380/Racing+exhaust+TOP+PERFORMANCE.aspx
frgu:http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/D02695/Carburetor+DELLORTO+PHBG+19mm.aspx
multivar:http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/M518752/Racing+variator+Multivar.aspx

1.hoce uzdrzat seriska radilica???
2.koje rolice na to???
3.koja dizna na to???
4.koje federe kvacila???

to je negdje oko 600 eura sa porpratnim djelovima..... kolko bi bilo da mi da neko stavi na skut i ustela?

drnda frendov je skuter...reci cu mu da to prodajes...pa cu javiti sta je reko...inace on je iz srbije... :icon_biggrin:
« Zadnja izmjena: 07 Studeni, 2009, 22:06:39 MaXoVaC »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #3 : 07 Studeni, 2009, 22:05:44 »
uzmi neku radilicu za taj setup..

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #4 : 07 Studeni, 2009, 22:18:53 »
uzmi neku radilicu za taj setup..
jel se bas mora  ;D
budzet je do 600 eura... :sad1:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #5 : 07 Studeni, 2009, 22:22:14 »
a i ja sam vozio malossi sport sa yasuni R na serijskoj al nabavio sam RMS za 600 kn pa nju stavio, ima jaču klipnjaču..
probaj, pežoove radilice nisu baš jake..

Offline dino73n

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1854
  • Spol: Muški
  • Nije bed pasti,bed je ne ustati....
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Beverly 300HPE Sr50R
  • Moja Kaciga: LS2 Twister
  • MojSetup: FullSerijala
  • MojSpuh: SC08
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #6 : 07 Studeni, 2009, 22:40:40 »
Bolje uzmi yasuni R za SF-a,nardo za pezoa je taraba,a ja vozim repliku na serijskoj radilici vec 5k km nije popustila ni sekunde al vozim na ZX-u a ako stavim neki jaci spuh da se brze vrti trebace mi i radilica.
SCOOT NUMERO "2"
SF2 Yasuni R<>Stage6 HPC<>MHR replica LC<>Stage6 BigValve<>Dellorto 19 phbg from MHR pack<>red sponge<>Polini speedcontrol<>G2 EVO clutch<>Stage6/RT CNC bell<>extend gear<>2xME 7 Teen<>Xenon light<>KosoGpStyle

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
« Zadnja izmjena: 08 Studeni, 2009, 00:38:34 MaXoVaC »

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #8 : 08 Studeni, 2009, 07:48:29 »
uzmi kit Top trophy, ili DR koji se spominje tu, to je slično.. spuh npr Yasuni R, možeš i Z on je nešto slabiji, Malossi multivar, karb 19, al preporučam neki dvolamelarni usis tipa rms ili bgm, ja sam imao polini i razlika je gromna..
ako uzmeš slabiji spuh, radilica može ostati serijska.. kvačilo isto serijsko, samo stavi tvrđe federe...

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #9 : 08 Studeni, 2009, 16:26:46 »
Glupo je sloziti neki midrace ali samo na pola.. Evo ja sam za sada na potpun base potrosio oko 700 evra....
Slozi to ovako nekako.. Kit TP Trophy, karburator je dobar taj Black Edition, auspuh Yasuni R kao sto ivan kaze, radilica je isto dovoljna ta sto si stavio, multivar, neki jaci remen posto se serijski razvlaci kad se zagreje, kvacilo neko low budzet tipa RMS + zvono isto RMS, ili ostaviti serijsko kvacilo samo staviti jace federe..
Usis obavezno Stage 6 Big Valve, Polini ili BGM, serijski je u banani, pogotovo ako bude isao 19mm karburator na njega..
Preradjen airbox, dizna oko 80-85 i to je to ukratko... Centralna serijska ili Malossi zuta, rolnice oko 6g...
Nisam racunao ali to je negde oko 600-650 evra, ali je zato veoma dugotrajna kombinacija ako se lepo nasteluje i odrzava...

Ako ti je drug iz Srbije, neka to slozi sad do 15. decembra posto je u Motoboxu snizenje 25%  :icon_thumright:
Samo sto tamo nema pola ovih gore nabrojanih delova pa ce morati malo experimentisati...
Npr. umesto Trophija neka stavi Stage 6 Sport Pro, jaci je za 2-3 ks-a... Yasuni kolekcija treba stici za najvise mesec dana...
Zvono i kvacilo ima tamo, karburator isto.. Radilicu ima Motoforce Evolution (RMS) sa punim polutkama za oko 5000 din (oko 400 kn)....
Lezajevi i semerinzi se podrazumevaju da idu novi, to je oko 20 evra...
« Zadnja izmjena: 08 Studeni, 2009, 16:31:32 radomir.g »

Offline MaXoVaC

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 869
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Banjaluka!
  • Moj Skuter: sprint max
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #10 : 08 Studeni, 2009, 16:59:17 »
Glupo je sloziti neki midrace ali samo na pola.. Evo ja sam za sada na potpun base potrosio oko 700 evra....
Slozi to ovako nekako.. Kit TP Trophy, karburator je dobar taj Black Edition, auspuh Yasuni R kao sto ivan kaze, radilica je isto dovoljna ta sto si stavio, multivar, neki jaci remen posto se serijski razvlaci kad se zagreje, kvacilo neko low budzet tipa RMS + zvono isto RMS, ili ostaviti serijsko kvacilo samo staviti jace federe..
Usis obavezno Stage 6 Big Valve, Polini ili BGM, serijski je u banani, pogotovo ako bude isao 19mm karburator na njega..
Preradjen airbox, dizna oko 80-85 i to je to ukratko... Centralna serijska ili Malossi zuta, rolnice oko 6g...
Nisam racunao ali to je negde oko 600-650 evra, ali je zato veoma dugotrajna kombinacija ako se lepo nasteluje i odrzava...

Ako ti je drug iz Srbije, neka to slozi sad do 15. decembra posto je u Motoboxu snizenje 25%  :icon_thumright:
Samo sto tamo nema pola ovih gore nabrojanih delova pa ce morati malo experimentisati...
Npr. umesto Trophija neka stavi Stage 6 Sport Pro, jaci je za 2-3 ks-a... Yasuni kolekcija treba stici za najvise mesec dana...
Zvono i kvacilo ima tamo, karburator isto.. Radilicu ima Motoforce Evolution (RMS) sa punim polutkama za oko 5000 din (oko 400 kn)....
Lezajevi i semerinzi se podrazumevaju da idu novi, to je oko 20 evra...
ma i ja sam tako nesto mislio....al moram eksperimentisati zato sto tamo nista nema :sad1: .... :dontknow:

Offline radomir.g

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1791
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot Vivacity
  • MojSetup: Malossi MHR Replica LC 70cc
  • MojSpuh: Yasuni R
Odg: shitfajt 2 setup??
« Odgovori #11 : 08 Studeni, 2009, 19:16:18 »
Pa i nije bas da nema nicega... Ima svega zato i jeste rasprodaja...
Nova tura stize pocetkom decembra, tako da ako mu nesto treba neka poruci  :icon_thumright: