Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??  (Posjeta: 29763 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #140 : 12 Kolovoz, 2009, 15:08:15 »
sad ste me naljutili skroz cjelo jutro pokusavam objasnit vam, sad me ne zanima, marko vidimo se na sudu , potrosit ces par somova kuna na nista, eladio ti si ufuran do bola u neke internet prijevare....isusa ti nebi da san hackira server neke multinacionalne kompanije ili pokra par tisuca dolara preko kartica online pa da ce me policija tuzit...

uglavnom, izbrisite mi BN profil, napraviti cu sutra s novim IP-om novi account i nitko nece imat pojma tko sam i sto sam... eto da znate, a nemam ja vise sto vama dokazivat, kad je glavni admin naj veci primitivac nije mogao sacekat dok ne stavim potvrdu ... nego udri odma bann a nitko nije dokazao uopce da sam ja lika sjebao...  :happy6:

sada sam s poste dosao i sve imam, al necu postat ovdje nego cuvam samo da se zna :DD hihi hvala na bannovima ... i eladio ti stvarno neznas da mene nemos bannat nikako... ni da si isus...

kako si samo dosadan, odi zuri u sunce ili tako nesto...


SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #141 : 12 Kolovoz, 2009, 15:08:41 »
o ne, ne ide to tako!
postoji jasan dokaz da je novac uplacen!
sve ostalo je cula kazala..
novac se mora vratiti ako ovaj ne dokaze da je umjesto novca vrsio protuslugu, prodaju ili nesto trece..

poreznu jos nisam upleo, oces i o tome ?
blacknaranca se zajebava, a vidim da mu ni roditelju nisu neki "moralni uzori" , svakako mu ide sad bann for life, a ako treba jos imam sve njegove "gluposti" backupirane, bolje mu je da zaobilazi ovaj forum inace ce vidjeti da nisu sve prazne rijeci, a za zloupotrebe interneta osim prikljucka interneta idu i zatvorske kazne, a ti njegovi roditelji neka se zamisle, jer ako je maloljetan mogli bi oni odgovarati, a samo im jos i to fali da zbog bahatog klinca imaju probleme u zivotu..
da ne govorim da ce ako ovako nastavi naletiti i na malo vecu budalu koja ce sama uzet "pravdu" u svoje ruke sto nikako nebi bilo dobre.. a sve pocne tako s malim glupistima..

sto se tice topicstartera , ulicnim tonom tesko da mozes istjerati pravdu! svakako predlazem da ton bude civiliziraniji...
...rijesavaj stvari na svoj nacin, pametovat ti necu, ali barem tu na forumu malo pripazi   :glasses9:
...da znam, 1500kn nije malo , ali sacuvaj obraz , to ti vrijedi puno vise  :icon_thumright:
ja ne znam gdje ti zivis
U HR se sporovi koji su teorijski na papiru rijeseni vode po 10-15 godina,a ti ces dizat tuzbu koja je neosnovana i rijesit ce ti je odmah,mozda u mjesec dana
ja sam dignuo tuzbu vezano za jednu nekretninu,a na papiru pise da je moje,ali trebaju mi nekakvi svjedoci koje sud trazi,vec sam 2 godine na sudu ,a nisam se ni pomaknuo.
Ne petljaj se u stvari koje ocito ne razumijes

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #142 : 12 Kolovoz, 2009, 15:19:37 »
sad ste me naljutili skroz cjelo jutro pokusavam objasnit vam, sad me ne zanima, marko vidimo se na sudu , potrosit ces par somova kuna na nista, eladio ti si ufuran do bola u neke internet prijevare....isusa ti nebi da san hackira server neke multinacionalne kompanije ili pokra par tisuca dolara preko kartica online pa da ce me policija tuzit...

uglavnom, izbrisite mi BN profil, napraviti cu sutra s novim IP-om novi account i nitko nece imat pojma tko sam i sto sam... eto da znate, a nemam ja vise sto vama dokazivat, kad je glavni admin naj veci primitivac nije mogao sacekat dok ne stavim potvrdu ... nego udri odma bann a nitko nije dokazao uopce da sam ja lika sjebao...  :happy6:

sada sam s poste dosao i sve imam, al necu postat ovdje nego cuvam samo da se zna :DD hihi hvala na bannovima ... i eladio ti stvarno neznas da mene nemos bannat nikako... ni da si isus...
hahah ..jao kako jadno koristis tehniku tu zastrasivanja ....nemas ti nista iz poste ti si jadnik lol ....nego koristis to da prepadnes marka da on nebi tuzio ....jer zna ako imas dokaz da je on naj#bo a u stvari ti nemas nista...providan si skroz....ja znam da sam na markovom mjestu da bi sjeo u auto sa 2-3frenda i doso ti u grad,u kvart,ispred kuce podero i tebe i starog ti i mamu i baku i komsiju i svi koji dodju ....nek me tuzi ko god hoce ...jebe mi se ..dobit cu uvjetnu i gotovo ali makar cu tebe unakazit da budes ko prikaza i da vise niskim nemozes ni trgovat nit bi ikad vise sjeo na skuter...ako se hoceda izbjegne tuzba nije frka...skuter ti je prepoznatljiv...pricekam te gdje kad te vidim poderem te ..nit znas da sam ja nit sta...nemas mognucnosti da me tuzis ....idi sad i ovo sto sam ti ja napiso reci mami i tati...nek i meni posalju jednu tuzbu u BIH ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Ensiferum

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1033
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner SP
  • Moja Kaciga: Klapalossi Šljem
  • MojSetup: Malossi Sport
  • MojSpuh: Malossi Mhr Replica
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #143 : 12 Kolovoz, 2009, 15:21:50 »
Rossi svaka ti cast
tebe bih uzeo za odvjetnika kad mi nesto zatrea  :toothy10:

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #144 : 12 Kolovoz, 2009, 15:26:05 »

hahah ..jao kako jadno koristis tehniku tu zastrasivanja ....nemas ti nista iz poste ti si jadnik lol ....nego koristis to da prepadnes marka da on nebi tuzio ....jer zna ako imas dokaz da je on naj#bo a u stvari ti nemas nista...providan si skroz....

Citas ga kao knjigu   :toothy12:
 :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #145 : 12 Kolovoz, 2009, 15:27:01 »
ja ne znam gdje ti zivis
U HR se sporovi koji su teorijski na papiru rijeseni vode po 10-15 godina,a ti ces dizat tuzbu koja je neosnovana i rijesit ce ti je odmah,mozda u mjesec dana
ja sam dignuo tuzbu vezano za jednu nekretninu,a na papiru pise da je moje,ali trebaju mi nekakvi svjedoci koje sud trazi,vec sam 2 godine na sudu ,a nisam se ni pomaknuo.
Ne petljaj se u stvari koje ocito ne razumijes


postoje jednostavni i slozeni slucajevi, koji se rjesavaju brzo ili sporo, ali se rjesavaju.. ne razumjem se samo mi je zena diplomirani pravnik pa slusam o takvim stvarima svaki dan  :redface:
tvoj je ocito slozeniji slucaj, ovaj je jednostavan, moja svakako laicka procjena da preko odvjetnika i ovrhe se to rijesi za nekih godinu dana.. stvar je prebanalna i od dokaza je dovoljna uplatnica.. mozda bude trajalo i 15, ali kakve to sad veze ima, pitanje je da li se moze, i moj odgvor je da se moze  :frajer:

e sad ovisi od slucaja do slucaja je ovo o cemu ti pricas...




sto se tice blacknarance, sad cu ga vratit na forum, jer mi je telefonski obecao da ce staviti dokaz o paketu..
pa da vidimo  :redface:
« Zadnja izmjena: 12 Kolovoz, 2009, 15:28:51 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #146 : 12 Kolovoz, 2009, 15:27:35 »
jao ljudi sto me furate :D a meni bas skoro svi savjetuju da idem pravo studirat a meni se neda ucit onoliko...kad vidim jednu knjigu za pravo smuci mi se zivot :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #147 : 12 Kolovoz, 2009, 15:28:42 »
postoje jednostavni i slozeni slucajevi, koji se rjesavaju brzo ili sporo, ali se rjesavaju.. ne razumjem se samo mi je zena diplomirani pravnik pa slusam o takvim stvarima svaki dan  :redface:
tvoj je ocito slozeniji slucaj, ovaj je jednostavan, moja procjena da preko odvjetnika i ovrhe se to rijesi za nekih godinu dana.. stvar je prebanalna i od dokaza je dovoljna uplatnica..

e sad ovisi od slucaja do slucaja...




sto se tice blacknarance, sad cu ga vratit na forum, jer mi je telefonski obecao da ce staviti dokaz o paketu..
pa da vidimo  :redface:
legenda :) odma tel u ruke i sve se rijesava na taj nacin :) svaka cast stvarno :) vidi se da si pravi covjek za ovaj poso koji obavljas na MS :) :icon_thumright:
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #148 : 12 Kolovoz, 2009, 15:29:54 »
postoje jednostavni i slozeni slucajevi, koji se rjesavaju brzo ili sporo, ali se rjesavaju.. ne razumjem se samo mi je zena diplomirani pravnik pa slusam o takvim stvarima svaki dan  :redface:
tvoj je ocito slozeniji slucaj, ovaj je jednostavan, moja svakako laicka procjena da preko odvjetnika i ovrhe se to rijesi za nekih godinu dana.. stvar je prebanalna i od dokaza je dovoljna uplatnica.. mozda bude trajalo i 15, ali kakve to sad veze ima, pitanje je da li se moze, i moj odgvor je da se moze  :frajer:

e sad ovisi od slucaja do slucaja je ovo o cemu ti pricas...




sto se tice blacknarance, sad cu ga vratit na forum, jer mi je telefonski obecao da ce staviti dokaz o paketu..
pa da vidimo  :redface:


sad ce bit veselo  :toothy10:

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #149 : 12 Kolovoz, 2009, 15:32:18 »
postoje jednostavni i slozeni slucajevi, koji se rjesavaju brzo ili sporo, ali se rjesavaju.. ne razumjem se samo mi je zena diplomirani pravnik pa slusam o takvim stvarima svaki dan  :redface:
tvoj je ocito slozeniji slucaj, ovaj je jednostavan, moja svakako laicka procjena da preko odvjetnika i ovrhe se to rijesi za nekih godinu dana.. stvar je prebanalna i od dokaza je dovoljna uplatnica.. mozda bude trajalo i 15, ali kakve to sad veze ima, pitanje je da li se moze, i moj odgvor je da se moze  :frajer:

e sad ovisi od slucaja do slucaja je ovo o cemu ti pricas...




sto se tice blacknarance, sad cu ga vratit na forum, jer mi je telefonski obecao da ce staviti dokaz o paketu..
pa da vidimo  :redface:
jedino sto ce netko vise potrosit na odvjetnika,a moze se desit i presuda pola pola.I onda su oboje pusiona.Zato to treba rijesit u 4 oka,3oka,2...

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #150 : 12 Kolovoz, 2009, 15:32:49 »
2sax, bez ociju ?   :toothy11:




evo, unbannao sam ga...

ponavljam, marko1990 je upozoren na ton, blacknaranca je tu vracen da bi sprao ljagu s "imena" i dokazao da je paket poslan i da je do poste..

bez chata nadalje ! postovi samo od njih dvojice su dozvoljeni u ovom topicu dok se stvar ne rijesi, ostali postovi se brisu  :glasses9:
« Zadnja izmjena: 12 Kolovoz, 2009, 15:42:30 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline marko1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 557
  • Spol: Muški
  • Cijeli život u Mercedesu dao bi za jedan dan u BMW
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Speedfight 2
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #151 : 12 Kolovoz, 2009, 16:08:11 »
Oprostite ljudi na rijecima ali sam ljut i jako,smirit ću se...1500 kn za mene školarca je jako puno...zanima me samo kaj će naranča stavit??
Živi život živih jer život je JEDAN!!!

Offline BlackNaranča

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1220
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Peugot SF2
  • MojSetup: Stage6 Pro Racing
  • MojSpuh: TP Nardo
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #152 : 13 Kolovoz, 2009, 00:48:25 »
sliku potvrde da ti je paket ponovno poslan nakon sto je bio u posti pod zagubljenim paketima  :icon_thumright:
rekao sam ti na PM... djelove dobivas u roku od 5 dana
slika sutra jer cekam sestruu sa mobom da mogu uslikat potvrdu tvoji i od drnde za auspuh..

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #153 : 16 Kolovoz, 2009, 10:05:06 »
ima kakvih novosti??? :happy8: :happy8:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #154 : 16 Kolovoz, 2009, 10:11:38 »
sad ga uploader jebe ili nemoze stavit slike sa moba na komp.... :toothy11:
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #155 : 16 Kolovoz, 2009, 10:14:23 »
sad ga uploader jebe ili nemoze stavit slike sa moba na komp.... :toothy11:

da il je sestri pao mob u more hahahahhaha

daj nemoj spammat spameru jedan spamerski

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #156 : 16 Kolovoz, 2009, 10:22:29 »
na moj upit dali je poslao i dali to misli dokazat on odgovara:

'mah bas mene briga za bann ionako mi je usrana reputacija na forumu do maximuma, njemu je paket poslan eto bar se njega cu rjesit a ekipa na forumu ionako misli da sam serator vidia san komentare tako da...   nisan posta sliku samo iz razloga sto nemogu nabavit kameru nikako, nisan ni drndi slika uplatnicu a ni sebi, obojici je stigao novac na racun , vrijednost je preko 2000kn... i nonameru isto dakle 2500kn i nisam nikog sjebao, ovome je paket na putu... stavit cu sliku cim nabavim nesto s cim mogu slikat..'

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #157 : 16 Kolovoz, 2009, 10:54:36 »
LOL...
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #158 : 16 Kolovoz, 2009, 11:15:14 »
inace koristi nokiu 33 10  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Nemogu vjerovat da je BlackNaranča još na forumu??
« Odgovori #159 : 16 Kolovoz, 2009, 11:20:38 »
inace koristi nokiu 33 10  :icon_biggrin:

ma kaj ti znas...nema kabel za svoju nokiu N95 XD