Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Znaci da idete sad tjunirat skut sta bi stavili gore ??

od sr150 (2t AC)¸
od sp180 (2t LC)
midrace 70ccm

Autor Tema: Big bore vs. 70ccm (midrace)  (Posjeta: 11243 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Big bore vs. 70ccm (midrace)
« : 05 Kolovoz, 2009, 20:30:50 »
znaci od onih koji su radili i imali midrace pa su onda presli na big bore zelim cuti misljenja o ovome  :)

s cim bi bilo manje kemijanja oko struje na sr150 ili sp180 masinom ili su instalacije iste ?

znaci ovdje trajnost neigra neku preveliku ulogu , financijski isplativije big bore zar ne ??

Offline dino gp1

  • MS elite
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3596
  • Spol: Muški
  • Gdje god te život nosi, uvijek moraš znati tko si
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #1 : 05 Kolovoz, 2009, 20:47:06 »
Svakako big bore, trajniji i isplativiji od midrace 70 ccm, moj bi izbor bila masina 180 ccm :icon_biggrin:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #2 : 05 Kolovoz, 2009, 20:50:32 »
ovo zadnje, jer je to TUNING..
ovo dvoje prvo nije tuning neg ugrađivanje 3x veće mašine..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #3 : 05 Kolovoz, 2009, 20:59:18 »
a instalacije sr150/sp180  jesu iste ili ??

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #4 : 05 Kolovoz, 2009, 20:59:34 »
kad bi iso an bigbore vjerovatno 172 AC..vise mi se svida 2t zracnjaci...manje sranja i lakse odma..

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #5 : 05 Kolovoz, 2009, 21:15:19 »
ma nije sad toliko bitno ac/lc 
najvise me zanimaju instalacije i sta s njima ? :icon_scratch:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #6 : 05 Kolovoz, 2009, 21:22:33 »
nisu ti iste instalacije AC i LC.......ac struja je bolja jer nema blokade,al i na LC staviš malossi digitronic pa nemaš blokadu i uz to je još variabilni

stavljanje stock BB jer kao traje je po meni glupost.......naturpijanji BB ima smisla jer recimo makina od sr150 je mrtav konj,nije baš ni SP 180 stock makina zlato
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #7 : 05 Kolovoz, 2009, 21:23:22 »
ma nije sad toliko bitno ac/lc 
najvise me zanimaju instalacije i sta s njima ? :icon_scratch:
gle sve se da spojit,i ja sam uspio spojiti mina struju na pezo,samo si skines instalacije i spojis di sta ide i radi sve

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #8 : 05 Kolovoz, 2009, 21:29:07 »
nisu ti iste instalacije AC i LC.......ac struja je bolja jer nema blokade,al i na LC staviš malossi digitronic pa nemaš blokadu i uz to je još variabilni

stavljanje stock BB jer kao traje je po meni glupost.......naturpijanji BB ima smisla jer recimo makina od sr150 je mrtav konj,nije baš ni SP 180 stock makina zlato

tocno tako i to su masine koje recimo uz manja ulaganja daju puno..recim masinu od sp-a..stavis multivar, veci karb i usis, malo se poigras sa cilindrom i blokovima.. i to je onda vec nesto a nije neki bolesni tuning a opet ide.. :)

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #9 : 05 Kolovoz, 2009, 21:41:53 »
sve vise me privlaci taj big bore  :icon_biggrin:

goki zaboravio si granu 34mm  ;D

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #10 : 05 Kolovoz, 2009, 21:44:30 »
ma 70tka ti je dosta lakša i možeš se dosta brže vozit kroz promet jer lakše staješ i upravljivija je
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #11 : 05 Kolovoz, 2009, 21:53:18 »
midrace kit majka tipa due+ ili TPR nema zvuka do midrace-a,a još bolje race kit,kakav big bore je da je dugotrajniji al ono gušti su gušti

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #12 : 05 Kolovoz, 2009, 21:57:06 »
ma 70tka ti je dosta lakša i možeš se dosta brže vozit kroz promet jer lakše staješ i upravljivija je

ljudi kojima se razletio kit vecinom bjeze od 70ccm i traze rijesenje svojih problema u big bore masinama..ali sve ima svoje prednosti i 70ccm moze isto dosta dugo trajati uz kvalitetno odrzavanje i ako je kvalitetno motor slozen.. :dontknow:

Offline hac

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1407
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Nova Gradiška
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #13 : 05 Kolovoz, 2009, 22:01:14 »
Citat:
ljudi kojima se razletio kit vecinom bjeze od 70ccm i traze rijesenje svojih problema u big bore masinama

ja to zovem socijalni tuning  :icon_biggrin: ljudi se upuštaju u takve stvari iz potpuno krivih razloga

ja se non stop vozim na ajmo rec midrace setupu već 3 godine,treba redovno održavat i nema tu problema
The fastest peugeot scooter in Croatia                                                http://www.youtube.com/user/hacTKR

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #14 : 05 Kolovoz, 2009, 22:03:11 »
a je da gušti su gušti to uopće nije upitno :D  

neznam ni sam :
stage6 hpc/doppler/malossi
tpr/stage6 racing
c16/c20/stage6 r1400
dell 19/21
multivar
delta
ostale sitnice tipa zvono, tork, prirubnica,usis ......
i mozda duzi prijenos


ili : sr150/sp180  


sa 70-tkom nemam brige oko nosaca , instalacija ....dok sa big bore imam i to velike  :toothy3:
sa 70-tkom imam onaj zvuk formule pri 12000-13000rpm-a , manju trajnost , vecu potrosnju , vecu mogucnost da ce se sve razletiti i odlatiti u 3pm  :icon_biggrin:
al da je gust kad se slozi jači 70ccm bome je  :headbang: :headbang:

a uostalom to nebi bio skuter za svaki dan , nego za ovak se vikendom provozat malo izdivljat i za do posla i nazad (cca 2km)

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #15 : 05 Kolovoz, 2009, 22:04:40 »
ljudi kojima se razletio kit vecinom bjeze od 70ccm i traze rijesenje svojih problema u big bore masinama..ali sve ima svoje prednosti i 70ccm moze isto dosta dugo trajati uz kvalitetno odrzavanje i ako je kvalitetno motor slozen.. :dontknow:

gle ima i tu neceg,meni je tuning 70 ccm najbolje kaj postoji,i da sam svaki dan doma i imam vremena radio bi i bio na 70 ccm,ali posto cu biti doma dan dva u tjednu ,meni je bolje uzeti si jaci motor da mi se mogao provesti kad dodjem i na dalje relacije,a ne da mora sarafati kad dodjem doma,iako ce uvijek biti barem jedna 50-tka u garazi :toothy3:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #16 : 05 Kolovoz, 2009, 22:07:35 »
zajebi to..kupi si 125-250 4t i vozi se ko covjek a ne svaki dan sarafit..znam kaje 70cc midrace i imam to i nije mi to to..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #17 : 05 Kolovoz, 2009, 22:09:00 »
gle ima i tu neceg,meni je tuning 70 ccm najbolje kaj postoji,i da sam svaki dan doma i imam vremena radio bi i bio na 70 ccm,ali posto cu biti doma dan dva u tjednu ,meni je bolje uzeti si jaci motor da mi se mogao provesti kad dodjem i na dalje relacije,a ne da mora sarafati kad dodjem doma,iako ce uvijek biti barem jedna 50-tka u garazi :toothy3:

jbg kolko god bio uredan 70ccm moras sarafat jer ga moras odrzavat ako oces da traje..


Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #18 : 05 Kolovoz, 2009, 22:11:14 »
jbg kolko god bio uredan 70ccm moras sarafat jer ga moras odrzavat ako oces da traje..


e upravo to,dodje ti da sve bacis u pm :toothy11:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Big bore vs. 70ccm (midrace)
« Odgovori #19 : 05 Kolovoz, 2009, 22:12:07 »
e upravo to,dodje ti da sve bacis u pm :toothy11:
serijala zakon  ;D , pali i vozi i nikakve brige ni pameti  :redface: