Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw  (Posjeta: 10188 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« : 13 Srpanj, 2009, 00:10:35 »
može li se blokirat samo da prođe tehnički sa 75 kw

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #1 : 13 Srpanj, 2009, 00:20:50 »
a zasto bis ga blokirao? od kad se na tehnickom gleda snaga auta osim onoga sta pise u knjizicama?

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #2 : 13 Srpanj, 2009, 00:25:44 »
Zato šta do 24 godine po reardiranon zakonu smiš vozit auto do 75 kw, a može se platit da ti ga oni istestiraju.

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #3 : 13 Srpanj, 2009, 02:17:22 »
uzmi mu skini svjecicu da ne radi jedan klip hahhaha ....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline n0n4m3

  • Tržnica : (+19)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1145
  • Spol: Muški
  • 097 733 2211
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Sp180 , Ice180
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #4 : 13 Srpanj, 2009, 02:20:14 »
ti mislis da ti ga regaju kao 75 .. ti ga blokiras i oni homologiraju .. i onda maknes da ima vise ?

Offline crogenie

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 512
  • Spol: Muški
  • old-skul member
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI-Trsat
  • Moj Skuter: Runner VX125
  • Moja Kaciga: ultra-sporcka
  • MojSetup: Malossi 209
  • MojSpuh: 4Road
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #5 : 13 Srpanj, 2009, 03:02:42 »
Možeš stavit slabiju mašinu, napravit atest, a to ti dođe brdo para i brdo problema.. pa uštedi si muke, ako ti je već bitno da je 75kW, prodaj taj auto i uzmi nešto slabije.. pozz
... V-TEC - IT JUST KICKED IN YO...
- pa finu guzu stavi u S klasu, i po gasu..

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #6 : 13 Srpanj, 2009, 03:11:09 »
postoje firme koje ugraduju blokade ali nisam siguran dali vrijedi za sve aute a i vjeruj mi to ti je previse komplikacija a i previse para jer sami atest dode kos i jos a di je ugradnja blokade pa skidanje blokade..

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #7 : 13 Srpanj, 2009, 09:04:30 »
nije meni to jasno, uvijek vozim jaći auto od 75 kW, nikad ništa, radarom me skinuli u subotu, a auto jaći od 75kw, uredno naplatili kaznu za brzu vožnju i ništa više, a imam 21 godinu....vozi se ti tako, jedino ako ti auto baš ima 200 + KS

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #8 : 13 Srpanj, 2009, 09:31:04 »
ja sam popio kaznu za to a kazna iznosi 1000kn :sad1: cim sjednem u auto sam u prekrsaju.........brijo sam da mi isteklo ono dvije godine sto i je jel sam polozio 2004 kad ono kaze frajer to vise nema veze doso je novi zakon i sa smjeskom trpa kaznu soma kunica i kaze strpi se do 24 godine :talktothehand: al nek mi puse :blowjob1: svaki auto je bio prek 75kw pa nebi ga sad pogotovo mjenjo dok imam 22 i pol godine :laughing7: brzo ce 24 :sad3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #9 : 13 Srpanj, 2009, 09:38:11 »
pa jeb... svaki auto ima više od 75 kW, smješno, meni niko nikad ništa

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #10 : 13 Srpanj, 2009, 09:54:24 »
pa jeb... svaki auto ima više od 75 kW, smješno, meni niko nikad ništa
klamote nemaju :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Aleksandar

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1257
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: C650 Sport, T-Max560
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #11 : 13 Srpanj, 2009, 12:04:16 »
postoje tzv. restriktori koji se ugrađuju na motor +  reprogramira se komp da bi davao manje snage.. nakon toga se ide na atest u veliku goricu pa ako prođes ,dobiješ žig (zaboravi € jer manijaci imaju ponos do neba  :laughing11:)  .. prvo na valjke a onda majstori tamo ocjenjuju dal je prigušenje snage izvedeno dobro i dali postoji mogučnost da nakon atesta skines blokadu i opet imas punu snagu.

na restriktorima su "plombe" koja kad se jednom stave vise se nemogu skinut bez da puknu i kod svakog tehničkog moras ič prvo u CVH da oni pregledaju restrikciju i izmjere snagu prije nego ideš na tehnički. velika yebada

istu ideju sam imao za bmw prije 2 godine i sve to prošao ali restriktor za njega kosta 1300e ,a  skidat sa 150 na 102 ks nije najbolja ideja za motor..

poštuj sve ostale zakone i u vecini slucajeva puštaju..

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #12 : 13 Srpanj, 2009, 12:08:40 »
Svi vi oslabljujete auta ??? , ja bi majkinog pežoa ojačao, ima 1.0 motor 33kw, moze li mu se staviti nešto iz kawasakija da ide bolje :laughing7:
Cujem da ce se mozda ukinuti taj zakon o 24 god pa cu smjet vozit ćaćinu mečku :glasses2:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #13 : 13 Srpanj, 2009, 12:17:17 »
jos nisam cuo da se o tom prica :sad3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #14 : 13 Srpanj, 2009, 13:37:17 »
Imaš internet peticiju protiv tog retardiranog zakona,al nevirujen da da če se ukinit treba državi love.Potpišite i vi možda čak nešto i bude.



http://www.hobotnica.tk/

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #15 : 13 Srpanj, 2009, 13:42:17 »
postoje tzv. restriktori koji se ugrađuju na motor +  reprogramira se komp da bi davao manje snage.. nakon toga se ide na atest u veliku goricu pa ako prođes ,dobiješ žig (zaboravi € jer manijaci imaju ponos do neba  :laughing11:)  .. prvo na valjke a onda majstori tamo ocjenjuju dal je prigušenje snage izvedeno dobro i dali postoji mogučnost da nakon atesta skines blokadu i opet imas punu snagu.

na restriktorima su "plombe" koja kad se jednom stave vise se nemogu skinut bez da puknu i kod svakog tehničkog moras ič prvo u CVH da oni pregledaju restrikciju i izmjere snagu prije nego ideš na tehnički. velika yebada

istu ideju sam imao za bmw prije 2 godine i sve to prošao ali restriktor za njega kosta 1300e ,a  skidat sa 150 na 102 ks nije najbolja ideja za motor..

poštuj sve ostale zakone i u vecini slucajeva puštaju..




Jel se može to napravit za Mercees slk 200 koji ima 163 ks,ili jel mu se može stavit mašina od 75 kw i bili ga ta mašina mogla pokrenit.

Najlipše auto

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #16 : 13 Srpanj, 2009, 13:46:50 »
ja sam popio kaznu za to a kazna iznosi 1000kn :sad1: cim sjednem u auto sam u prekrsaju.........brijo sam da mi isteklo ono dvije godine sto i je jel sam polozio 2004 kad ono kaze frajer to vise nema veze doso je novi zakon i sa smjeskom trpa kaznu soma kunica i kaze strpi se do 24 godine :talktothehand: al nek mi puse :blowjob1: svaki auto je bio prek 75kw pa nebi ga sad pogotovo mjenjo dok imam 22 i pol godine :laughing7: brzo ce 24 :sad3:

Je kazna 1000kn šta se događa kad te uvate više puta s jačin autom jel ide kakvi zatvor,oduzimanje auta,oduzimanje vozačke itd.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #17 : 13 Srpanj, 2009, 13:59:14 »
Je kazna 1000kn šta se događa kad te uvate više puta s jačin autom jel ide kakvi zatvor,oduzimanje auta,oduzimanje vozačke itd.

nista onda dobis jos soma kuna :toothy3: ako imas onda se vozis :sad1: eno vrebaju u ladici da ih platim al nema od toga nista :fingerr:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #18 : 13 Srpanj, 2009, 16:51:58 »
nek ti slowrider ugradi blokadu.. :toothy10: :toothy10:
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: Jel se može prigušit jače auto(+75kw) na 75 kw
« Odgovori #19 : 13 Srpanj, 2009, 17:10:49 »
a nije jednostavnije recimo kupiti auto do 75kw, bravo>(1.4) neki drugi fiat, ili civica ili tako i samo roknut unutra drugo, i vozit se do tehnickog :icon_biggrin: