Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: jel istina???  (Posjeta: 2579 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Po?etnik

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 788
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: Runnera 50
Odg: jel istina???
« Odgovori #20 : 04 Srpanj, 2009, 00:39:09 »
Ajmo jos jednom sve sumirati za pocetnika ako citaju!

FLY KVACILO SE KORISTI ZA SERIJSKE MOTORE I ZA BASE KITEVE PA SVE DO SLABIJI MIDRACE!!!
DELTA SE KORISTI ZA MIDRACE I HIGH END JER IMA 18 STUPNJEVA MOGUCNOSTI STELANJA I SLUZI DA BI SE SKUTER(kada ima kit koji se visoko vrti i u sprezi s tim kitom auspuh koji tek ima visoko snagu,prilikom starta nastelala se delta tako da uhvati tek onda kada skuter ima donekle snagu da se izgubio ona rupa na startu(gdje kit i spuh nemaju snagu)(prvih 10 ak metara).

eto tako i ja mislim.. i nije da je greska staviti deltu na slabiji setup nego je neisplativo

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: jel istina???
« Odgovori #21 : 04 Srpanj, 2009, 03:59:06 »
Pa na seriskom setupu sigurno more potrajat više nego s seriskim a uz to se da štelat na sve moguće načine tak da ja i nebi htio kupit kvačilo drugo osim delte ili neko kao delta, neisplativo je uzet fly jer je isto ko serisko a serisko imaš za 100kn polovno a super stanju, čak se serisko štela lakše od fly samo se brzo spali ako budu tvrde opruge
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: jel istina???
« Odgovori #22 : 05 Srpanj, 2009, 13:01:35 »
za 50€ koliko dođe fly se ne isplati stavljat serijsko da je neznam kakvo...tko god se upgradea-o n deltu svi su rekli da su osjetili i dobili poboljšanje, a sad netko kaže da je delta bolja, netko kaže da je fly...mislim da je jurca sve rekao
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka