Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Runner 50, promjena radilice  (Posjeta: 2768 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Runner 50, promjena radilice
« : 22 Lipanj, 2009, 21:14:52 »
Zanima me kako se mijenja radilica, mijenjal sam ja to prije dosta godina na Tomosu automatiku, ali sam malo zahrdjal (ipak sam star) !!!
Rastaviti nije problem, ali mi je frend rekel da treba nekaj centrirati i da to nije samo tak, pa molim majstore da mi posalju nekakve slike sa uputama i daju nekakve savjete!!! Forum sam prolistal cijeli i nasel sam par slika ali su slabo vidljive. Nije nikakva panika spremam se to raditi pred kraj sezone!!!
Radi se o Runneru 50, 2007. 13k km.
« Zadnja izmjena: 22 Lipanj, 2009, 21:48:36 Zucho »
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #1 : 22 Lipanj, 2009, 22:07:56 »
neznam zas se muciti s tim kad covijek u servisu ili fusu slaze za par sto kuna...

a treba lezajeve ljepo metnuti i radilicu da bude u centru...
to bez alata mos sam od oka i na osjecaj sve napraviti i moze bit a nemora bit dobro..to vidis s vremenom...nije neki problem kad imas alat...poso od nekih pol sata...
ja osobno nosim covijeku pa mi slaze jel mi uzme sicu a znam da je onda dobro slozeno i ak nije i sjebe se nekaj nakon malo km nosim reklamirati..i nemam torskova...Lezaj uglanvom ostane zapecen na radilici  kad vadis umjesto da ostane u bloku ostane na radilic..i muka ga skinuti bez alata...

A prije neg dodes do radilice ti treba radapciger za skinuti magnet da mos odserafiti serafe od blokova i rastaviti...

Uglavnom ak misli sam raditi...lezaj metnes u skrinju a blokove grijes okolo s brenerom...da se rasiri..a lezaj se skupi..i onda u pravilu sam upadne u sjeiste di treba...

Onda je problem kaj ak to tak radi semering nemozes metnuti prije lezaja jel bus ga spalio s brenerom...nego se moras muciti s vanjske strane ga metnuti..a tak se u pravilu ne mece ali moze...i njega treba ranvo zabiti u blok da niej nakosen i da ga ne ostetis...s lupanjem kad ga nabijas...i to sve x2.

Eh i sad ti dode onda radilica da metnes..a to kak scentrirati ovak od oka ili kak vec neznam...

I prije tog jos blokove treba na psoju namazati laganim slojem diht mase da zadihtaju...i ak je LC onda ak vec rastavljas promjenis vodenu pumpu s lagerima i  semerinzima..

ukratko bi to bilo to..kolko  tolko pomogo..
Under construction...

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #2 : 22 Lipanj, 2009, 23:55:45 »
Jel zna itko gdje bi se mogao otfurat skuter da netko promjeni ležajeve i semeringe (moje) da nije preskupo, a opet da je kvalitetno.
Jedini servis koji ja znam je piaggio, ali upitno mi je koliko kvalitetno će oni to napravit i za koju lovu.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #3 : 23 Lipanj, 2009, 08:07:53 »
Chupsy!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #4 : 23 Lipanj, 2009, 08:14:34 »
ja  :laughing7:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #5 : 23 Lipanj, 2009, 08:20:36 »
ja  :laughing7:
zato što je ovaj u ZG..

Offline J.U.R.C.A

  • MS Technical support
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1621
  • Spol: Muški
  • Mobitel: 091 9081 857
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Kawasaki Z1000,Zip 210 2T X Factory Team
  • MojSetup: Ported by X Factory Team
  • MojSpuh: Fabrizi 210
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #6 : 23 Lipanj, 2009, 11:19:34 »
vidi s chupsyem koliko ima slobodnog vremena s obzirom da radi u servisu.
ako nemre on napravit cu ti ja !

Offline Antares

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 905
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner SP
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #7 : 23 Lipanj, 2009, 13:06:15 »
Evo kontaktirao sam chupsy-a pa ako on neće moći javim se JURCA tebi :).

Offline Zucho

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Trenutno ga nemam
  • Moja Kaciga: Glavu cuva
Odg: Runner 50, promjena radilice
« Odgovori #8 : 23 Lipanj, 2009, 21:34:04 »
Hvala decki, bum Vas kontaktiral na kraju sezone,(AUTO MI JE NA LIMARIJI I NEMREM NIKAM, A KISA PADA), imam ja i drugih planova, od kita pa na dalje!!! Posaljite mi svoj broj SMS-om na broj 091/1684318
Imam napravu za brusenje ili glodanje glave piaggia, kaj treba napravit od strojne obrade i poliranja,osim honanja, mogu sve tak da nije problem imamo materijala, kalim, popustam i radim cuda, sve bu Vam se to isplatilo!!!
Hvala na ponudama!!!!!!!!!!! :toothy10: :toothy10: :toothy10:
"Glupost je nesalomljiva: sve što naleti na nju mora se razbiti."