Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć  (Posjeta: 1239 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline al bandi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Jet figter 50
  • MojSetup: nema se para
Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« : 06 Lipanj, 2009, 19:12:44 »
Ovih dana san cili sritan jer mi skut ide dosta bolje, neman pojma kako al sad vata skoro 70 bez problema i zadnja dva dana al pogotovo danas pri davanju gasa i kod kretanja i u vožnji do nekih 50 km/h se čuje jako piskutavi zvuk metalni,zvuči dosta neugodno ,jel ima iko ideje šta bi moglo bit? hvala  :notworthy:
FOLK 'N' ROLL

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #1 : 06 Lipanj, 2009, 19:25:59 »
kod kretanja moze bit da je kvacilo, skines zvoni i malo ga s unutarnje strane posmirglas a ovo u voznji do 50 nemoze bit to...mozda ti se raspo katalizator u spuhu ako je seriski pa to zvoni, mozda klizaci zvone, mozda lezajevi radilice, svasta mozda moze bit... :dontknow:

Offline ProDriverGT(TGB)

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 668
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: R50X
  • MojSetup: Polini Sport
  • MojSpuh: Chrom
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #2 : 06 Lipanj, 2009, 19:39:42 »
Ovih dana san cili sritan jer mi skut ide dosta bolje, neman pojma kako al sad vata skoro 70 bez problema i zadnja dva dana al pogotovo danas pri davanju gasa i kod kretanja i u vožnji do nekih 50 km/h se čuje jako piskutavi zvuk metalni,zvuči dosta neugodno ,jel ima iko ideje šta bi moglo bit? hvala  :notworthy:

Ista stvar ko i kod mene,al vise se ne obazirem na to uopce,kaze giz da se to cuju plastike od vibracija

Offline al bandi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Jet figter 50
  • MojSetup: nema se para
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #3 : 06 Lipanj, 2009, 20:14:17 »
kod kretanja moze bit da je kvacilo, skines zvoni i malo ga s unutarnje strane posmirglas a ovo u voznji do 50 nemoze bit to...mozda ti se raspo katalizator u spuhu ako je seriski pa to zvoni, mozda klizaci zvone, mozda lezajevi radilice, svasta mozda moze bit... :dontknow:

ček ako se raspa katalizator jel to onda može bit razlog da bolje vuče?? i ako je tako al nebi tribalo to cilo vrime zvonit ili ?
FOLK 'N' ROLL

Offline al bandi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Jet figter 50
  • MojSetup: nema se para
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #4 : 06 Lipanj, 2009, 20:16:18 »
Ista stvar ko i kod mene,al vise se ne obazirem na to uopce,kaze giz da se to cuju plastike od vibracija

ma je..čuju se ptice na grani...to su gluposti,nemoraš imat fakultet za skužit da nisu plastike u pitanju,zvuk dolazi iz područja auspuha al čini mi se kad se skuter zagrije da se manje čuje taj zvuk  :sad1:
FOLK 'N' ROLL

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #5 : 06 Lipanj, 2009, 21:56:22 »
ako se rasao katalizator trebao bi ic bolje...skini auspuh i prodrmaj pa ces saznat jel u pitanju auspuh...

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #6 : 06 Lipanj, 2009, 23:49:02 »
Ovih dana san cili sritan jer mi skut ide dosta bolje, neman pojma kako al sad vata skoro 70 bez problema i zadnja dva dana al pogotovo danas pri davanju gasa i kod kretanja i u vožnji do nekih 50 km/h se čuje jako piskutavi zvuk metalni,zvuči dosta neugodno ,jel ima iko ideje šta bi moglo bit? hvala  :notworthy:

Daj si prvo profil ispuni. :)
Snimi filmić pa će biti jasnije što te muči i dobiti češ preciznije odgovore.

Inače je R50X pun i prepun čudnig zvukova. Ja se ne obazirem više... Em se čuju zadnje pločice kako stružu, em auspuh pušta čudne metalno piskutave zvukove, em vario pjeva svoje pjesmu... Ak ide ok je. Kad stane... Znat češ zašto je to tako.  ;D
« Zadnja izmjena: 06 Lipanj, 2009, 23:50:44 Giz »
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline al bandi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 122
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: TGB Jet figter 50
  • MojSetup: nema se para
Odg: Metalni piskutavi zvuk-Pomoć
« Odgovori #7 : 07 Lipanj, 2009, 14:19:25 »
evo meni dosad stvarno sve super, al ovo me malo zabrinjava ka da se neki metal struže od drugi ,probat ću snimit film pa vam pokazat.... :icon_thumright:
FOLK 'N' ROLL