Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha  (Posjeta: 3034 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« : 25 Svibanj, 2009, 17:30:12 »
Ispričavam se ako je tema već bila, ali radi se o sljedećem:

Frend vozi dotičnog Nexusa i stavio bi neki spuh tipa Leo SBK ili neki hand made od lokalnih (kvalitetnih) radiona koje rade takve auspuhe. E sad, pitao me dal treba kaj štelat, kompjuter ili nekaj jer kolko čujem da smjesa više nije 100% kad se stavi takav spuh  :dontknow:

Ima ko kakvih saznanja? U principu, bitno mu je da mu motor ide isto, a ne slabije, ali da ima bolji zvuk  :laughing7:

Tnx  :icon_thumright:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #1 : 25 Svibanj, 2009, 17:32:06 »
sa sbk-om motor ide isto(provjereno),a ima mnogo bolji zvuk.green,javi se.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #2 : 25 Svibanj, 2009, 22:04:58 »
Serdarević provjereno :icon_thumright:

Offline greenlite

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 682
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: čk
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #3 : 25 Svibanj, 2009, 22:07:19 »
Ispričavam se ako je tema već bila, ali radi se o sljedećem:

Frend vozi dotičnog Nexusa i stavio bi neki spuh tipa Leo SBK ili neki hand made od lokalnih (kvalitetnih) radiona koje rade takve auspuhe. E sad, pitao me dal treba kaj štelat, kompjuter ili nekaj jer kolko čujem da smjesa više nije 100% kad se stavi takav spuh  :dontknow:

Ima ko kakvih saznanja? U principu, bitno mu je da mu motor ide isto, a ne slabije, ali da ima bolji zvuk  :laughing7:

Tnx  :icon_thumright:
evo ovak ti mogu reči ja na sbk nisam primjetil da sam kaj izgubil tj na prijašnjem leo vince sam osjetil da jesam jer sam imal u unutrašnjosti jednu pregradu na grani pa je bil malo prigušen al sad na ovom nemam tu pregradu i sve je normalno.
Kaj se tiče poboljšanja performansi s otvorenim ispuhom jedina solucija ti je izmjena upravljačke jedinice recimo  power commander ili nekaj slično... ima sad i leo vince FAST al jos nema za quasare... :sad1:
« Zadnja izmjena: 25 Svibanj, 2009, 22:10:39 greenlite »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #4 : 26 Svibanj, 2009, 12:09:32 »
evo ovak ti mogu reči ja na sbk nisam primjetil da sam kaj izgubil tj na prijašnjem leo vince sam osjetil da jesam jer sam imal u unutrašnjosti jednu pregradu na grani pa je bil malo prigušen al sad na ovom nemam tu pregradu i sve je normalno.
Kaj se tiče poboljšanja performansi s otvorenim ispuhom jedina solucija ti je izmjena upravljačke jedinice recimo  power commander ili nekaj slično... ima sad i leo vince FAST al jos nema za quasare... :sad1:


OK  :icon_thumright:


Znači serdarević i SBK su provjereni  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Belly

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Nexus 250ie
  • MojSpuh: Factory
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #5 : 26 Svibanj, 2009, 15:15:04 »
Pozdrav,

Taj frend koje to zanima sma ja, ali konkretno me zanima da li je potrebno raditi neku izmjenu / doradu ili bilo što na mašini, injektoru...?
Sve ovo oko preformansa stoji, ali ja planiram uzet Thunder-a (Ignac iz Samobora), zvuk je mrak, dizajn po želji (okrugli, ovalni ili trioval) a cijena povoljna, max do 1300kn za trioval.

Hvala unaprijed.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #6 : 26 Svibanj, 2009, 15:20:37 »
Pozdrav,

Taj frend koje to zanima sma ja, ali konkretno me zanima da li je potrebno raditi neku izmjenu / doradu ili bilo što na mašini, injektoru...?
Sve ovo oko preformansa stoji, ali ja planiram uzet Thunder-a (Ignac iz Samobora), zvuk je mrak, dizajn po želji (okrugli, ovalni ili trioval) a cijena povoljna, max do 1300kn za trioval.

Hvala unaprijed.


O sused! Zdravo!  :icon_biggrin:


Ajde ak ti se da...:::
http://www.mojskuter.com/forum/index.php?board=3.0
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #7 : 26 Svibanj, 2009, 16:44:35 »
Pozdrav,

Taj frend koje to zanima sma ja, ali konkretno me zanima da li je potrebno raditi neku izmjenu / doradu ili bilo što na mašini, injektoru...?
Sve ovo oko preformansa stoji, ali ja planiram uzet Thunder-a (Ignac iz Samobora), zvuk je mrak, dizajn po želji (okrugli, ovalni ili trioval) a cijena povoljna, max do 1300kn za trioval.

Hvala unaprijed.


de si je...frend ima thundera na xtu 125 i predobro se cuje danas videl kle 500 sa thunderom isto predobar zvuk jedino na skutu nisam cou al je sigurno bolestan!!!

i jeftin je lik

Offline Belly

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Samobor
  • Moj Skuter: Nexus 250ie
  • MojSpuh: Factory
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #8 : 26 Svibanj, 2009, 18:02:02 »
No, pa to ti ja velim, Ignac radi prejebene spulje, odlična kvaliteta, vrhunska završna obrada a zvuk prebrutalan; naravno radi po željama, od malo glasnijih do full otvorenih i glasnih.
Ak nekog zanima, nek se javi za broj pa neka ga kontaktira.
Uglavnom, planiram ga uskoro ubost, pa Vam javim prve dojmove, slike i naravno video.

Bok

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3153
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Nexus 250 - stavljanje boljeg auspuha
« Odgovori #9 : 27 Svibanj, 2009, 13:38:52 »
Pozdrav,

Taj frend koje to zanima sma ja, ali konkretno me zanima da li je potrebno raditi neku izmjenu / doradu ili bilo što na mašini, injektoru...?
Sve ovo oko preformansa stoji, ali ja planiram uzet Thunder-a (Ignac iz Samobora), zvuk je mrak, dizajn po želji (okrugli, ovalni ili trioval) a cijena povoljna, max do 1300kn za trioval.

Hvala unaprijed.

Čuo sam za taj auspuh,i da je dobar,samo nisam ga imao prilike vidjeti u ivo niti čuti,ao netkoima kaeske neka stavi