Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: "Samurai" Honda Civic  (Posjeta: 25857 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #80 : 22 Svibanj, 2009, 00:34:46 »
pa jbt jesi ti sljep jel ti pise da je sreden usis i spuh...naci da nije sreden  u katrteru nego u glavi...

na autu je napravljena generalka tjedan dana prije neg je skucan i sredeno je ovo sta je napisano i auto je na valjcima imo 1288ks...

auto nema blokade...naci vrti se preko 8...i vrti se jer smo se vozili na jedno 9


kaj auto mora ima vtec glavu i bregaste pod kutem da se jebacki podignu konji...
btw. 1.4 ima jednu bregastu hahahahahhah

I DAJ MOLIM TE NE SPOMINJI MI FIAT GROB GROB NIJEDAN FIAT NIJE BIO AUTO NI NEČE BIT!!!

bolje fiat nego mrtvo svabsko puhalo :icon_biggrin:, si ga vozija? ga imas?? ne seri, jer nema ni auto a tu nes kenjas...

i daj pogledaj jos jednom sta si napisao i kolko konja LOL

Lunarr, daj shvati da skidanem te blokade ne dobis nis nego samo radis sranje...

Te.te.ac. LANCIA JE LANCIA, yugo ni auto ;D
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2009, 00:37:25 Ive_MHR »

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #81 : 22 Svibanj, 2009, 00:38:22 »
daj j#bo te taljan i jos fijat...kupi si gtia...i trojku edition 2.0 16v 150ks i vozis se ko baja

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #82 : 22 Svibanj, 2009, 09:25:17 »
daj j#bo te taljan i jos fijat...kupi si gtia...i trojku edition 2.0 16v 150ks i vozis se ko baja

50t kad ti pocnu odlazit djelovi od ovjesa do samog motora :laughing7:

Offline veka84sb

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1272
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slavonski Brod
  • Moj Skuter: - bez skutera
  • Moja Kaciga: HJC Phoenix FG-14
  • MojSetup: -
  • MojSpuh: -
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #83 : 22 Svibanj, 2009, 09:31:18 »
Joj stvarno golfove ,passate ....ne volim! Fiat ima dobrih masina samo cesto treba sarafati  ;D

Ma nebitno koji je model, proizvodjac ili zemlja ,bitno da je zadnji pogon!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #84 : 22 Svibanj, 2009, 09:51:17 »
znas kak se veli.. no turbo no fun! no turbo no problems..   :icon_thumright:
sve je reko covijek  :binkybaby:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #85 : 22 Svibanj, 2009, 09:55:46 »
Taj auto prije nego sta je bila ta tajanstvena generalka, auto je imo 100 ks to je od mojeg bratica frend vozio pa ga prodao liku i sad taj lik braticu od rakitje00, i vozio sam se u toj hodi sta je je hoda je styling sredena full (sto se i pokazalo na street race-u za styl), al taj auto je imao 100 ks i dalje ima i nije imao chipa.
Jbt ima dve spulje i usis drugo nis nema osim 30 000 kuna styla na sebi i to je to  :laughing7:
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2009, 09:57:21 Bruno1990 »
Frajer pere zube petardama ...

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #86 : 22 Svibanj, 2009, 10:35:24 »
Taj auto prije nego sta je bila ta tajanstvena generalka, auto je imo 100 ks to je od mojeg bratica frend vozio pa ga prodao liku i sad taj lik braticu od rakitje00, i vozio sam se u toj hodi sta je je hoda je styling sredena full (sto se i pokazalo na street race-u za styl), al taj auto je imao 100 ks i dalje ima i nije imao chipa.
Jbt ima dve spulje i usis drugo nis nema osim 30 000 kuna styla na sebi i to je to  :laughing7:
i on sa usisom i spuljom dobi 25ks,rekli ste da serijski imas 75-znaci 25ks je dobio. to je previse,ako je dobil 5ks bit ce dobro

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #87 : 22 Svibanj, 2009, 10:40:57 »
seriski 1.4 ima 90 ks...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Ive_MHR

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • SCHRANZ TRAUMA
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PU
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #88 : 22 Svibanj, 2009, 11:38:12 »
daj j#bo te taljan i jos fijat...kupi si gtia...i trojku edition 2.0 16v 150ks i vozis se ko baja

šta ce mi to mrtvo puhalo???? Kada te talijan bez turba pojede, decko zabrijao si ko i pol hr sa tim njemcima, rade talijana nego njemca u svakom slucaju, al sve je to danas isti k**ra*..

civic 1.4 ima 90konja, a on da je izvuko tolkoi su price za malu djecu

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #89 : 23 Svibanj, 2009, 20:55:47 »
daj j#bo te taljan i jos fijat...kupi si gtia...i trojku edition 2.0 16v 150ks i vozis se ko baja
jesi ti kad vidio sta jedan punto HGT ili bravo HGT radi tom tvom gti 2.0 16 v hahhah..ocito nisi....sta jedan fiat coupe radi npr bmw m3 ??koji je 3 puta skuplji?? pricas i trabunjas o necemu sto si samo vidio po netu i sluso od drugih..... evo ti jedan primjer tvog GTI  protiv punta koji je sranje gledja od 2:20...i jos da napomenem hgt je V4 a golf V6 i vidi sta mu radi....

hahhaha smijesno ba smijesno.....
ili pogledaj protiv bmw 540 V8 ...jebeni krs od Punta HGT ...kako su oni bezze

a ovaj bmw je jedno 5 puta skuplji najmanje
« Zadnja izmjena: 23 Svibanj, 2009, 20:59:49 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #90 : 23 Svibanj, 2009, 21:01:58 »
ALO BURAZ OVO JE GOLF 4 A NE 3...HAHAHAHAHHAHAHAHAHAH

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #91 : 23 Svibanj, 2009, 21:03:51 »
gle boli me rac kaj vi tu pricate nemate pojma po vas o autima hondica ima 128 konja kolko je izmjereno i jebe mi se jel ima il nema ja vjerujem da ima jer auto ide predobro....

decki da vi sam znate kak ide xsara vts 2.0 200ks ...fiat coupe turbo mu nemoze nis...

jedino honda vti ga je naprala nadrkana

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #92 : 23 Svibanj, 2009, 21:04:02 »
50t kad ti pocnu odlazit djelovi od ovjesa do samog motora :laughing7:
ako mislis na fiate....uzmi ...kupi jednog ...znaci nov ...pa vozi i da vidimo to...ja opet ponavljam......vi ste zaludjeni vw i slicnim njemcima..niste ni svjesni da nisu nista bolji od italijana ili japanaca.....cak su neki i losiji.....ja znam sta pricam i za italijane i njemce i sve jer sam siguran da sam ovdje od 80% clanova gledo vise street trka po ulicama i ucestovo ....jedva cekam jos jedno 15*-20 dana da pocnu kod nas okupljanja sto se tice auti motora,zatvaranje ceste i trke......snimat cu vam par klipova...italijani protiv njemaca i japanca i slicno.....da malo pogledate ciste primjere ..pa kad pogledate da vidim ocel onda ovoliki pljuvat po italijanima i njemcima....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #93 : 23 Svibanj, 2009, 21:05:42 »
ALO BURAZ OVO JE GOLF 4 A NE 3...HAHAHAHAHHAHAHAHAHAH
pa znam....ali jos veca sramota...valjda bi auto koje je novije i jos oznaku GTI ima ...trebalo da bude bolje jer kao ono trebo je motor taj GTI da napraduje i slicno.....tvoj golf GTI je sramota jer jedan npr Golf 4 TDI pumpa dizna znaci DI crveno ...koji je cipovan malo ide bolej od tvog GTI...tacnije ubija gti..nemoze mu pric....
« Zadnja izmjena: 23 Svibanj, 2009, 21:35:41 Rossi »
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #94 : 23 Svibanj, 2009, 21:08:34 »

gle zaboli me k**ra* i za gti 1,2,4,5,6,gti tdi di,d tdi neznam sam kaj te dizelske grobove......3 je zakon...i 16v...a jooooooj

jebe se meni ja bi se ubijo da me opere neki fiat identicnih konja ko gti...

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #95 : 23 Svibanj, 2009, 21:10:11 »
samo:MK3 GTI 16V IL VR6[/glow][/i][/b]

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #96 : 23 Svibanj, 2009, 21:22:33 »
gle boli me rac kaj vi tu pricate nemate pojma po vas o autima hondica ima 128 konja kolko je izmjereno i jebe mi se jel ima il nema ja vjerujem da ima jer auto ide predobro....

decki da vi sam znate kak ide xsara vts 2.0 200ks ...fiat coupe turbo mu nemoze nis...

jedino honda vti ga je naprala nadrkana
kao prvo neznas sta pricas...provaljujes se ....VTS ima 122KW ili ti ga nekih 165 konja...i to je najaca Xsara ..bez cipovanjca i slicno...lol....i onda ce nesto Coupeu uradit lol....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #97 : 23 Svibanj, 2009, 21:23:23 »
gle zaboli me k**ra* i za gti 1,2,4,5,6,gti tdi di,d tdi neznam sam kaj te dizelske grobove......3 je zakon...i 16v...a jooooooj

jebe se meni ja bi se ubijo da me opere neki fiat identicnih konja ko gti...
desava se cesce nego sto ti mozes zamislit...ikad ako budes imo vremena i volje dodji u tz..uvijek cu ti nac japanca i italijana koji ce sa identicno Hp oprat tvog gti.....
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #98 : 23 Svibanj, 2009, 21:24:45 »
kao prvo neznas sta pricas...provaljujes se ....VTS ima 122KW ili ti ga nekih 165 konja...i to je najaca Xsara ..bez cipovanjca i slicno...lol....i onda ce nesto Coupeu uradit lol....

ne nego vts  ima 180 ks al ovaj ima chip na 200ks...honda vti turbo ga je jedino naprala...prejebena honda ko ova sam 1,6

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: "Samurai" Honda Civic
« Odgovori #99 : 23 Svibanj, 2009, 21:30:41 »
ne nego vts  ima 180 ks al ovaj ima chip na 200ks...honda vti turbo ga je jedino naprala...prejebena honda ko ova sam 1,6
malo se obrazuj ...eto sve xsare ikad napravljene sto se tice motora i pogledaj pise ti najajci model 122 kw engine used in VTS ...(2.0L (1998 cc 16-valve DOHC) 122 kW (164 hp) XU10J4RS 4 cylinder petrol (used in Xsara VTS)
http://en.wikipedia.org/wiki/Citroën_Xsara

a sto setice fiat vs vr6 :D  evo ti jedan lijep clip....

mozemo ovako do sutra....ja cu ti uvijek nac dokaz da nista bolji nije ni jedan bmw ,gti ili slicno neznam....od nekog italijana ili japanca...
Valentino Rossi 46!!!!!