Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: preporuka za kineze  (Posjeta: 3924 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
preporuka za kineze
« : 07 Travanj, 2009, 20:41:19 »
Pozdrav ekipa,znam da nije baš popularna tema o kineskim motorima i da ih malo tko voli pa i ja,ali eto zanima me....uz svoj scoot treba mi i jedan mali kinezić od 50 ccm...pa me zanima koji model preporućujete po optimallnoj cijeni....
 
Kakva imate iskustva s ovim novim modelima nije bitno rebel,baotian,silverstone i te p*z*arije,šta mi preporučujete?ono treba mi samo da vozi i da nema kvarova na masini,karburatoru,struji i sl...

pozz
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #1 : 07 Travanj, 2009, 20:43:46 »
zelis li 4 ili 2t, koliko love mislis dati... novo, ili polovno
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #2 : 07 Travanj, 2009, 20:50:40 »
ja ti preporucam Lunu Vision 50

ne zato kaj ju ja vozim vec zato sto nisam imao nikakvih kvarova, osim kaj sam klip mjenjao ali to je bila moja krivica jer sam ostao bez ulja....
zbilja nisam imao nikakvih problema s njom...
Evo prije par tjedana sam išao u rijeku s njom i izdražala je put bez problema...

Cijena nove lune dođe 7500 kn za gotovinu, 8300 za kartice...
taj sam

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #3 : 07 Travanj, 2009, 20:54:34 »
ma bjezi od kineza na kilometre...evo slucaj kod mene..nakon 4000km zadnji lezaj na tocku se razvalio...danas pokuso da rastavim prenos i nisam mogo skinut kvacilo...kinez ga zatego pistoljem ko da se nikad nece skidat..

p.s. gedoru sam pomoto a nisam mogo odvrnut navrtku...bolje ti je uzmi sta polovno al da nije kinez...

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #4 : 07 Travanj, 2009, 20:57:20 »
ma bjezi od kineza na kilometre...evo slucaj kod mene..nakon 4000km zadnji lezaj na tocku se razvalio...danas pokuso da rastavim prenos i nisam mogo skinut kvacilo...kinez ga zatego pistoljem ko da se nikad nece skidat..

p.s. gedoru sam pomoto a nisam mogo odvrnut navrtku...bolje ti je uzmi sta polovno al da nije kinez...
a jbg ti majstore...
pa gedora ne služi za zatezanji i odtezanje... to moraš u zeti kljuc a onda racmu...

sorry na off-u
taj sam

Offline autodario

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skejter
  • *
  • Postova: 139
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #5 : 07 Travanj, 2009, 20:58:58 »
ma bjezi od kineza na kilometre...evo slucaj kod mene..nakon 4000km zadnji lezaj na tocku se razvalio...danas pokuso da rastavim prenos i nisam mogo skinut kvacilo...kinez ga zatego pistoljem ko da se nikad nece skidat..

p.s. gedoru sam pomoto a nisam mogo odvrnut navrtku...bolje ti je uzmi sta polovno al da nije kinez...

Potpis!
I ja se navozao kineza i zaključio da se ne isplate.
Samo gubiš na cijeni kod ponovne prodaje, a tuning zaboravi - jer kad uložiš novce da ide kako bog zapovijeda; zaključiš da si mogao za te novce kupiti neku Yamahu ili sl.

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #6 : 07 Travanj, 2009, 20:59:13 »
ma sve ok....al kazem ti nije za mene a treba mi nesto novo za 30 km/h doć do trgovine i nazad....kuzis a polovno već imam...al ovdje ima ljudi sta voze baotiana 3-4 godine bez problema zato me zanima koji se model istakao kao dobar,sta je bolje za slićnu lovu
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #7 : 07 Travanj, 2009, 21:01:58 »
Potpis!
I ja se navozao kineza i zaključio da se ne isplate.
Samo gubiš na cijeni kod ponovne prodaje, a tuning zaboravi - jer kad uložiš novce da ide kako bog zapovijeda; zaključiš da si mogao za te novce kupiti neku Yamahu ili sl.


kužima ja to sve ali treba mi scoot koje voze ženske osobe,djeca kužiš ne namjeravam to skupo platiti niti kasnije prodavat niti tunnirati niti mi treba brzina jer imam svoju pilu.....kuzis zanima me model koji je ok i da izdrži 3 godine meni super kasnije ga bacim u kontenjer i kupim drugog...kužiš??
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #8 : 07 Travanj, 2009, 21:03:52 »
kojeg kineza od trenutno dostupnih bi bilo najbolje kupiti dakle :cijena oko 4000 kn-5000 kn,4t,50 ccm
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #9 : 07 Travanj, 2009, 21:07:25 »
luna chapter, kimco agility - neznam koliko dodje ali je skoro savrsen 4t

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #10 : 07 Travanj, 2009, 21:12:52 »
ok ali preskupo novi kymco 9000 kn pa nikad nebi dao te pare za te puvalice treba mi 4000-5000 kn,ima li još ko kakvu ideju?
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #11 : 07 Travanj, 2009, 21:22:19 »
ok ali preskupo novi kymco 9000 kn pa nikad nebi dao te pare za te puvalice treba mi 4000-5000 kn,ima li još ko kakvu ideju?
ako kupujes 50ccm 4t do 5000kn onda bi ja na tvome mjestu uzeo zip 4t...ima ih po oglasnicima koliko oces,a nekima je hitna lova pa ga prodaju dosta ispod cijene novog u ducanu... :dontknow:

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #12 : 07 Travanj, 2009, 21:25:08 »
može i to,nije loše....ima li još tko kakve ideje???
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline aprilija top

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1321
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Sr 180
  • Moja Kaciga: Scorpion
  • MojSetup: polinni :)
  • MojSpuh: polini
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #13 : 07 Travanj, 2009, 21:29:50 »
sve ovisi o sreci frendica mije kupila baotana prije 5g kad su izasli oni prvi i taj prvi joj je napravio 30tkm bez da je ulje promjenila i onda je u nadi kupila novoga staroga je prodala i novi joj stoji vozila se tjedan dana normalno i od onda sve po malo rikava po meni stvar srece kod baotana naj isplatljivije zip 4t 50ccm ili flay100
0981674245

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #14 : 07 Travanj, 2009, 21:33:44 »
pa koliko ti baotijančiči imaju garanciju i jeli je uopće imaju??'
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #15 : 07 Travanj, 2009, 21:34:09 »
sve ovisi o sreci frendica mije kupila baotana prije 5g kad su izasli oni prvi i taj prvi joj je napravio 30tkm bez da je ulje promjenila i onda je u nadi kupila novoga staroga je prodala i novi joj stoji vozila se tjedan dana normalno i od onda sve po malo rikava po meni stvar srece kod baotana naj isplatljivije zip 4t 50ccm ili flay100
:drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie: :drunken_smilie:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250

Offline yems

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mo
  • Moj Skuter: ex...runner sp 125
  • MojSetup: nikad otvaran
  • MojSpuh: serijala
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #17 : 07 Travanj, 2009, 21:40:22 »
evo da se nadovezem na temu
imam neku ludu ponudu
cpi aragon nov 2 god garancije za 750e
popust nad popustima

dali da uzmem,jel netko ima takvoga

Offline phantom

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 408
  • Spol: Muški
  • vozim šta mi do?e pod ruku samo da sagorjeva
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: pakostane
  • Moj Skuter: nrg
  • MojSetup: mhr
  • MojSpuh: gianelli shot
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #18 : 07 Travanj, 2009, 21:44:21 »
pa to nije loše cpi je ok mislim koliko para toliko muzike4.......ali htio sam pitat svena kakvi su zipići općenito,ono jeli se kvare,kvaliteta materijala i sl jer koliko vidim nisu bas nešto extrana cijeni a relativno novi motori
acab jbg "policijski posao je ?astan samo ga obavljaju u dosta slu?ajeva ne?asni ljudi"

Offline smedamecka

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Vespa px
  • MojSpuh: sito+
Odg: preporuka za kineze
« Odgovori #19 : 07 Travanj, 2009, 21:52:13 »
ja osobno iman dobra iskustva sa lunom vision 2 iako je prespora, ali svejedno ne preporucan kineze, mozda je masina uredna al stalno ce ti crkavat one zarulje , akumulator zajebaje,zmigavci ispadaju straznji, mene zna zezat plovak u rezervaru pa moran gledat u rezervar koliko jos goriva iman, jednostavno sitnice koje te ispizde , koji put ces imat volje to sredivat a koji ce ti put doc da ga razbijes, ono sta kazu uzmi novo ka ima garanciju je obicno sranje, ako ti triba nesto tako slabo ili slicno uzmi zipa kao sto je receno....(moje misljenje)