Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Pitanje-Svrha ovog spreja???  (Posjeta: 1384 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Pitanje-Svrha ovog spreja???
« : 12 Ožujak, 2009, 23:29:36 »
http://www.arexons.it/arexons/cms/moto/cura_manutenzione_Pro_Bike/cod-8503.html       
dal netko zna za kaj točno ovo služi...sad sam za primjer uzeo ovaj, al  ima i drugih...gledao sam po Moto Plusu(katalogu) 2009 i vidio par ovakvih sličica...pa me zanima koja je svrha tog...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #1 : 12 Ožujak, 2009, 23:30:27 »
http://www.arexons.it/arexons/cms/moto/cura_manutenzione_Pro_Bike/cod-8503.html       
dal netko zna za kaj točno ovo služi...sad sam za primjer uzeo ovaj, al  ima i drugih...gledao sam po Moto Plusu(katalogu) 2009 i vidio par ovakvih sličica...pa me zanima koja je svrha tog...
jel to ono za gume?ne vidi se bas na slici! :frajer:

Offline DJ RUNNER RACE

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • !!!VENCEREMOS!!!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jastrebarsko-Jaska
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP Race
  • Moja Kaciga: IXS
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #2 : 12 Ožujak, 2009, 23:38:24 »
da...nešto za gume...sam nezz kaj

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #3 : 12 Ožujak, 2009, 23:39:43 »
kolko sam ja skuzil to je onaj sprej  u slucaju da ti guma pukne pa s tim napunis gumu i vozis se cca 20km max do vulkanizera.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #4 : 12 Ožujak, 2009, 23:41:15 »
da...nešto za gume...sam nezz kaj
to je onda ja mislim ona pjena koja se usprica u gumu kada se probusi...naci kada ti se probusi guma zasarafis ovu cijev na ventil i onda uspricas u gumu koliko treba i to pustis par min da se stvrdne unutra i onda drzi da se mozes vozit 20-30-40km...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #5 : 12 Ožujak, 2009, 23:41:58 »
btw ja sam se sa tim sprejom u gumi vozio na ditechu oko 1000km i jos se vozi drugi vlasnik... :icon_biggrin:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #6 : 12 Ožujak, 2009, 23:51:19 »
btw ja sam se sa tim sprejom u gumi vozio na ditechu oko 1000km i jos se vozi drugi vlasnik... :icon_biggrin:
daj mu reci nek baci tu gumu,pa ubit ce se negdje ak se tak vozi...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #7 : 12 Ožujak, 2009, 23:52:22 »
daj mu reci nek baci tu gumu,pa ubit ce se negdje ak se tak vozi...
ak nije do sada pukla nece jos 1godinu...sve u svemu guma je ko kamen tvrda,ne drzi nista itd... ::)

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #8 : 12 Ožujak, 2009, 23:52:59 »
kolko sam ja skuzil to je onaj sprej  u slucaju da ti guma pukne pa s tim napunis gumu i vozis se cca 20km max do vulkanizera.

Baš i ne, samo u slučaju da guma pušta. Ja sam imao čavao u gumi i izvadio ga i napunio taj sprej, prešao sam ni 500m i guma mi je pukla tj rupa di je bio čavao, i to dok sam se uključivao u promet, ne želim mislit kaj bi bilo da se dogodilo pri nekoj velikoj brzini... Sigurnije bi mi bilo da sam ostavio čavao u gumi.

I poslije je vulkanizer kad je krpao gumu samo imao više posla dok je očistio to sranje sa gume i felge, tako da ja bježim glavom bez obzira od tog spreja  :hello:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #9 : 12 Ožujak, 2009, 23:55:37 »
ja necu niti razmisljat na sta lici unutarnja strana od felge na ditechu...ja sam ostavio cavao u gumi...samo sam ga zabio jos vise unutra i napunio gumu sprejom...samo nedo bog da covjek ide pumpat gumu jer bi bilo svega... :icon_biggrin: :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #10 : 12 Ožujak, 2009, 23:55:47 »
I taj sprej nagriza i dize lak sa felge...

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #11 : 12 Ožujak, 2009, 23:57:54 »
ma to sam i mislio,samo u slucaju da guma pusta a ne da sad imas šipku u gumi. a ta pjena-ne bih je stavio ni u gumu od tacke,bolje guras skut neg da riskiras glavu za bzvz

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #12 : 12 Ožujak, 2009, 23:58:23 »
I taj sprej nagriza i dize lak sa felge...
zato i govorim da necu spominjat kakva je felga iznutra...ja mislim da je jebacki ispolirana... :frajer: :frajer: :frajer:

Offline OvErLoAd

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 522
  • Spol: Muški
  • in the fast lane
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • svijetskutera
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: aprilia SR 70 minarelli
Odg: Pitanje-Svrha ovog spreja???
« Odgovori #13 : 13 Ožujak, 2009, 00:06:33 »
ma to sam i mislio,samo u slucaju da guma pusta a ne da sad imas šipku u gumi. a ta pjena-ne bih je stavio ni u gumu od tacke,bolje guras skut neg da riskiras glavu za bzvz

Istina, ja sam ga naposljetku tako ionako morao gurat (5km) kad je pukla nakon "krpanja"  :laughing11: nebi ni stavljao taj šugavi sprej, al nije više radio vulkanizer, a trgovina s autodjelovima je bila otvorena :)