Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: drag race  (Posjeta: 32371 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ..::Alf::..

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 558
  • Spol: Muški
  • Flegma
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
  • Moj Skuter: NRG Power
  • Moja Kaciga: Arai
Odg: drag race
« Odgovori #100 : 07 Rujan, 2007, 20:54:12 »
Savaka ćast ŠitiFiajt 50 ccm nejde kur*u, ali dajte da ja vidim skuter od 50 ccm koji će sa auspuhom i multivarom oderat ŠitFajt 100. Znam kaj pričam, 100ka ima odlično ubrzanje i krajnja tu negdije oko 100. I sad će doć opet netko pametan tko nije vozio taj skuter i reći će da seriala sa auspuhom i variomatom ide 100, :laughing7: :laughing7:
...svojim dahom zamaglila je vizir moje kacige...

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: drag race
« Odgovori #101 : 07 Rujan, 2007, 20:56:13 »
Savaka ćast ŠitiFiajt 50 ccm nejde kur*u, ali dajte da ja vidim skuter od 50 ccm koji će sa auspuhom i multivarom oderat ŠitFajt 100. Znam kaj pričam, 100ka ima odlično ubrzanje i krajnja tu negdije oko 100. I sad će doć opet netko pametan tko nije vozio taj skuter i reći će da seriala sa auspuhom i variomatom ide 100, :laughing7: :laughing7:
ma decki kaj se svadjate,ako vas se nesvidja ŠitFajt nemojte ga kupovat i gotova prica,neke stvarno ne shvacam :toothy11:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: drag race
« Odgovori #102 : 13 Rujan, 2007, 13:39:48 »
evo danas sam vozio od prijatelja sf2 x-race kazaljka je dosla do slova "u" gdje na satu pise peugeot,pa vi gledajte kolika je to brzina,a sve je serijala na njemu

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: drag race
« Odgovori #103 : 13 Rujan, 2007, 13:55:37 »
evo danas sam vozio od prijatelja sf2 x-race kazaljka je dosla do slova "u" gdje na satu pise peugeot,pa vi gledajte kolika je to brzina,a sve je serijala na njemu

ajme ovih upada pa to je strasno

i sad ti mislis da je taj celer 100% tocan i da si isa priko 90??? LOOOL..

daj vec pomalo iman alergiju na vozia san nrg-a serijalu ide 110. ... je ide 220 al se onda probudis a nemas motor nego skuter...

celeri kradu pogotovo na pedeseticama jer su napravljeni da broje do 50 na sat a ne priko i onda naglo pocnu krast. tu nema rasprave amen.,.

isa ti je 80max i to nizbrdo (podrazumjevan da su ti blokade bile skinute)
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline C.L.

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSpuh: Leo Vince TT
Odg: drag race
« Odgovori #104 : 13 Rujan, 2007, 15:08:53 »
ma ja ne kazem da je Sf sranje ono scoot je ok ali nemoze se poredit sa Piagio,Gilerom ,Apriliom ,Derbijem...tj sve sto ima piagio masine ...barem toliko znam...:) no h8te :)

 :hmh:I Yamahom :toothy12:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: drag race
« Odgovori #105 : 13 Rujan, 2007, 15:23:42 »
oprosti momak al po ravnici

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: drag race
« Odgovori #106 : 13 Rujan, 2007, 18:49:03 »
ako on ide u crno po celeru znaci da ide brze od mene jer meni nizbrdo nategne 120 po satu... a ja cu se rado trkat na 400 metara po pare s tobon warrior 150 (trenutno u banani s kuglama itd) protiv tog sf2 sta ide u crno po pravcu
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: drag race
« Odgovori #107 : 14 Rujan, 2007, 13:22:07 »
u crveno,ali skut je u bosni

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #108 : 14 Rujan, 2007, 15:52:06 »
š čin vi tankate skutere kad van tako idu...avionskim gorivom...btw moj celer je najtocniji,ne pokazuje nista priko 80  :laughing7:
...........1...........8...........7...........

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: drag race
« Odgovori #109 : 14 Rujan, 2007, 16:11:36 »
da x thug i ja tocimo to gorivo nama bi celer isa u jagode
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #110 : 14 Rujan, 2007, 20:31:01 »
vidia san ja jednoga APN-ca proša je pokraj mene bar 200...vidin ga ja u prvoj okuki u žbunju,skoćin sa skutera i oden pomoć didu da se digne,pitan ja:˝Dida,nego ovaj stvarno me zanima šta vi to imate u motoru?˝,a Did ce meni na to:˝To mi je unuk natanka ovo neko novo gorivo˝

zato san ja poveza...kuiš iman valjda nešto u glavi...s naglaskom na VALJDA...dajte ljudi pa malo manje bajkica,SF standardni priko 80 nema šanse ni da ga guraš...ja kažen moj ide 80 tako pise,a sve ovo iznad ne ocitava jer mi kazaljka stoji na 80,stoga meni skuter ide 80,pa pitam se kako ja mogu oprat runnera sta je reka da mu ide 95??sve su to bajkice...sve to ide 80 samo ovisi koliko si tezak i koliko ce ti dugo tribat da dodjes do 80...
...........1...........8...........7...........

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: drag race
« Odgovori #111 : 17 Rujan, 2007, 20:27:26 »
u crveno,ali skut je u bosni

ja te pojedem za dorucak tebe frenda i sve sf2 serijale i moj scut je serijala ima 120kg i ja tolko imam a gazim vas ko mrave :headbang: :headbang: :headbang:
btv kolko bi moj iso da mu stavim aupuh i ostale pi*darije 120 sigurno  :toothy3: :odj:  :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :cice: :gitara: ma nema sanse :nono:

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: drag race
« Odgovori #112 : 17 Rujan, 2007, 20:53:10 »
 :nono:

Offline Damir 2T

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 303
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi Gp1 Race
  • MojSetup: ništa ot toga
  • MojSpuh: serijala
Odg: drag race
« Odgovori #113 : 18 Rujan, 2007, 16:28:55 »

Offline replcnt

  • Tržnica : (+20)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2324
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: drag race
« Odgovori #114 : 20 Rujan, 2007, 01:42:41 »
ja imam runnera 50, i svi me deru, lol, sve serijsko, novi klip i celindar, ali, na ubrzanju sam car do 60km/h vodim, al poslije nikako, lol,sranje, a nerazumijem se baš tolko u motore jer sam tek kupio, et

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: drag race
« Odgovori #115 : 20 Rujan, 2007, 17:54:56 »
u crveno,ali skut je u bosni

ja te pojedem za dorucak tebe frenda i sve sf2 serijale i moj scut je serijala ima 120kg i ja tolko imam a gazim vas ko mrave :headbang: :headbang: :headbang:
btv kolko bi moj iso da mu stavim aupuh i ostale pi*darije 120 sigurno  :toothy3: :odj:  :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :cice: :gitara: ma nema sanse :nono:
isto ka ja samo ja nean 120 kg  :laughing6: meni bi kazaljka iskočila iz volana da ga tuniran,a mislim da gume na sf-u bas i nebi podnile te brzine o kojima vi pricate,nijedna pedesetica nebi podnosila brzine od 100 km/h po mom mišljenju...
...........1...........8...........7...........

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: drag race
« Odgovori #116 : 20 Rujan, 2007, 19:28:01 »
meni je na sr150 kazaljka bila na 160 i onda mjereno s autom 120kmh,a sad imam drag volan,kome treba sat... :glasses9: :frajer:

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: drag race
« Odgovori #117 : 07 Listopad, 2007, 20:24:37 »
Vozio sam serjalu jet forcea isao je oko 95 po satu ,znaci taman je prosao crveno ,ali znam da mu sigurno krade jedno 10 km/h .
Vozio sam i nrg mc2 SA leom zx om i mislim tezim rolicama, ide s jednim 100, a sa dvojicon ide 95 ali ovo je bilo mireno uz auto tako da ne laze cajger :headbang:
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline vpucko

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2927
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belisce
  • Moja Kaciga: Nolan N84
Odg: drag race
« Odgovori #118 : 07 Listopad, 2007, 21:12:10 »
ma joj slusaj ti te brzine, a sve serijale jao majkoooo!!!!
a i koja je uopce fora u drag raceu sa skuterom, nabij gas i pici!!!
vec ak su neke utrke pa daj onda par zavoja i pici!
eo mi znamo na poligonu od autoskole picnit utrke, jer je poligon maltene u sumi tak da je izbatonirano u prirodi....
stavit cu slike pa cete vidit o cem pricam ugl. prejeb**** kad bi se nest stvarno organiziralo tamo al jbg :((

Offline Phive

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 76
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Yamaha Fz6 s2(totalka xD)
Odg: drag race
« Odgovori #119 : 10 Studeni, 2007, 13:09:29 »
Aerox MHR TEAM 2 by team 46... RUNNER 180 BY TEAM 46- 29,5 ks