Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Narucivanje absintha  (Posjeta: 7603 )

0 Članova i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #20 : 02 Veljača, 2009, 10:31:19 »
Eo slikica :P


Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #21 : 02 Veljača, 2009, 10:32:12 »
Eo slikica :P



i takav sam imao..samo to se popilo  :laughing7:
Frajer pere zube petardama ...

Offline Iva

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Ženski
  • kissssi :)))
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Forum za sve
  • Mjesto: Bedekov?ina
  • Moj Skuter: Sym Orbit 50
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #22 : 02 Veljača, 2009, 13:04:25 »
da zabranjeno ti je to u Hrv..eo ima kiki u ormaru u neka 2. jedan je neki original king of spirits for experts only sa nekom travom unutra lol..a drugi je onaj običan..prodam ti  :icon_biggrin:

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #23 : 02 Veljača, 2009, 18:05:57 »
da zabranjeno ti je to u Hrv..eo ima kiki u ormaru u neka 2. jedan je neki original king of spirits for experts only sa nekom travom unutra lol..a drugi je onaj običan..prodam ti  :icon_biggrin:

Slike i cijenu molim  :icon_thumright:

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #24 : 02 Veljača, 2009, 18:06:21 »
imas u kauflandu 70%..
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #25 : 02 Veljača, 2009, 18:12:02 »
imas u kauflandu 70%..

nema u istri kaufland, btw, nebi ja samo jedan, uzeli bi vise malih flasica,pa degustirali, i onda koji bude najbolji, mislimo uzet par velikih :icon_thumright:

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #26 : 02 Veljača, 2009, 19:13:16 »
ti novi absinthi su smece davno kad se poceo proizvoditi sadrzavao je neki sastojak koji je utjecao na mozak,kazu da je absinth ljude cinio ubojicama i kriminalcima da je lose utjecao na mozak i zivce ne kao uobicajeni alkohol vec svi ti sastojci pomjesani u jedno cine nesto bolesno.shizofrenija,epilepsija, od svakakih bolesti su ljudi oboljevali nakon konzumiranja tog pica,dok naravno nisu dosle ove obojane razrjedjene cuge to je sve otrov covjece samo viljamvku pij care i zdrav ces ostat.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #27 : 02 Veljača, 2009, 19:16:13 »
da i ima neka posebna zlica i poseban nacin pripreme prije cuganja.nije ono paljenje vec neko prlijevanje kasicice secera u cugu i tak nemam pojma davno sam to pio ma gadi mi se to smece  :sad1:

Offline Pupo

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2865
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG/Pž
  • Moj Skuter: Area 51
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #28 : 02 Veljača, 2009, 21:07:15 »
Ja sam čuo da je absint neka vrsta otrova/nečega. Uglavnom jako pun k te da netko tko je alergičan (ima malo takvih ali ima) na njega da ima velikih problema samo kasno skuži!

Vidio sam u kauflandu da ima zelena čarobnica :)

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #29 : 02 Veljača, 2009, 21:34:11 »
to možeš lagano ulit u skuter i ići će,pa ti pij onda.
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline stark1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2863
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera runner 50 sp
  • MojSetup: *
  • MojSpuh: *
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #30 : 02 Veljača, 2009, 21:41:07 »
ja sam citao da su neki to na ekskurzijama pili..nakon konzumiranja su pokusavali skakti sa balkona..kosu si cupati..ma svast nesto

Offline Dirk23

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 748
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
  • Moj Skuter: Drag 180, vx125
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #31 : 02 Veljača, 2009, 21:49:03 »
ja sam citao da su neki to na ekskurzijama pili..nakon konzumiranja su pokusavali skakti sa balkona..kosu si cupati..ma svast nesto

joooj, kada ce ljudi vise shvatit, to je sve u glavi, oni misle, da je absinth neka droga, ili sta ti ja znam, da lupa ko lsd, i onda si to utuve u glavu, i kao ludi su, a pere ih samo alkohol.

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #32 : 02 Veljača, 2009, 22:33:31 »
copy/paste

Zanima vas što je…Absint( apsent, absinth, absinthe), ludilo u boci, zelena pošast...Prvo i osnovno, NEMOJTE MIJESATI ZELENU CAROBNICU SA ABSINTH-om. ..
Drugo, pravi abs se ne moze kod nas kupiti, jer je zabranjen. Pravi absinth se radi od nekoliko vrsta biljaka, ovisno o proizvodjacu cak do 20tak razlicitih. Glavni sastojak absinth-a je biljka artemisia absinthium koja sadrzi thujone. Thujone ima slican kemijski sastav kao THC i vrlo je halucinogen. I zbog toga je zabranjen u vecini europskih drzava. Najveca dopustena kolicina thujona (mg/kg) u EU je 10 mg/kg tj. 35 mg/kg za pice definirano kao zestoka pica.
legalan je u Českoj, Švicarskoj, Bugarskoj, Španjolskoj Rusiji i možda u još ponekoj zemlji.

http://img402.imageshack.us/my.php?image=absinthbyevil1903kx0.jpg

Najjaci abs sto se moze naci sadrzi 100mg/kg thujone-a, naravno to se kod nas ne moze kupiti i zove se King of Spirits. Samo za usporedbu, drevni absovi koje su pili npr. Van Gogh su imali 200-500 mg/kg thujone-a.

Ono sto se kod nas moze kupiti je Pernod i Mr. Jekylls ali oba nisu vrijedna svrstavanja u absinthe jer sadrze neznatnu kolicinu thujone-a, oko 1.7-5 mg/kg. Ako netko zna mozda jos za neki i gdje se moze kupiti, bila bi zahvalna da mi to javi...

Također pogledajte i ovaj link http://www.kastela.org/index2.php?option=content&do_pdf=1&id=2404

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #33 : 03 Veljača, 2009, 01:11:43 »
da nisi ovo tu stavio ja bi to isto reko, a neo znaš dobro šta je THC a ovo je sličan sastojak  :drunken_smilie: a ono s konzumiranjem, staviš žlicu što dobiješ, na nju kocku šećera naspješ preko tog u časšu absinth, zapališ kocku šećera pustiš da malo se otopi i pomješaš u čaši, smata se za djela od van gogha da su napravljena pod učinkom absintha,,, BTW baš je cool halucinirat samo šteta što nema taj od 100mg po 1L thujone
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline NeoDJW

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 666
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Djakovo
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #34 : 03 Veljača, 2009, 01:16:29 »
da nisi ovo tu stavio ja bi to isto reko, a neo znaš dobro šta je THC a ovo je sličan sastojak  :drunken_smilie: a ono s konzumiranjem, staviš žlicu što dobiješ, na nju kocku šećera naspješ preko tog u časšu absinth, zapališ kocku šećera pustiš da malo se otopi i pomješaš u čaši, smata se za djela od van gogha da su napravljena pod učinkom absintha,,, BTW baš je cool halucinirat samo šteta što nema taj od 100mg po 1L thujone

wtf?
Never gave a shit, never gave a fuck.

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #35 : 03 Veljača, 2009, 01:28:25 »
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline Hrga

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 1283
  • Spol: Muški
  • 50ccm in memory...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jarmina
  • Moj Skuter: Nije
  • Moja Kaciga: Nije
  • MojSetup: Nije
  • MojSpuh: Nije
Odg: Narucivanje absintha
« Odgovori #36 : 03 Veljača, 2009, 10:26:24 »