Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: bravo 1.8 16V GT  (Posjeta: 2602 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
bravo 1.8 16V GT
« : 20 Prosinac, 2008, 20:46:55 »
moj bivši auto,prodan prije par dana :'(

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #1 : 20 Prosinac, 2008, 20:56:23 »
A baš je lepi bio taki beli  :icon_scratch:,
MADE IN ITALY

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #2 : 20 Prosinac, 2008, 21:13:21 »
da,da,otišao nekom kretenu u Rijeku :redface:

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #3 : 20 Prosinac, 2008, 21:45:10 »
da,da,otišao nekom kretenu u Rijeku :redface:

smije se znat koliko novaca?

oprema?

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #4 : 21 Prosinac, 2008, 00:18:56 »
od opreme ima servo,abs,klimu,profilirana sjedala,para uloženo ko blata u njega,stavit mu je kompletno novi auspuh sa zadnjim loncem asso,felge RC 15" chrom sa gumama bridgestone potenza,kompletno novo podvozje,novi amortizeri blinstein sa oprugama lowtec -35mm,novo kvačilo sachs,svo remenje,natezači i ostale gluposti,svjećice denso iridium,potrošač mobila 5w40,stavita gljiva,retrovizori n-look chrom,promjenjena ulja u kočnicama,servu,mjenjaču,staviti novi diskovi i pločice,ima dvd,tv,zvučnike sony 360W,a prodan je za tako jadnu cijenu da me je sram napisati,šta ću kada mi nitko to ne prizna šta je uloženo u njega što para što živaca i truda. Hebote jesam se raspisao prsti me zaboljeli :toothy9:

Offline master_o_fight

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1578
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ri
  • Moj Skuter: s2
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #5 : 21 Prosinac, 2008, 00:27:51 »
lijepo izleda :happy3:
vozi idiote vozi !!!!!

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #6 : 21 Prosinac, 2008, 00:32:07 »
nemam više slika,osim dvije,tri neke male gdje je slikan izvana i iznutra, nisam od onih koji su zaljubljeni u svoj auto pa ga stalno slikaju,ova je slikana večer prije nego ga je ovaj došao kupit pa eto za uspomenu :'( :'(

Offline sfreak

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1572
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jadranovo
  • Moja Kaciga: Shark S800
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #7 : 21 Prosinac, 2008, 11:11:55 »
da to sam i mislio da cijena nije visoka...a sta ces takvo je trziste i nemos sad ti nabit cijenu...bez obzira koliko je ulozeno...ako dobis bar 4000€ za takvog brava mislim da je to jedan veliki uspjeh

Offline neno20

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 370
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Mali Lošinj
  • Moj Skuter: Aprilia sr50 ditech nekad vozio, piaggio typhoon,piaggio nrg trenutni...
Odg: bravo 1.8 16V GT
« Odgovori #8 : 21 Prosinac, 2008, 12:17:54 »
pa kad pogledaš po forumima nabijaju cijene za auto u puno lošijem stanju,jel ovaj ima brdo novih dijelova i od kada je sve to promijenjeno nisam imao niti jedan sitni kvar,a znaju tražit po 6-7000,a to će im samo budala dati