Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kymco 250-500  (Posjeta: 50252 )

0 Članova i 8 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #140 : 03 Ožujak, 2007, 00:32:59 »
Edine da te nesto pitam: ovaj Super 8 125 (15.900kn) koliko bi košta za keš? Zanima me i ovaj Derbi Gp 125 koliko bi on košta za kes?

To je preporucena cijena za cash za super8, moguci dalji popusti ovise o dilerima (ili pokloni).

Derbi GP1 125 nismo planirali uvoziti, pošto nije nešto značajno jeftiniji od 250 verzije. Ona cijena od 23000kn je dezinformacija, bit ce prije 28.000kn, moram provjeriti, jer sam doma, a taj model nemam bas u ruakvu :)

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #141 : 06 Ožujak, 2007, 03:44:24 »
S uzasom sam procitao mrcova bajanja o 20 spilla namijenjenih za dijelove i nekorektni odinov komentar o poslovanju magnetixa. Da suviše ne zavlačim, istina je posve drukčija. Magnetix je prvi u ovom dijelu europe odlučio zastupati gamaxove proizvode. Uz prvi kontingent skutera spilo stigla je i obilata pošiljka baš svih potrebnih rezervnih dijelova, od onih zamjenskih, potrošnih, koji se ugrađuju često, na servisima do kompletnih motora, upravljača, plastika u svim bojama, za slučaj potrebe itd.
Dakle, baš za sve što se ukaže potreba mijenjati na spillu postoje uskladišteni rezervni dijelovi (100 %). Ponavljam, pri tom se ne radi ni o kakvim motorima za rastavljanje, već o ciljano nabavljenom kompletiranom kontingentu svih potrebnih rezervnih dijelova. Nabavljeni dijelovi koštaju, ali je njihovo posjedovanje, uključujući i glave motora, jedini ozbiljan pristup uvoznika koji se želi održati na tržištu, što od srca želim i Odinu, čak i usprkos njegovu deklariranom marketinškom pristupu, barem kada je riječ o oglašavanju u medijima, od kojih ima itekakve koristi, što bi bilo fer barem napomenuti... jednako kao što bi mu bilo pametnije malo osvježiti kymcov portal na webu na kojem figuriraju "vijesti" od prošlog proljeća, nego "na suho" kritizirati tuđe poslovanje...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #142 : 06 Ožujak, 2007, 11:05:27 »
odlicno.. za spillo ima sve..

tako i za sve ostale pretpostavljam???   :jerk:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #143 : 06 Ožujak, 2007, 11:46:07 »
Za sada je relativno jednostavno. od skutera, magnetix uvaza samo spillo.  :jerk:
prodaja u magnetixu i intersparu... vec je narucen i novi kontingent...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #144 : 06 Ožujak, 2007, 11:49:41 »
Za sada je relativno jednostavno. od skutera, magnetix uvaza samo spillo.  :jerk:
prodaja u magnetixu i intersparu... vec je narucen i novi kontingent...

zato i govorim  :jerk:

kad bude paleta proizvoda bumo vidjeli  :toothy3:

PS
ja svima zelim sve najbolje u poslovanju.. lako je nama tu popovati  :angry7:
« Zadnja izmjena: 06 Ožujak, 2007, 11:51:43 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #145 : 06 Ožujak, 2007, 12:36:35 »
mislim da ce sve biti ok... radi se o tvrtki sa solidnim rastom i promisljenim nacinom poslovanja na duge staze...
mislim da, generalno gledavsi,  nije problem u paleti ponude, vec o kratkorocnom razmisljanju nekih uvoznika koji se grlom u jagode upuste u posao, zeleci brzu zaradu pa i ne razmisljaju o izgradnji pratece poslijeprodajne infrastrukture. Takvo smanjenje troskova omogucava i nizu cijenu ponudjenih proizvoda od realne i sve bude dobro do prve potrebe za ozbiljnijim servisnim zahvatom na proizvodima koje prodaju...
magnetix je poceo prije tri godine s uvozom kvalitetne moto opreme, prakticki od nistice, a danas uspjesno zastupa sedam vrhunskih brandova... vec i to nesto govori samo po sebi...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #146 : 07 Ožujak, 2007, 19:34:09 »
S uzasom sam procitao mrcova bajanja o 20 spilla namijenjenih za dijelove i nekorektni odinov komentar o poslovanju magnetixa. Da suviše ne zavlačim, istina je posve drukčija. Magnetix je prvi u ovom dijelu europe odlučio zastupati gamaxove proizvode. Uz prvi kontingent skutera spilo stigla je i obilata pošiljka baš svih potrebnih rezervnih dijelova, od onih zamjenskih, potrošnih, koji se ugrađuju često, na servisima do kompletnih motora, upravljača, plastika u svim bojama, za slučaj potrebe itd.
Dakle, baš za sve što se ukaže potreba mijenjati na spillu postoje uskladišteni rezervni dijelovi (100 %). Ponavljam, pri tom se ne radi ni o kakvim motorima za rastavljanje, već o ciljano nabavljenom kompletiranom kontingentu svih potrebnih rezervnih dijelova. Nabavljeni dijelovi koštaju, ali je njihovo posjedovanje, uključujući i glave motora, jedini ozbiljan pristup uvoznika koji se želi održati na tržištu, što od srca želim i Odinu, čak i usprkos njegovu deklariranom marketinškom pristupu, barem kada je riječ o oglašavanju u medijima, od kojih ima itekakve koristi, što bi bilo fer barem napomenuti... jednako kao što bi mu bilo pametnije malo osvježiti kymcov portal na webu na kojem figuriraju "vijesti" od prošlog proljeća, nego "na suho" kritizirati tuđe poslovanje...

gle, neka vam je sa srecom
ja bih volio da sve bude ok. i dalje tvrdim da nije pravo rjesenje uvesti 20 sktera i onda sa njih skidati dijelove. NE sjecam se da li sam povukao paralelu sa magnetixom ili s nekim drugim, sjecam se da je bilo rijeci o "ozbiljnosti" nekog uvoznika koji je uvezao skutere da sa njih skida dijelove.
sto se tice reklamiranja, ne kuzim otkud si to povukao. pa spillo je bio reklamiran svugdje i na sva vrata kad se pojavio. i ja to pozdravljam. Nemoj me krivo shvatiti, nemam nista protiv spilla ni magnetixa, nitko ne moze imati 100% trzista, i za fer konkurenciju uvijek ima mjesta ;)
Sto se tice portala, prihvacam svaku kritiku :) Iako, krivo pise datum zadnje vijesti :)

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #147 : 07 Ožujak, 2007, 19:35:59 »
Za sada je relativno jednostavno. od skutera, magnetix uvaza samo spillo.  :jerk:
prodaja u magnetixu i intersparu... vec je narucen i novi kontingent...
zato i govorim  :jerk:
kad bude paleta proizvoda bumo vidjeli  :toothy3:
PS
ja svima zelim sve najbolje u poslovanju.. lako je nama tu popovati  :angry7:

Jasno, to je ono sto sam i ja rekao, nije tesko imati jedan model i drzati lager dijelova. Ja bih bio najsretniji da imamo jedan model, i da ga prodajemo u 1500 komada :) Ovako, prodavali smo do sada preko 30 modela, pa ti vidi koliko ti treba dijelova samo plastika, četiri boje po modelu, svaki skuter cca 8 plastičnih obloga... :)

Mrzim posao sa dijelovima :) Tu nema kruha, a svi misle da je tu zarada.

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #148 : 13 Ožujak, 2007, 14:03:39 »
Pao sam sa skutera 30.01., istog dana sam bio kod mehaničara da vidimo šta treba naručiti. Pukao mi je nosač kufer i zadnja plastika (crna ispod štopa).

 pitao sam ga kada bi to otprilike moglo stići i čovjek mi kaže 15-20 dana, i da će mi javiti kada stigne. :sad1:

I tako ja čekam, prođe 15 dana i ja pun nade :toothy3: zovem da vidim jesu li možda stigli djelovi... čovjek mi kaže niš od toga da će mi javiti kada stigne...

Danas je 13.03. ( 40 dana ) i ja odlučih okušat sreću ponovo...

Poslali su krivu plastiku!!! :angry9:

I sada me baš zanima koliko ću još morati čekati...

p.s. sva sreća da je skuter u voznom stanju.... :notworthy:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #149 : 13 Ožujak, 2007, 14:06:04 »
opa..

pouka.. nemojte padat  :toothy3:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #150 : 13 Ožujak, 2007, 14:29:06 »
...jer je teško doći do zamjenskih dijelova!  :laughing7:

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #151 : 14 Ožujak, 2007, 11:37:42 »
Pao sam sa skutera 30.01., istog dana sam bio kod mehaničara da vidimo šta treba naručiti. Pukao mi je nosač kufer i zadnja plastika (crna ispod štopa).
pitao sam ga kada bi to otprilike moglo stići i čovjek mi kaže 15-20 dana, i da će mi javiti kada stigne. :sad1:
I tako ja čekam, prođe 15 dana i ja pun nade :toothy3: zovem da vidim jesu li možda stigli djelovi... čovjek mi kaže niš od toga da će mi javiti kada stigne...
Danas je 13.03. ( 40 dana ) i ja odlučih okušat sreću ponovo...
Poslali su krivu plastiku!!! :angry9:
I sada me baš zanima koliko ću još morati čekati...
p.s. sva sreća da je skuter u voznom stanju.... :notworthy:

sve znam, narucio je marcel plastiku za agility umjesto za peoples. zimi se sporije vrte narudzbe, tako da je doslo do problema za tebe, mislim da ce to biti ovaj tjedan rijeseno.

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #152 : 17 Ožujak, 2007, 11:31:44 »
danas sam montirao nosač kufera.... 150 kn :toothy3:...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #153 : 17 Ožujak, 2007, 22:13:07 »
A kufer (?).. (koliko je on...)  ???
Live to ride, ride to live

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #154 : 19 Ožujak, 2007, 22:02:01 »
A kufer (?).. (koliko je on...)  ???

on je ostao u jednom komadu, nevjerovatno s obzirom da je odletio desetak metara....

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #155 : 21 Ožujak, 2007, 16:32:51 »
Bit će da i za njega vrijedi, isto k'o i za motoristu:
što se slobodnije (ot)kotrlja (bez udara u "prepreku"), to su manje posljedice... :toothy10:
Live to ride, ride to live

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #156 : 03 Travanj, 2007, 10:30:41 »
Pao sam sa skutera 30.01., istog dana sam bio kod mehaničara da vidimo šta treba naručiti. Pukao mi je nosač kufer i zadnja plastika (crna ispod štopa).

 pitao sam ga kada bi to otprilike moglo stići i čovjek mi kaže 15-20 dana, i da će mi javiti kada stigne. :sad1:

I tako ja čekam, prođe 15 dana i ja pun nade :toothy3: zovem da vidim jesu li možda stigli djelovi... čovjek mi kaže niš od toga da će mi javiti kada stigne...

Danas je 13.03. ( 40 dana ) i ja odlučih okušat sreću ponovo...

Poslali su krivu plastiku!!! :angry9:

I sada me baš zanima koliko ću još morati čekati...

p.s. sva sreća da je skuter u voznom stanju.... :notworthy:


EVO JOŠ UVIJEK ČEKAM....

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #157 : 03 Travanj, 2007, 22:20:43 »
Tko čeka taj dočeka (samo je pitanje koliko čeka  :laughing7:)

Offline odin

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 254
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #158 : 04 Travanj, 2007, 19:40:47 »

EVO JOŠ UVIJEK ČEKAM....

nemoguce.
poslali smo mu ima vec dosta. sad mi je server ugasen, ali sigurno mu je otislo.

Offline john_wayne

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: People S 50
Odg: Kymco 250-500
« Odgovori #159 : 11 Travanj, 2007, 09:26:40 »

EVO JOŠ UVIJEK ČEKAM....

nemoguce.
poslali smo mu ima vec dosta. sad mi je server ugasen, ali sigurno mu je otislo.

U petak 06.04. me je nazbvao iz servisa i rekao da je stigla plastika...
znači trebalo je 60-tak dana....

a šta se može, danas idem da mi to montiraju da završim priču...