Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: koji skut od 125 ccm  (Posjeta: 6027 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #20 : 17 Studeni, 2008, 22:04:51 »
vjeruj mi da zaostaje u kvaliteti dosta, teza je prodaja, nema dozvolu za 200 nego za 125 ccm, a vx ce lako i prodati, skut ide super i miran je ima servisa svugdje...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #21 : 17 Studeni, 2008, 22:21:07 »
pa ne bi bas rekao da zaostaje u kvalitetu zato sto kymco ima hondine tehnologije i osvoijo je nekoliko ginisova rekorda za izdrzlivosti a i sam znam neki koji imaju kymco motore od 50cc i imaju po 30000-35000 napraveno bez remonta

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #22 : 17 Studeni, 2008, 23:21:51 »
nije sve u izdržljivosti u tom smislu
naravno da su nepoderivi kad koriste provjrene tehnologije stara preko 20god al nije bitno

razlika postoji pogledaj samo detalje ovjesa,kočnica i sl. i ako se imalo kužiš bit će ti jasna razlika u cijeni
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #23 : 17 Studeni, 2008, 23:23:43 »
gilera runner st125 :headbang: :headbang:

Offline chofus1

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 193
  • Spol: Muški
  • i'm the devil, who's asking?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Auti i motori
  • Mjesto: VK
  • Moj Skuter: Gilera runner Vxr
  • MojSetup: šta je to?
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #24 : 18 Studeni, 2008, 01:25:39 »
runner najmanje gubi na cijeni...ima dijelova za njega ko blata....( recimo padnes sa kmice i nema toga isusa da nadjes masku za njega ak ti je ova pukla (osim nove )..za runnera nadjes u 5 minuta masku i to jeftno..najveca maska..kosta cca 200 kn)
dijelove...sportske..serijske..jeftino također mozes naci...i ima ih dosta na tržištu...

pa nebi ljudi bezveze davali 28000 kuna.. ( il kolko vec kosta runner novi ) ako mogu imat vecu kubikazu za manje novaca kao sto ovaj kaze da kosta 21000 kn 200 ccm il kolko vec?

kasnije kad ti dojadi mašina od 125 ccm....na to mozes stavit masinu 200 ( od vxr ) samo plug-n-play

razmisli malo i o tome da ces ga prodavat nakon nekog... runnera mozes uvijek prodat...


Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #25 : 18 Studeni, 2008, 11:29:39 »
nije sve u izdržljivosti u tom smislu
naravno da su nepoderivi kad koriste provjrene tehnologije stara preko 20god al nije bitno

razlika postoji pogledaj samo detalje ovjesa,kočnica i sl. i ako se imalo kužiš bit će ti jasna razlika u cijeni

pa za kocnice ne bi rekao da su lose ja na mom super 9 imam super kosnice predni disk je 210mm i super koci eve i link utvrdi se u to ( nisam ja na taj skut nego neki ponosan vlasnik )   za to da se kymco teze prodaje je tocno zato sto na balkanu jos nije poznata marka tek sad pocnuji da se probiju na pazaru a to sto nema bas polovni djevova e zbog to sto kymco skutere su malo zastapene pa nemozes da sporedujes so RUNNER koj ovde se prodaje mozda vise od 7-8godina

Offline Toyota Jarun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
  • MojSetup: Serijski....
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #26 : 20 Studeni, 2008, 19:58:25 »
kakav mrtvi kymco :laughing6:

ej a zasto pa kymco su jedni od svjetskih proizvjeduvaca u ameruki italiju nemacki i dr. evropskih drzava si jedni od najprodavanijs skutera i imaju vrlo golem kvalitet posto mnogu masine su hondine a to potvrduju i 2-3 ginisove rekorde za izdrvlivost isto tako poznajem neki ljudi koj so 50cc imaju po 30000-35000km bez menjane cilindar i sl. a konkretnije za Kymco New Dink 200i pa to je maxi skut koji ima 175cc i direkno ubrizgavanje goriva i oko 16hp a max speed mu je 130km\h ne bi trosio vise od 4-4.5l na 100km evo ti i slika preporucijet ti da posto je jeftin u sopredbu so druge italijanske skutere a ne zaosaje u nist prema nima i kosta oko 21500kn

http://oferty.moto.pl/pliki/prezentacje/1140/cms/szablony/819/zdjecia/112.jpg

taj kymco ima male kotacice.. moja Runnerica ima vece
لا تفعل لغيرك،ما لا تريده أن يفعله الآخرين لك
Ne čini ono sto ne želis da drugi čine tebi

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #27 : 21 Studeni, 2008, 13:58:44 »
pa ode kotace na super 9 su 12''

Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #28 : 22 Studeni, 2008, 20:03:30 »
italjet formula 125ccm 2 cilindra to je zvijer

Offline exfreerider

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 660
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Divlja po metropoli
  • Moj Skuter: ex.VXR 200, ex. Zip 125 4T LC RR sada Polo TDI RR
  • MojSetup: najja?i kit - konj za volanom
  • MojSpuh: Samo najglasniji
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #29 : 22 Studeni, 2008, 20:38:17 »
italjet formula 125ccm 2 cilindra to je zvijer

a po čemu?
No drift no fun

Na ravnom se vide konji a po zavojima majmuni ja sam ipak ve?i majmun lol

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #30 : 22 Studeni, 2008, 20:58:45 »
Ja sam mislio da je Kymco dosta jeftiniji u rezervnim dijelovima ali sam se prevario. Obicna spuzva sa filter dodje 86kn, bolcna za deblokiranje variomata da skuter ide preko 50km/h je 220kn, i vecinom dijelove moras kupovati nove jer je polovne nemoguce pronaci. E sad se ne mogu sjetiti jos "sitnica" za kymco, ali deru vise nego za piaggio u nekim stvarima.


Offline area mf

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 862
  • Spol: Muški
  • pusti nek selo priča...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinkovci
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #31 : 22 Studeni, 2008, 22:37:48 »
italjet formula 125ccm 2 cilindra to je zvijer

a po čemu?
uložiš malo naku u njega i da vidiš kako ide :jerk:

Offline sanatorium

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 671
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: vinica-macedonia
  • Moj Skuter: Kymco SUper 9
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #32 : 23 Studeni, 2008, 11:11:59 »
Ja sam mislio da je Kymco dosta jeftiniji u rezervnim dijelovima ali sam se prevario. Obicna spuzva sa filter dodje 86kn, bolcna za deblokiranje variomata da skuter ide preko 50km/h je 220kn, i vecinom dijelove moras kupovati nove jer je polovne nemoguce pronaci. E sad se ne mogu sjetiti jos "sitnica" za kymco, ali deru vise nego za piaggio u nekim stvarima.



djelove za deblokiranje skuta dolaze zajedno so skut bez pare  :toothy9: bar tako je kod nas u makedonija

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #33 : 23 Studeni, 2008, 12:05:21 »
Ja sam mislio da je Kymco dosta jeftiniji u rezervnim dijelovima ali sam se prevario. Obicna spuzva sa filter dodje 86kn, bolcna za deblokiranje variomata da skuter ide preko 50km/h je 220kn, i vecinom dijelove moras kupovati nove jer je polovne nemoguce pronaci. E sad se ne mogu sjetiti jos "sitnica" za kymco, ali deru vise nego za piaggio u nekim stvarima.



djelove za deblokiranje skuta dolaze zajedno so skut bez pare  :toothy9: bar tako je kod nas u makedonija

Istina, ali ako ti naknadno zatreba onda je cijena kakva jest.

Kod nas se Baotian probio na trziste i najprodavaniji je skuter, znaci baotian je najbolji?
Realno, on je mulj na dnu.

Offline t_o_m_i

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: London
  • Moj Skuter: Lexus
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #34 : 24 Studeni, 2008, 23:55:53 »
Ja sam mislio da je Kymco dosta jeftiniji u rezervnim dijelovima ali sam se prevario. Obicna spuzva sa filter dodje 86kn, bolcna za deblokiranje variomata da skuter ide preko 50km/h je 220kn, i vecinom dijelove moras kupovati nove jer je polovne nemoguce pronaci. E sad se ne mogu sjetiti jos "sitnica" za kymco, ali deru vise nego za piaggio u nekim stvarima.



djelove za deblokiranje skuta dolaze zajedno so skut bez pare  :toothy9: bar tako je kod nas u makedonija

Istina, ali ako ti naknadno zatreba onda je cijena kakva jest.

Kod nas se Baotian probio na trziste i najprodavaniji je skuter, znaci baotian je najbolji?
Realno, on je mulj na dnu.
To si dobro reko mulj na dnu :icon_biggrin: :icon_biggrin:....ja bi radije kupio neki polovni skuter nego novi Baotian pa duze bi trajo bar...... :toothy9: :toothy9: :toothy3: :toothy3:

Offline jux-zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 523
  • Spol: Muški
  • Reklame *HEPI* 091/543 84 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelkograd
  • Moj Skuter: Runnera vx(r)
  • MojSetup: Marinija 200
  • MojSpuh: 4 road & Serdo(negdje u kanalu)
Odg: koji skut od 125 ccm
« Odgovori #35 : 25 Studeni, 2008, 00:08:30 »
Ja sam mislio da je Kymco dosta jeftiniji u rezervnim dijelovima ali sam se prevario. Obicna spuzva sa filter dodje 86kn, bolcna za deblokiranje variomata da skuter ide preko 50km/h je 220kn, i vecinom dijelove moras kupovati nove jer je polovne nemoguce pronaci. E sad se ne mogu sjetiti jos "sitnica" za kymco, ali deru vise nego za piaggio u nekim stvarima.



djelove za deblokiranje skuta dolaze zajedno so skut bez pare  :toothy9: bar tako je kod nas u makedonija

Istina, ali ako ti naknadno zatreba onda je cijena kakva jest.

Kod nas se Baotian probio na trziste i najprodavaniji je skuter, znaci baotian je najbolji?
Realno, on je mulj na dnu.
To si dobro reko mulj na dnu :icon_biggrin: :icon_biggrin:....ja bi radije kupio neki polovni skuter nego novi Baotian pa duze bi trajo bar...... :toothy9: :toothy9: :toothy3: :toothy3:

potpis
...voznja nije samo zabava..voznja je nacin zivota...

_________Reklame *HEPI*_________
Tisak na: dresove,kape,majice,upalja?e,olovke. Izrada zastava. Oslikavanje izloga,automobila,motora. Naljepnice svih vrsta i veli?ina i ostale grafi?ke usluge.