Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pumpa za alternativno gorivo  (Posjeta: 59 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline PJIta

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 110
  • YearsYearsYears
  • Moj Skuter: Runner PJ
pumpa za alternativno gorivo
« : 17 Listopad, 2024, 23:51:15 »
Htio bih ugraditi alternativnu pumpu za gorivo uz OEM.
Hoćeš reći da je to izvedivo?
Je li pumpa 12v 5 bara u redu? Jer čitam da pumpa goriva radi na 2,5 bara i skupa s kompresorom gorivo dolazi do 10-11 bara pa bi i tih 5 bara nove pumpe trebalo biti previše (ako sam dobro shvatio).
Hvala

Offline SRAD

  • moderator
  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 698
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Trogir
  • Moj Skuter: SP 180, Supermoto
  • MojSetup: SabijatoR
  • MojSpuh: Malossi
Odg: pumpa za alternativno gorivo
« Odgovori #1 : Danas u 00:46:21 »
Htio bih ugraditi alternativnu pumpu za gorivo uz OEM.
Hoćeš reći da je to izvedivo?
Je li pumpa 12v 5 bara u redu? Jer čitam da pumpa goriva radi na 2,5 bara i skupa s kompresorom gorivo dolazi do 10-11 bara pa bi i tih 5 bara nove pumpe trebalo biti previše (ako sam dobro shvatio).
Hvala

Testiraj samo sa OEM pumpom, svi 4T skuteri i automobili imaju slican tlak na tim pumpama i to je dovoljno za injektor...Pure Jet ima pumpu zraka koju okrece radilica a problem je kondenzacija zraka s vremenom.

Pure Jet se lako prebaci na karb bez da se mijenja glava i elektronika, iskljuci se pumpa zraka u bloku, ugradi se karb sa klasicnom prirubnicom na mjesto gdje ide prirubnica-klapna za zrak i senzor, senzor se ostavi sa strane blokiran u srednjem polozaju. Jedino treba izvest normalan dotok goriva u karburator da ne ide preko elektricne pumpe.
Servis skutera i motora, kompletni tuning