Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dakool MTF  (Posjeta: 1520 )

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Dakool MTF
« : 18 Listopad, 2008, 01:20:46 »
OVo je moj mali nigga...



www.soundclick.com/dakool

Pa poslušajte kakav hop brije u Gračanici

www.soundclick.com/RimSo

Offline MaLi_OdvALjivAc

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Grad koji je rekao "NE" spavanju
  • Moj Skuter: Gilera RuNNeR C36 50ccm
Odg: Dakool MTF
« Odgovori #1 : 18 Listopad, 2008, 02:06:36 »
ql je, dobar je lik, full je melodija, dja mi se
DugA Je uLicA, NoSi kAciGu!! <MF (BS)>

2TOČKA 1ŽIVOT
 *´¨) ¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨) (¸.·´ (¸.·

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Dakool MTF
« Odgovori #2 : 18 Listopad, 2008, 14:50:31 »
Dobro je,svaka cast na trudu...ali treba tu jos rada i truda dosta...i sam znas da ima jakih mc-jeva u bih...krenuvsi od fmjam ekipe,pa sarajevo..fatalista i slicno....pa do skoje ,tabaka,havy d i slicnih...tako da ako bi da ikad uspijete u tome sto radite...morate se potrudit stvarno jako .......ja skoro svaki dan slusam ove poznate BH repere uzivo...jer Frenkie je moj komsija ..stanuje stan do mene u zgradi..pa se skupe kod njega cesto njih par ...to kad pocne ..naslusas se svega :D pogtovo kad dodje Edo glovanja kod njega :D to bude svasta ...ali su likovu full ok....postuju kucni rec i mir..sto se tice onog da se nesmije pravit buka ujutru do 10 pa od 3 do 6 ..od 22 pa nadalje i slicno...tako dase niko ne zali na njih :D
Valentino Rossi 46!!!!!

Offline RimSo

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • ako me trazis onda me trazi na cesti
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • THEBOXHOSTING
  • Mjesto: Doha - Qatar
  • Moj Skuter: Quadro 350D
Odg: Dakool MTF
« Odgovori #3 : 18 Listopad, 2008, 17:13:07 »
Auuuu..I ti briješ na hop..pa svaka ti dala..naravno da treba puno rada i truda i svega toga..bez toga ne ide..aaa..

A taj momak ima stvarno dobrih pjesama..ima jedan novi demo alboom predobar je..ubacim na net pa ko želi da skine bit će uskoro tu.. :icon_thumright:

Offline Rossi

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2380
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Tuzla
  • Moj Skuter: Gilera Runner ST 200
Odg: Dakool MTF
« Odgovori #4 : 18 Listopad, 2008, 23:38:39 »
ma hop slusam kuci ,u autu i tako kad gdje mogu..ali kad se izlazi..posto je u 95% kafica,klubova,diskoteka ,narodna muzika ili vam ga cajke...mora se to slusat jbg :D ali sto jest jest nema bolje muzike kad hoces da se napilijes ko stoka :D
Valentino Rossi 46!!!!!