Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Luna Vision 2-Prijenos  (Posjeta: 4195 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mark

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 121
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Derbi GP1 50 Open
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #20 : 19 Ožujak, 2009, 22:29:49 »
danas ja velim frendu da dođe po mene sa skuterom da ćemo ić na trening(jer u svojoj Runnerici nemam ulja) i vozimo se kakvih 1,5km i odjedanput njegov skuter samo poćne gubiti brzinu i nakon 50m skuter stane...ustanovio sam da je problem vjerovatno na prijenosu...e sad toćno koji ne znam...pa ako mi možete objasnit...skuter radi normalno, kada mu je dao gas on je polako krenuo kakvih 3m ali opet je skuter nakon toga stao...stvarno neznam koji mu je vrag bio...i dođemo mi sa treninga i zvao sam ga i veli da mu opet sad ide normalno...jel mi možete reć di je došlo do greške...i dal bi se trebalo to provjerit na servisu jer taj skuter još ima garanciju...

Dosta je prošlo od ovoga, ali zašto imam feeling da ti je frend ostao bez ulja :) Obično su takvi pokazatelji, a lampica od ulja na luni voli riknuti...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #21 : 19 Ožujak, 2009, 22:42:40 »
To ti je frgazer zaštopan sto posto tak je meni bilo kad sam ga očistio skuter je išao normalno.
Da ne otvaram novi post. Frajer u beta moto mi je rekao da su idealne rolice za lunu 4.2g, meni se to čini prelagano
ak ima ko iskustva nek javi
meni je luna najbolje radila sa rolicama od 4,6 grama. sad se ne sjećam više koju marku (polini, malossi, rms) sam kupio ali znam  da su jako dugo trajale.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #22 : 19 Ožujak, 2009, 22:48:11 »
meni je luna najbolje radila sa rolicama od 4,6 grama. sad se ne sjećam više koju marku (polini, malossi, rms) sam kupio ali znam  da su jako dugo trajale.

Imao si Malossijeve od 4.8gr 

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #23 : 19 Ožujak, 2009, 22:50:00 »
da aali poslje toga sam vozio neke rolice koje sam dobio od kiche. jedan set je bio kao nov i bile su 4,6.

Offline animatrix

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3829
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vukovar
  • Moj Skuter: Luna Vision II
  • Moja Kaciga: Vemar TAI2K
  • MojSetup: DR Evo 70cc AC
  • MojSpuh: TT
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #24 : 19 Ožujak, 2009, 22:54:55 »
sto se tice problema sa lunom sto se gusi i krepava.. to je do karburatora, i ja sam imao problem, jednostavno nije htio raditi na leru, okretaji bi bili tako niski da bi trebao cimati po gasu da ih digne, i to bi dugo trajalo.. vozio sam ga na garu i zamjenili su karb, bio je totalno defektan, nije se dao uopce nastimati...
Built Not Bought // Preradjujem cilindre

Offline b_l_a_c_k

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 301
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Gračanica
  • Moj Skuter: Nexus 500
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #25 : 19 Ožujak, 2009, 23:20:34 »
promijeni svjecicu..ja sam imao isti problem....dodas gas.pocne trokirat..nece da makne sa mjesta..poslije promijenio svjecicu i sve OK...to mi se desilo na oko 300km...

Offline lunasaki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 120
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • MojSpuh: ;-)
Odg: Luna Vision 2-Prijenos
« Odgovori #26 : 20 Ožujak, 2009, 11:29:42 »
a kakva bi pobolljšanja bila da stavim malossi multivar na svoju lunu.. mislim da luna ima najveći problem sa prijenosom.. ne toliko motor