Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Teska prica o Speedfight 2  (Posjeta: 1372 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Th3Freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Teska prica o Speedfight 2
« : 23 Ožujak, 2015, 23:59:51 »
Treba mi odgovor, tj. objasnjenje na jedno pitanje na koje mi do sada niko nije mogao u potpunosti odgovoriti.

Sve je pocelo kada mi se ispraznio akumulator na speedfight 2. Pokusao sam ga napuniti ali nije uspjelo, pa sam upalio skuter na kurblu bez akumulatora dok nisam kupio novi. Sve je bilo u redu, cak su radila svjetla, zmigavci,  truba i sl. Znaci u njemu nije bilo akumulatora ali je sve radilo kako treba. Tako sam ga upalio dva-tri puta. Kada sam stavio novi akumulator  poceli su problemi.
Prvo mi se gasio u sred voznje. Dakle dok Vozim on se od jednom ugasi.
Poslije toga je poceo da slabije prima gas. Mislio sam da se otkacila sajla od gasa ali nije bio u tome problem.
Sljedeceg dana mi se ugasio u voznji i kada sam ga upalio nisam mogao da krenem uopste. Dakle motor stoji na jednom mjestu, u leru I Nikako ne prima gas. Odvezao sam ga prijatelju kod kojeg sam inace isao kada sam imao problema sa motorom. On mi je rekao da je problem sa kodom koji se izbrisao i vise se ne moze popraviti, ali nije bio siguran,  pa sam ga odvezao elektricaru. On mi je rekao da se moze popraviti ali da za taj dio treba cekati jako puno vremena. Sada nakon skoro godinu dana skuter je popravljen. Sve normalno funkcionise, ali ja nikako ne mogu da shvatim sta se zapravo desilo. Ni jedan od ovih majstora mi nije dao odgovor. Od drugih sam cuo da ova popravka ne traje dugo te da ce se opet desiti isto. Skuter nije vozen godinu dana. Treba dosta toga da se sredi.
Sada ne znam da li da ulazem u njega ili da ga prodam i da ga se rijesim.


Offline JogFromYamaha

  • moderator
  • Tržnica : (+10)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17034
  • Spol: Muški
  • how you ride not what you ride
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin
  • Moj Skuter: XEvo 400
  • Moja Kaciga: schuberth sr1
  • MojSpuh: original inox
Odg: Teska prica o Speedfight 2
« Odgovori #1 : 24 Ožujak, 2015, 09:18:30 »
kaj se desilo zacepil se fergazer i samo su decki zamjenili svjecicu eventualno propuhali fergazer i masno te oderali


ne postoji kod koji in zagubi ili radi pa ne radi

da imas verziju s imobilizatorom nebi ga upalio na kurblu bez akumulatora nikako
niti bi ga palio s krepanim akumulatorom

nadi si pod hitno postenog masjstora koji zna kaj radi da te ne pljackaju i napisi od kud si pa ce ti se preporucat neko u blizini

Offline Th3Freak

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 31
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight 2
Odg: Teska prica o Speedfight 2
« Odgovori #2 : 24 Ožujak, 2015, 10:03:46 »
Sada sam poceo sam da radim na njemu. Ne mogu vise da ga vozim majstorima. Rekli su mi da je problem bio sa elektronikom, ali ne znam tacno sta.

Offline Ares2009DM

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
  • I'm back.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: BB u ditech kozi
  • Moja Kaciga: Ixs
  • MojSetup: Tuning in progress
  • MojSpuh: Crni
Odg: Teska prica o Speedfight 2
« Odgovori #3 : 24 Ožujak, 2015, 13:17:10 »
Sigurno su bile neke "sitnice" koje su oni napravili i oderali te...Recimo,meni se dogodilo da radi u leru al neće primiti gas,gušio se čim se takne gas...Skinuo čašicu,glavna dizna bila začepljena,očistio je i peglaj dalje. trebalo mi 10ak minuta za kompletan posao. Raspitaj se prvo ubuduće,ili piši na forumu. Ako već nemaš pouzdanog majstora.
A sad nađi nekog da sve fino pregleda i da ti kaže isplati li se ili ne.
"It's more than just a hobby."
Cvajtakt <3