Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: vxr 180 problem!  (Posjeta: 1232 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: vxr 180 problem!
« Odgovori #20 : 25 Studeni, 2013, 15:14:53 »
a koje rolice imaš?koi centralni feder,koi remen?jel prijenos od vxa ili vxra?
ČENTRALINA je tvornički blokirana na 10800 rpm a ne na 9500!
ako je kratak prijenos ili prelagane rolice nemre izgurat krajnju brzinu i prebrzo se razvrti i lupa u blokadu.
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline suman_aprilia

  • Tržnica : (+8)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 632
  • Spol: Muški
  • LuD zBuNjEn NoRmAlAn
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Aprilia Sonic
  • Moja Kaciga: Uvex
  • MojSetup: Bit ce nesto ;)
  • MojSpuh: ima ih...
Odg: vxr 180 problem!
« Odgovori #21 : 26 Studeni, 2013, 00:49:17 »
neznam nista inace se bavim iskljucivo 2t skuterima i motorima...4t razumijem sve osim termo grupe,ubacivanje u fazu i to :)
ovo mi je prvi 4t kojim se sam bavim jer je od starog i dobar je primjerak pa sam ga preiuzeo dotjerat a kad se skupi para i odkupit :) nego da se vratim na temu...ovih dana cu otvorit prvi put poklopac i vidjet sta imam,koji remen,koje roline,kvacilo i sta je na njemu a prijenos je najverovatnije od vxra 180 org jer nije bio u mlađem vlasništvu tako da nevjerujem da je zupcanike neko diro...izmjerit cu tezinu rolina i izmjerit remen ako nema mjere napisane pa cemo vidjet sta dalje... inace i to sam htjeo rec imam i kymco b&w 125 apoteku također i boli me da on ide po gpsu 104 po uricama 114 a runner 180 da ide 100 po uricama a po gpsu i manje :( i kimko nema te blokade nigdje iso bi do 120 valjda da ima di samo se vrti polako.
:aprilia: