Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Net.hr ukinuo komentare  (Posjeta: 765 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9351
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Net.hr ukinuo komentare
« : 05 Studeni, 2013, 07:25:10 »
Počelo se i to dešavati kod nas, i to prije nego što sam i mislio...

"Pisali smo već da se razni svjetski web poratli odlučuju na gašanje komentara, kako bi izbjegli probleme sa sve agresivnijim i svadljivijim anonimnim čitateljima, prečesto sklonim svađanju, vrijeđanju ili jednostavno - trolanju. I prije nego li smo se tome nadali tim je putem krenuo i jedan od vodećih domaćih web portala - net.hr!

Evo što kažu u obavijesti za svoje čitatelje:"Postalo je gotovo pravilo da komentari služe za izražavanje poremećenih, bolesnih i zadrtih stavova jednog dijela čitatelja. Suočeni s takvom situacijom, odlučili smo komentare čitatelja regulirati na najrestriktivniji način – ukidanjem."

Bit će zanimljivo pratiti hoće li ovim putema krenuti i drugi domaći news portali, mada neki od njih već godinama imaju isključenu mogućnost komentiranja tekstova određenih autora."

http://www.bug.hr/vijesti/nethr-ukinuo-komentare/127888.aspx

 :cekkava:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline junior

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 178
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Piaggio nrg mc3
  • Moja Kaciga: nolan N61
  • MojSpuh: serijski :)
Odg: Net.hr ukinuo komentare
« Odgovori #1 : 05 Studeni, 2013, 10:03:20 »
hahah

u jednom se slazem, ljudi koji komentiraju na portalima su fakat poremeceni.... al ti, poremeceni ljudi mi cine svakodnevnicu boljom :)

da nema njih nikad nebi ni otvoril index ( makar kad vidis kakvi su novinari, bilo bi mi bolje da ne otvorim ) al tam obavezno procitam komentare, bar onih 5-6 koji su zadnji....
uvijek se nasmijem i to bas iskreno... 8:00 ujutro, 9-evetka puna a ja umirem od smijeha, cijeli tramvaj se okrece i gleda, a za sve sazluzan index : )
Nudim usluge kupnje preko e-baya i stranica slicnih njemu :)

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Net.hr ukinuo komentare
« Odgovori #2 : 05 Studeni, 2013, 10:18:16 »
Podrzavam net.hr neka su ukinuli komentare, da se moze ja bi volio takvim pojedincima i internet zabranit a ne komentare samo  :toothy12:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja